Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Pogledaj rezultate ankete: Da li bi vam smetalo da otkrijete da vam je cura/dečko bipsić?
Žensko sam, smetalo bi mi 262 22.90%
Žensko sam, ne bi mi smetalo 248 21.68%
Muško sam, smetalo bi mi 132 11.54%
Muško sam, ne bi mi smetalo 414 36.19%
Biseksualnost?Što je to? 12 1.05%
Ne znam 76 6.64%
Glasovatelji: 1144. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.01.2009., 19:49   #1
Muke po biseksualnosti - zbirni topic

Ovo će od sada biti zbirna tema o mukama po biseksualnosti.
Točnije, sumnja li netko u sebe i svoju moguću/nemoguću biseksualnost ili saznanju da mu je partner biseksualan te sve ostalo vezano uz tu problematiku.



SF


S obzirom da ima dosta tema u kojima žene otkrivaju ili sumnjaju da im je muž/dečko bipsić, i s obzirom da smo ustanovili da bi to mnogim ženama smetalo, evo jedan kvot

Quote:
Nisam čitala cijelu temu i sad ću reći nešto i riskirati da me LJES razapne, ALI...
Jesam li ja jedina kojoj bi muškarac postao manje muškarac kad bi saznala tako nešto?

Uistinu ne želim nekog uvrijediti i uistinu nemam APSOLUTNO NIŠTA PROTIV homoseksualaca, ali jednostavno- nije mi to muževno. A meni je muževnost kod partnera BITNA.
takoc..
e sad.. baš me zanima onako..jedna anketica pa da vidimo.


Ali da ne izostavimo muškiće, bit će i za njih opcije.



Eto možete malo elaborirati ako želite, samo molim bez glupih svađa i prepucavanja..
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson

Zadnje uređivanje Simple Fille : 27.06.2010. at 12:08.
Violently happy is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2009., 19:50   #2
ja mislim da je puno ljudi BI, samo ne žele si priznat.

i da, BI su zakon!
Pali_andjeo is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2009., 19:53   #3
Dok ti radiš anketicu, najbrži prst Texasa odgovara...

Lako je tuđim kurcem gloginje mlatit...nemam pojma što bih, no mislim da me ne bi smetalo. Presamouvjerena sam za tako nešto.

No, moj jaaaaaaaaaaako dobar frend, još iz osnovne škole, jednom nam je priznao da je bi....zgodan u pičku materinu, više manje smo sve s njim zabrijale bilo na nekom tulumu, bilo u trenucima raznježenosti ....
I sad, to priznanje, koliko nas je šokiralo? Vjerovali ili ne bilo nam je bezumno smiješno. Nije mi ni porastao ni pao u očima, a sad da li bih jednako razmišljala da sam mu žena...ne znam. Da, ima ženu i dijete.
__________________
Guzica u mom avataru služi kako bi plitki ljudi imali gdje prilijepiti etiketu.
b'elana is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2009., 19:54   #4
Ne bi mogao izlazit sa biseksualcem. Neznan zašto. Jednostavno ne.
Ja,Lucifer is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2009., 19:55   #5
Ne bi rekao da je puno ljudi bi... mislim da bi tolerancija bila puno veca. Zapravo, mislim da je bi-ovaca i bi-ovki jos manje nego homo populacije. Bas zato se i gleda na njih kao neki bauk, jer ono sto je "normalno" odredjuje vecina... ponekad je to i lose.
Ah, sto reci na onaj citat... moram curi onda rec da nije dovoljno zenstvena za mene
Ali u neku ruku kuzim zasto bi nekome moglo smetati da to otkrije npr. nakon duljeg vremena sto su u vezi. Pa se onda u panici svasta napise/kaze bez da se razmisli. Sve u svemu komplicirana situacija.
Ispijač Mozga is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2009., 19:55   #6
ne bi mi smetalo, ali bi me uvijek bilo strah prevare, jer te osobe nisu baš uračunjive...
Očajnik is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2009., 19:55   #7
Nedavno sam ovo već pisala: dokle god je samo moj, nije me briga ni da li je prije mene imao dendrofilske sklonosti.
Muževnost mi nije definirana time koga jebeš: Poznajem dva homoseksualca za koje bi rekla da su muževniji od većine heteroseksualaca koje poznajem
Ariane is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2009., 20:01   #8
stavila san da bi mi smetalo, ali nisan sigurna u svoj odgovor
šta ja znan bi li mi smetalo, dok se ne nađem u takvoj situaciji, neću znat odgovor. iako, u principu, nemam ništa protiv nikoga, toleriram više manje sve i svakoga, uvik sam malo oštrija kad se radi o 'mojoj koži' ...
__________________
Stojin na kantunu.oni dolaze
mali_oglasnik is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2009., 20:03   #9
Quote:
violently_happy kaže: Pogledaj post
...samo molim bez glupih svađa i prepucavanja..
Doista misliš kako će tema proći bez toga?

Konkretno, nemam pojma kako bih reagirala.
Vjerojatno baš i ne bih bila oduševljena, prvenstveno zbog činjenice kako partner nije u samom startu iskreno rekao da je biseksualac.
Čudna sam biljka, i ipak bih takvo nešto voljela znati prije ulaska u vezu.
Npr. da sada saznam nešto takvo, doista ne znam kako bih reagirala. Za početak bih vjerojatno bila "lagano" iznenađena što nisam naslutila, ali i što nije priznao na početku. I priznajem, bilo bi mi teško nastaviti zajednićki život sa saznanjem kako je prešutio svoju seksualnu orijentaciju.
__________________
Sorry, but my karma just ran over your dogma.
Teta2U is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2009., 20:04   #10
Nikad ne bi bio u vezi sa zenom koja je BI ali kad se radi o neobaveznom sexu naravno da je to pozeljna osobina, razumije se u kombinaciji FMF.
__________________
zasto vi koji ste ti ,meni koji sam vi kazete ti ,kad ja koji sam vi ,vama koji ste ti kazem vi
uddk.hr
valsimot53 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2009., 20:05   #11
Quote:
Teta2U kaže: Pogledaj post
Doista misliš kako će tema proći bez toga?
a jbg..probala sam.

Teto, ajd dodaj u anketu opciju "ne znam", bit će očito nekih koji nemaju ideje kako bi reagirali..
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2009., 20:08   #12
Quote:
violently_happy kaže: Pogledaj post
a jbg..probala sam.

Teto, ajd dodaj u anketu opciju "ne znam", bit će očito nekih koji nemaju ideje kako bi reagirali..
Bilo bi poželjno vidjeti temu bez svađi i prepucavanja, no čisto sumnjam.

Opcija dodana.
__________________
Sorry, but my karma just ran over your dogma.
Teta2U is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2009., 20:08   #13
Ne bi mi smetalo, a ne znam zašto bi i trebalo?

Isti vrag ko da i nije bi...ako me voli i ako je savjesna, neće me prevariti niti u jednom, niti u drugom slučaju...
ladni pifkan is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2009., 20:09   #14
Quote:
violently_happy kaže: Pogledaj post
a jbg..probala sam.

Teto, ajd dodaj u anketu opciju "ne znam", bit će očito nekih koji nemaju ideje kako bi reagirali..

ja ne znam kako bi reagirala,ali mislim da ne bi padala u nesvijest...kad bolje razmislim,zašto je zadnje vrijeme tako pičkast?
__________________
ma jebeš potpis
Vilibald is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2009., 20:09   #15
sad ja oću prominit odgovor :duri se: jer ka i šta san napisala nisan sigurna u svoj odgovor
__________________
Stojin na kantunu.oni dolaze
mali_oglasnik is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2009., 20:10   #16
Ne bi mi smetalo.

Pod uvjetom da saznam od njega, a ne slučajno ili od nekog drugog.
eleuthera is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2009., 20:10   #17
a jbt big deal ak je neko BI....kakve to veze ima :S.......ak je u tebe zaljubljen onda tebe voli i bok
Pali_andjeo is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2009., 20:11   #18
nebi mi smetalo..ne vidim zasto bi ikome to uopce smetalo???

ali ne vjerujem u biseksualnost so...mislim da nisam kompetentna za komentiranje po tom pitanju
__________________
The lord giveth and the lord taketh away. Sometimes the giveth seems a little disproportionate to the taketh. There seems to be a lot more takething going on... But there it is.
yabooka is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2009., 20:12   #19
Quote:
Teta2U kaže: Pogledaj post
Bilo bi poželjno vidjeti temu bez svađi i prepucavanja, no čisto sumnjam.

Opcija dodana.
Hvala.

@Eleuthera: ma da, i mislila sam da od partnera saznaš, a ne od nekog na ulici.E to bi bilo bzvz..
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2009., 20:18   #20
Kad me neko to pita prvo što pomislim je seks sa mojom curom plus još jedna. To je ipak ona klasična muška seksualna fantazija. Ali to je sam mašta. Da li bi mi smetalo.......? Hm, teško pitanje. Mislim da je percepcija različita na mušku od ženske homo/biseksualnost. Ženama se to, čini mi se, lakše "oprosti". Mislim da bi mi bilo malo "uvrnuto", čudno. Po navici, samo muškarce gledam kao "konkurente", pa bi mi bilo malo čudno da curu moram braniti i od muškaraca i od žena.
PersonaNonGrata is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:41.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger