Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Pogledaj rezultate ankete: jeste li se pomirili nakon prekida?
da, i još uvijek smo skupa 9 12.68%
da, al je puklo zbog istih razloga 15 21.13%
da, al je puklo zbog drugih razloga 6 8.45%
ne, al nadam se da hoćemo 11 15.49%
ne, i nije mi žao 30 42.25%
Glasovatelji: 71. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.01.2009., 16:48   #1
Jeste li se pomirili?

Ok, bili ste u vezi, neko vrijeme kraće ili duže, no prekinuli ste, nebitno na čiju inicijativu, i nebitno iz kojeg razloga. No jeste li se pomirili i ponovno bili s tom osobom? jeste li ostali skupa, ili je opet puklo? ako je zbog čega? jeste li u međuvremenu bili s nekim drugim ili ste bili solo?
__________________
vozi tangentom po točki infleksije
Bilobrkster is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2009., 16:51   #2
Prekinuli smo 2 mjeseca prije glavnog prekida. On je prestao pušit pa je bio užasno nadrkan na mene i pokupio se doma. Nakon tog mi je poslao neku poruku kako me ne želi mučit, čuli smo se, ja nisam imala namjeru prekinut, al sam vidjela da se njemu nimalo ne trudi pa jesam. Pomirili smo se nakon 2 dana, oboje plačući, ne možemo jedno bez drugog, bla bla on se poslije tog prekida nije uspio vratit na staro pa se dokraja ohladio i prekinuo sa mnom dokraja, a ja sam se uspjela ponovo zaljubit ko glupača. Ironično
Patuljka is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2009., 17:12   #3
Ja zaključih nedavno da imam tu neku tendenciju obnavljanja starih veza..


Npr. prije 4 godine bila u kartkoj vezici, ja prekinula zbog neračišćenih odnosa sa bivšim u to vrijeme, sreli se opet prošle godine, prohodali, imali skroz lijepu vezu koja je pukla iz potpuno drugih razloga...

Ne znam, s obzirom da na prste jedne ruke mogu nabrojati ljude koji su me istinski zaintrigirali u životu, ne vidim prepreku za ponovni pokušaj....pogotovo ako je prvi prekid bio više potaknut objektivnim okolnostima i onom "ok cura/tip al u krivo vrijeme"....
green bubble is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2009., 17:21   #4
Glasah ovdje... Kao prvo, pohvala za ovu anketu, bit će interesantno vidjeti rezultate, budući da smo na U.S.
Evo: Bili u vezi 9 mjeseci, cura super, ja super, nismo se ni jedamput posvađali niti si rekli ružnu riječ, ona je prekinula prije mjesec dana uz obrazloženje kako se nešto promjenilo...
Znam kao činjenicu da joj nije bilo lako, a nije ni meni (još sam uvijek ovdje)...
Može li ponovo, iskreno, nebih znao
Još jednom... Bravo za anketu!!!
__________________
"You're a trophy wife? What contest in hell did I win?" -Frank Barone
Majk is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2009., 18:36   #5
ne, ako je kraj onda je bio kraj s razlogom
nisam bas tip osobe koje prekida zbog nekih gluposti i onda se ide miriti..... jednostavno nekompatibilnost
Mantis Religiosa is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2009., 19:00   #6
Quote:
majk1510 kaže: Pogledaj post
Glasah ovdje... Kao prvo, pohvala za ovu anketu,

Još jednom... Bravo za anketu!!!

bravo ja
__________________
vozi tangentom po točki infleksije
Bilobrkster is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2009., 19:10   #7
Zadnja opcija.

Ali to ne mora nuzno biti pravilo, sigurno ima slucajeva kad ima smisla ici spasavati nesto sto je propalo zbog glupog razloga. Samo ja nisam bio u takvoj situaciji, kraj je uvijek bio kraj.
Nex is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2009., 19:11   #8
bila sam godinu i pol u vezi kad smo prekinuli.. nakon 2mj smo probali ponovo i bili skupa još godinu dana. . na kraju prekinuli iz više manje istih razloga
*anja is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2009., 20:25   #9
nismo se pomirili....i ne samo da mi nije zao...nego sam presretna zbog toga
Joellie is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2009., 20:32   #10
....nismo se pomirili i nikad mi neće biti žao zbog toga... tim prekidom dobio sam priliku upoznati najdivniju osobu na svijetu
__________________
Čuda još postoje ! Semper Fi!!! ...i letim...
Semper Fi is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2009., 20:49   #11
smatram ako dolazi do prekida mora postojati valjan razlog što je po sebi dovoljno da se slučaj zaključi zauvjek!! problem je što mnogi kod velikih odluka puštaju da ih vodi srce a ne razum,zbog čega dolazi do nesigurnosti u svoje odluke.
__________________
:-)(-:
poznanik is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2009., 23:59   #12
bili smo skupa 6 mjeseci kad smo prekinuli,i to na dva dana,a onda je to potrajalo sveukupno 5 godina.
u drugoj vezi smo također prekinuli nakon 6 mjeseci,ponovno bili skupa nakon 3 tjedna,i sve je trajalo 3.5 godine.
da mi je onda bilo ove pameti ne bi mu se vratila.
uzalud potrošeno vrijeme na osobu koja nije bila vrijedna niti minute mojeg vremena,niti mrvice moje ljubavi.
nakon svega ja sam za to da se ne treba vraćati na staro.
__________________
Kome se ne sviđam mora još poraditi na sebi.
Roly is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2009., 00:32   #13
u zadnjih 2 mjeseca stalno smo se mirili i svadali...trajalo je ukupno 8 god....kao dlan od dlan...sve je nestalo....
baldman is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2009., 02:23   #14
Quote:
Bilobrkster kaže: Pogledaj post
Ok, bili ste u vezi, neko vrijeme kraće ili duže, no prekinuli ste, nebitno na čiju inicijativu, i nebitno iz kojeg razloga. No jeste li se pomirili i ponovno bili s tom osobom? jeste li ostali skupa, ili je opet puklo? ako je zbog čega? jeste li u međuvremenu bili s nekim drugim ili ste bili solo?
Evo moja prica za sve one kojima se cita - prekinuli smo, tocnije: on je ostavio mene nabijajuci mi krivnju za sve, govorio je da je sve propalo zbog mog ponasanja, kako je on savrsen decko, kako sam ja sve u nasoj vezi radila promisljeno i njega manipulirala i druge slicne gluposti. Ja sam njega voljela toliko da sam do kraja oglupavila i povjerovala u sve sta mi je govorio - smatrala sam sebe jedinom krivom za sve lose sta je bilo i o sebi imala samo najgore misljenje. I nakon tog vrijedjanja on se meni vrati, a ja ga onako glupa i zaostala primim natrag, promijenim sve one stvari koje su njemu kod mene smetale i koje je u tom prekidu on spominjao kao moje nedostatke i razloge zbog kojih se "sa mnom ne moze". Naravno, on nista nije mijenjao jer on je bio savrsen. Budemo mi tako zajedno jos par mjeseci iza toga i opet prekinemo zbog istih razloga koje sam ja ignorirala prvi put: hodala sam s lazljivim nezrelim djetetom koje mi nije bilo doraslo ni u cemu i kome je trebao netko koga ce omalovazavati i kriviti za sve kako bi se on osjecao bolje.
Danas vise ne bih bila s njim ni da je zadnji muskarac na ovome svijetu i jako mi je zao sta nisam ranije ovako razmisljala vec sam cak prizeljkivala pomirbu i nakon drugog prekida. Hvala bogu, do toga nije doslo i koliko god mi je zbog toga u to vrijeme bilo tesko sad mi je bezbroj puta bolje.
Stvarno ne znam sta sam radila s njim. Ljubav je definitivno slijepa. Bas se prije jedno 10-ak dana dogodilo da me je netko pitao poznajemo li se on i ja jer bi ponekad (nakon ovog konacnog prekida) komunicirali, a ponekad ne i bilo me je sram reci da sam s njim bila u vezi. Nemam vise niti jednu lijepu uspomenu na razdoblje provedeno s njim, ali imam puno naucenih lekcija tako da ipak tih godnu dana nije bilo uzalud. A jedna od vaznih lekcija je da se, unatoc svoj ljubavi koju osjecam, vise ne vracam osobi koja ne zna uciti na greskama nego ih samo ponavlja.
Nadam se da nikoga nisam zagnjavila ovim postom.
Gabrielle Solis is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2009., 02:28   #15
a na koji prekid se to odnosi? ako pitaš kako općenito postupam, nema jednog odgovora. ako pitaš za vezu zbog koje sam došla na ovaj pdf, onda već imam neki odgovor
__________________
"It's always a sad thing when sperm comes between people."
Queen Llewelyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2009., 04:16   #16
Ne prekidam olako, ali kada prekinem, to je za uvek, bespovratno.
GlavnaRiba ovde is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2009., 11:02   #17
Nisam se nikad pomirila s nekim s kim sam prekinula.

Istina je da se vise ne sjecam razloga prekida, ali se isto tako ne sjecam ni razloga zbog kojih sam ostajala u tim vezama.

Jednostavno, ako sam odlucila s nekim prekinuti, sigurno sam razloge imala i moram vjerovati vlastitom razumu. A ako mu ne mogu vjerovati, onda ionako imam vecih problema od toga da sam ostavila krivog decka.
martell is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2009., 13:47   #18
hmm...nikad nisam došla u situaciju da budem 2 puta s istom osobom...ako je bio kraj onda je to bilo to,nema vraćanja
malenavila is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2009., 13:49   #19
kako ste svi odlučni želite reći da ste presavršeni da pogriješite? ili ste preponosni priznati pogrešku? ili jednostavno prelako puštate ljude da nestanu iz vašeg života
__________________
"It's always a sad thing when sperm comes between people."
Queen Llewelyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2009., 14:01   #20
Da. Puklo opet iz istih razloga. Drugi put sam bila u prekid sigurna osamsto puta više, velikim dijelom jer je bio drugi put, ali ipak mislim da bi mi bilo sve skupa lakše da se nisam vratila. Jako je teško nekog povrijediti, ali to napraviti dvaput...ubija.

Ipak, nije mi žao ni na sekundu. Bio je vrijedan ponovnog pokušaja.
Karenology is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:25.