Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.01.2009., 13:17   #1
Ostavljate li stvari iz bivše veze u sobi na vidljivom mjestu?

..ili ih spremite negdje u mračni kutak daleko od pogleda i sjećanja?

Zanima me zato šta,prije par dana sam se našla sa svojim bivšim i uđem u auto a ono tamo stoji naš rozi slonić kojeg smo zajedno osvojili na jednoj tomboli (ugl jako lijepo sjećanje)...
Izvadi ključeve,a na njima još uvijek moj privjesak,a u unutarnjem đepu njegove jakne moja gumica za kosu...
Ne razumijem...ja sam sve njegove stvari spremila u ormar isti dan prekida...
Pa je moje pitanje ...vas muške inače ne diraju takve stvari, tipa ne predstavljaju vam ništa stvarčice od bivše cure ili?
malenavila is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2009., 13:31   #2
Ja sam tek jedno 2, 3 tjedna nakon prekida uspjela spremiti stvari u jednu ukrasnu kutiju koja mi stoji ispod kreveta.. bilo mi je teško gledat stvari, ali istovremeno teško i maknut ih pa sam u biti svoju sobu izbjegavala u širokom luku. Nemam pojma kaj je on napravio sa stvarima koje sam mu ja dala.. Hm.. ne možeš generalizirati. Ovisi o tome koliko si bio s osobom i kakav je bio prekid.. Neki dan sam nakon dugo vremena pošteno pospremala stol i našla narukvicu koju mi je jedan drugi bivši poklonio još prije 2,3 godine.. Jednostavno, on mi više ništa nije značio pa ni ta narukvica, stoga me nije smetala na stolu, nisam je nit primijetila..

Moj sadašnji dečko ima još neki suvenirčić od bivše s kojom je prekinuo prije jedno 4godine.. i od ove zadnje mu je ostao neki šampon i još neke gluposti.. ja bih mu to recimo jako rado maknula .. al čini mi se da on uopće ne obraća pozornost na to pa ni ne miče te predmete..

Razlikuje ti se to od osobe do osobe. Koliko ste bili skupa i tko je prekinuo?
Patuljka is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2009., 14:02   #3
Hm da...ispada onda da gga ne dira..
A prekinuli smo ti prije jedno 2 mj,on je prekinuo jer se kao ohladio....a zajedno smo bili 3 godine..
E pa zato me zanimalo,ja sam istog trena sve maknula jer fkt nisam mogla gleat..grozno
malenavila is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2009., 14:18   #4
Pa covjek zadrzao privjesak, i zivotinjicu. Meni kao decku takve stvari ne pretstavljaju neki poseban problem. Stvar ko i svaka druga.
kokos bijeli is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2009., 14:20   #5
Ma bloi ga ona stvar jer je prekinuo jer se ohladio.
Drzi to u autu da druge cure pravi ljubomornima. Dont get your hopes up
Debil1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2009., 14:22   #6
Quote:
Debil1 kaže: Pogledaj post
Ma bloi ga ona stvar jer je prekinuo jer se ohladio.
Drzi to u autu da druge cure pravi ljubomornima. Dont get your hopes up
haha I know
malenavila is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2009., 14:22   #7
hmm recimo naše slika sam stavila u jedan folder na kompu i napisala "locked" da znam da to ne otvaram sliku iz okvira sam izvadila, protestno poderala i bacila u smece.. sad mi je u okviru slika najbolje frendice i mene ..jednog plišanca sam bacila..ne znam zašto..valjda trenutak bijesa... slike koje imam napravljene stoje u ukrasnoj kutiji sa ostalim stvarima slicnog sadržaja..ofc ispod kreveta.

drugog plišanca imam iznad kreveta u obliku srca.. mislim da je to bio prvi plisanac kojeg sam dobila..i nekako me ne smeta.. uvijek je bio tu i stoji jos uvijek
prsten koji sam dobila za rođendan i dalje nosim jer mi ništa ne predstavlja, a sadašnjeg dečka ne smeta.. u biti živim sa svim tim i ne smeta me jer sam jednostavno preboljela
Treci kamencic is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2009., 14:25   #8
mislim da je bolje ne sakrivati stvari... ostavi ih tamo gdje inače stoje, osim ako se stvarno ne želiš riješiti... nakon negog vremena gledanja u njih stvarno izgube značaj, postanu jednostavno stvar... ali ako ih sakriješ pa nakon nekoga vremena nađeš... opet će se probuditi sjećanja... bar ja to tako radim...
coccolino_mm is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2009., 14:39   #9
Oni su puno manje vezani za neke stvari nego mi.. recimo, ja sam ko mala vjerovala da mi igračkice imaju dušu pa kad mi ih je mama htjela pol pobacat kad ih se skupilo previše, morala me odvest negdje iz kuće .. sry, al nekak mislim da mu ne znače niš te stvari, da je prešao prek vašeg prekida i da ih iz čiste lijenosti ne makne.
Patuljka is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2009., 14:42   #10
Quote:
Yakuza kaže: Pogledaj post
hmm recimo naše slika sam stavila u jedan folder na kompu i napisala "locked" da znam da to ne otvaram sliku iz okvira sam izvadila, protestno poderala i bacila u smece.. sad mi je u okviru slika najbolje frendice i mene ..jednog plišanca sam bacila..ne znam zašto..valjda trenutak bijesa... slike koje imam napravljene stoje u ukrasnoj kutiji sa ostalim stvarima slicnog sadržaja..ofc ispod kreveta.

drugog plišanca imam iznad kreveta u obliku srca.. mislim da je to bio prvi plisanac kojeg sam dobila..i nekako me ne smeta.. uvijek je bio tu i stoji jos uvijek
prsten koji sam dobila za rođendan i dalje nosim jer mi ništa ne predstavlja, a sadašnjeg dečka ne smeta.. u biti živim sa svim tim i ne smeta me jer sam jednostavno preboljela
ti si moja izgubljena sestra blizanka.. pogledaj malo moj post.. i zaboravila sam napomenut; ja sam isto stavila sve slike u jedan folder, al pod "forbidden", a jedino što sam u biti ostavila na vidljivom mjestu su bile naušnice koje sam dobila za rođendan () i jedno vrijeme sam ih čak i nosila jer su mi prestale značit nešto.. .. i dalje mi je smiješno
Patuljka is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2009., 14:54   #11
Ja još čuvam stvari iz bivše veze.Recimo imam naranču koja se osušila ,to je moja bivša ukrala za šankom kad smo se upoznali i ta stvar mi znači više od svega.
Imam kamen koji smo našli dok smo šetali livadom ,poseban je jer je bio jedini i jka sam rekao da ima posebne moći da će nas čuvati zato jer smo ga našli baš tamo i jer je bio jedinstven.
Ali ne mogu se natjerati da gledam te stvari jer boli.
Sve što imam od bivše veze sve mi znači jer je moja duša i srce u tome i njena.
Skool is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2009., 14:59   #12
Quote:
Skool kaže: Pogledaj post
Ja još čuvam stvari iz bivše veze.Recimo imam naranču koja se osušila ,to je moja bivša ukrala za šankom kad smo se upoznali i ta stvar mi znači više od svega.
Imam kamen koji smo našli dok smo šetali livadom ,poseban je jer je bio jedini i jka sam rekao da ima posebne moći da će nas čuvati zato jer smo ga našli baš tamo i jer je bio jedinstven.
Ali ne mogu se natjerati da gledam te stvari jer boli.
Sve što imam od bivše veze sve mi znači jer je moja duša i srce u tome i njena.
Ah...
Ovo me zbediralo sad
malenavila is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2009., 15:13   #13
zlipa ja se sada iskreno bojim ovo je postalo pre čudno
Treci kamencic is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2009., 15:16   #14
ja imam malog majmuna kraj kreveta kojeg mi je poklonio bivši i to me svako jutro podsjeti da je bivši bio majmun, i to ne mali..

ne znam, ovisi od čovjeka do čovjeka

meni su uspomene drage i iako je u početku teško gledati u stvari koje te podsjećaju na bivšeg..kad prođe vrijeme, bude ti drago što imaš te uspomene.. tak je bar meni
__________________
How soon is now?
malabaya is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2009., 15:21   #15
Quote:
Zlipa Tuljak kaže: Pogledaj post
ti si moja izgubljena sestra blizanka.. pogledaj malo moj post.. i zaboravila sam napomenut; ja sam isto stavila sve slike u jedan folder, al pod "forbidden", a jedino što sam u biti ostavila na vidljivom mjestu su bile naušnice koje sam dobila za rođendan () i jedno vrijeme sam ih čak i nosila jer su mi prestale značit nešto.. .. i dalje mi je smiješno
A ja sam vasa treca sestra......sve isto. Moj folder se zove " ne diraj", pa u njemu jos jedan folder sa "poslednja upozorenje, ne diraj"...i tako jos par foldera dok se ne otvori onaj sa slikama. Sve je zavrsilo u jednoj kutiji, osim jednog komada odece koji cesto nosim, ali samo zato sto mi se svidja. Bilo mi zao da ga odlozim. Sada vise i ne gledam na to kao na nesto sto sam dobila od njega...obicna stvar...moja stvar.
sooosleepy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2009., 15:37   #16
Imam par stvari:
- umjetno cvijeće koje je napravila od one prozirne folije sto bude na kutiji cigareta.
- narukvicu s festivala sa datumom koji je ona upisala
- šnalica za kosu
- karte s koncerata se ne računaju jer su medu ostalim kartama i ne ističu se

To je na vidljivom mjestu, ali opet malo sa strane i nekako mi je drago da je tamo. Ono, kada me uhvati žuta minuta bacim oko na to pa me podsjeti na sve lijepo i na nju. Podsjeti me da ima još lijepih stvari/ljudi na ovom svijetu Jedno ugodno sjećanje.

Ove veće stvari sam sakrio. Slike, papuče koje su ostale kod mene itd...
duxdux is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2009., 15:37   #17
I kada sam otisla kod bivseg posle raskida, moje stvari su bile svuda po sobi...ukrasne sitnice i tako to. Kaze "pa sto bih sklanjao? To su sve lepe ispomene...a i korisne stvari". Ali sustina je u razlogu i nacinu raskida. On ga je hteo, ja ne
sooosleepy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2009., 15:38   #18
Quote:
sooosleepy kaže: Pogledaj post
I kada sam otisla kod bivseg posle raskida, moje stvari su bile svuda po sobi...ukrasne sitnice i tako to. Kaze "pa sto bih sklanjao? To su sve lepe ispomene...a i korisne stvari". Ali sustina je u razlogu i nacinu raskida. On ga je hteo, ja ne
Baš to.. očito ovisi o tom ko prekine.. u mom slučaju je on naravno sa mnom

Al recimo.. mene zanima što kad si nađu novu curu/dečka? Mislim, ja sam bivšem poklonila srčeko na kojem su dva mišeka.. čisto sumnjam da bi mu nova cura bila oduševljena da vidi to..joj.. sad me užasno zanima šta je napravio s tim.. a živi kod moje frendice.. možda bi se mogla zavuć u sobu i bacit pogled
Patuljka is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2009., 16:08   #19


Meni su sve stvari po sobi, ni ne pada mi na pamet mislit se jesu li mi od nekog bivseg ili nisu. Folder sa slikama je najnormalnije na kompu sa svim ostalim slikama, nije da sam ga morala skrivat ili nesto. Evo, bas sam se sad osvrnula po sobi i skuzila da mi je nadohvat ruke jedan bedz koji mi je poklonio netko s kim vjerojatno nikad vise necu prozborit ni rijec. Iako bih njega rado zatukla necim po glavi , bedz mi ama bas nista ne znaci. To su samo stvari
__________________
Pearls before swine

Zadnje uređivanje Mrtva mrkva : 13.01.2009. at 16:13.
Mrtva mrkva is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2009., 16:16   #20
Quote:
Mrtva mrkva kaže: Pogledaj post


Meni su sve stvari po sobi, ni ne pada mi na pamet mislit se jesu li mi od nekog bivseg ili nisu. Folder sa slikama je najnormalnije na kompu sa svim ostalim slikama, nije da sam ga morala skrivat ili nesto. Evo, bas sam se sad osvrnula po sobi i skuzila da mi je nadohvat ruke jedan bedz koji mi je poklonio netko s kim vjerojatno nikad vise necu prozborit ni rijec. Iako bih njega rado zatukla necim po glavi , bedz mi ama bas nista ne znaci. To su samo stvari
Očito nisi toliko vezana za stvari općenito.. ja sam rekla da sam bolesna što se tog tiče
Patuljka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:12.