Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Žensko zdravlje

Žensko zdravlje Od mjesečnice do menopauze: za ginekološke probleme i pitanja

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.03.2009., 22:10   #1
Chat tema Ženskog zdravlja

Na ovoj temi možete chatati do mile volje.
Treba li vam podrška, savjet, osmijeh, ili nešto treće, ovo je tema za vas!
Suey is offline  
Old 19.03.2009., 22:56   #2
eh odlicno, da ne moramo strahovati od kartona kada nam treba malo podrske........
sofi is offline  
Old 19.03.2009., 23:05   #3
ljudi, mene pms puca za nepovjerovati!! upravo sam se prežderala!!! a nisam vam stigla u međuvremenu napisati da sam uz sve probleme koji me snalaze počela piti pms free za smanjenje simptoma pms-a. pa se nadam i da će mi regulisati ciklus, do sad se (nakon godina pilula i prestanka prije 15 mjeseci) nije znalo ni kad ni kako. evo sad me stomak proziva, sve mislim procuriću. sutra će biti 28.dan od prošle menge pa bih trebala možda sutra ... samo znam da me grčevi hvataju malo više nego prije pa ne znam kakvo će stanje biti kad actually procurim. nadam se da neće biti odljeva
angell is offline  
Old 19.03.2009., 23:07   #4
Quote:
sofi kaže: Pogledaj post
eh odlicno, da ne moramo strahovati od kartona kada nam treba malo podrske........

jesi procurila više??? najcrnje bi bilo da jesi a odgodila konizaciju
angell is offline  
Old 19.03.2009., 23:38   #5
znas da bi mi bilo krivo, ali nisam i to nema ni nagovjestaja da ce nesto procuriti, nadam se da cu dobiti preko vikenda , a ako ne, idem u ponedjeljek na UVZ... mozda psihicki stres prodje i dobijem......

Zadnje uređivanje sofi : 19.03.2009. at 23:45.
sofi is offline  
Old 19.03.2009., 23:55   #6
Quote:
sofi kaže: Pogledaj post
eh odlicno, da ne moramo strahovati od kartona kada nam treba malo podrske........
:klap:


Koka, ma bit će da ti od tog stresa kasni!
Suey is offline  
Old 20.03.2009., 08:36   #7
Quote:
angell kaže: Pogledaj post
ljudi, mene pms puca za nepovjerovati!! upravo sam se prežderala!!! a nisam vam stigla u međuvremenu napisati da sam uz sve probleme koji me snalaze počela piti pms free za smanjenje simptoma pms-a. pa se nadam i da će mi regulisati ciklus, do sad se (nakon godina pilula i prestanka prije 15 mjeseci) nije znalo ni kad ni kako. evo sad me stomak proziva, sve mislim procuriću. sutra će biti 28.dan od prošle menge pa bih trebala možda sutra ... samo znam da me grčevi hvataju malo više nego prije pa ne znam kakvo će stanje biti kad actually procurim. nadam se da neće biti odljeva
To ti je prva menga,jel da? Mislim nakon konizacije? Meni je bilo koma,puno krvi,bolovi....ali samo neka 3 dana.Mislim da je onda izašlo i nešto krastica od konizacije...
ANILA is offline  
Old 20.03.2009., 08:43   #8
pozdrav, cure!

i meni je prva menga nakon konizacije bila jaka i bolna, ali je trajala malo kraće, a sada, jučer je službeno završila, mislim da opet otpadaju krastice.

ciklus mi je inače bio totalno poremećen, odgađali su mi termin konizacije zbog toga, a i ja sam na konizaciju išla s uloškom

danas idem kod svoga doktora na čitanje pHD nalaza,

pozdrav.
danchi979 is offline  
Old 20.03.2009., 09:48   #9
Quote:
danchi979 kaže: Pogledaj post
pozdrav, cure!

i meni je prva menga nakon konizacije bila jaka i bolna, ali je trajala malo kraće, a sada, jučer je službeno završila, mislim da opet otpadaju krastice.

ciklus mi je inače bio totalno poremećen, odgađali su mi termin konizacije zbog toga, a i ja sam na konizaciju išla s uloškom

danas idem kod svoga doktora na čitanje pHD nalaza,

pozdrav.

sretno, draga, želim ti da nalaz bude čist!
ako stigneš, javi šta ti je dr rekao!

a kakve si menge imala prije konizacije? meni su uvijek bile obilne, duge (7 dana!) i bolne samo prvi dan. jesu i tebi?
angell is offline  
Old 20.03.2009., 09:51   #10
Quote:
ANILA kaže: Pogledaj post
To ti je prva menga,jel da? Mislim nakon konizacije? Meni je bilo koma,puno krvi,bolovi....ali samo neka 3 dana.Mislim da je onda izašlo i nešto krastica od konizacije...
da, prva, evo stomak štreca a još uvijek ništa

ako mi bude obilna biće to stvarno koma! inače su mi duge i bolne a ja anemična, oduvijek problem sa željezom... ma ako to bude samo sad, kod ove prve a sve druge kasnije budu OK, i to će biti super. vidjećemo šta će biti...

kakve su tebi bile prije menge? ti nisi imala nikakvih problema zbog pilula, zar ne?
angell is offline  
Old 20.03.2009., 09:52   #11
Quote:
Suey kaže: Pogledaj post
:klap:


Koka, ma bit će da ti od tog stresa kasni!


očito!! evo i kod mene isti problem
angell is offline  
Old 20.03.2009., 10:11   #12
Quote:
angell kaže: Pogledaj post
sretno, draga, želim ti da nalaz bude čist!
ako stigneš, javi šta ti je dr rekao!

a kakve si menge imala prije konizacije? meni su uvijek bile obilne, duge (7 dana!) i bolne samo prvi dan. jesu i tebi?
hej, ma neće danas biti nikakvih senzacija kod doktora: u biti je riječ samo o uvidu u PHD nalaz. pa će mi zapravo reći ono što sam već i sama skužila... CIS, ne ide do rubova, unutarnji epitel čist...

onaj pravi papa od kojeg strepimo će biti tek negdje krajem 4., početkom 5. mjeseca...

što se tiče mengi, pila sam pilule do prije negdje godinu i pol, tako da je ciklus bio uvjetovan time: nije bilo ni bolova, niti je dugo trajala itd. otkad sam prestala piti pilule (što se poklopilo otprilike s lošim papa nalazima, slučajno ili ne? ), sve se pošemerilo: nekad 20 dana, nekad 35 (kao prije konizacije!), ali su mi uglavnom PUNO jače. bolovi samo prvi dan.

ova prva nakon konizacije je bila bolna, jaka, ali ne preduga. trbuh me uglavnom stalno boli, pa me bolio i tijekom cijele menge, onako lagano... prvi dan me je trbuh bolio jako, jako.

pozdrav, javim se nakon doktora!
ovaj mi je smajlić baš simpa, pa ga stavljam, nema neke logike s tekstom :klap:
danchi979 is offline  
Old 20.03.2009., 11:14   #13
Quote:
angell kaže: Pogledaj post
da, prva, evo stomak štreca a još uvijek ništa

ako mi bude obilna biće to stvarno koma! inače su mi duge i bolne a ja anemična, oduvijek problem sa željezom... ma ako to bude samo sad, kod ove prve a sve druge kasnije budu OK, i to će biti super. vidjećemo šta će biti...

kakve su tebi bile prije menge? ti nisi imala nikakvih problema zbog pilula, zar ne?
Pa da,sve radi kontracepcije bilo ok....
ANILA is offline  
Old 20.03.2009., 11:31   #14
Koka, drago mi je da se vas tri veselite temi!Sad možete piti jutarnju kavicu ovdje!
A što je s poslom? Još ga tražiš?
Suey is offline  
Old 20.03.2009., 11:36   #15
Quote:
Suey kaže: Pogledaj post
Koka, drago mi je da se vas tri veselite temi!Sad možete piti jutarnju kavicu ovdje!
A što je s poslom? Još ga tražiš?
Tko traži posao?! Ne znam jel to meni pišeš ili.....
ANILA is offline  
Old 20.03.2009., 11:38   #16
A valjda sam nešto onda pomiješala! Tko će se snaći u onom moru postova!

Inače, tema je samo za vas, još nije odobrena, ali nadam se da će ostati!

Jel to OK?
Suey is offline  
Old 20.03.2009., 11:41   #17
Quote:
Suey kaže: Pogledaj post
A valjda sam nešto onda pomiješala! Tko će se snaći u onom moru postova!

Inače, tema je samo za vas, još nije odobrena, ali nadam se da će ostati!

Jel to OK?
Ma super je...sad se bar nebudemo morali baš držat cin-a i hpv-a! Znaš i sama da je nekad više potrebna zezancija i malo skretanje od problema...to tu možemo,ne?!
ANILA is offline  
Old 20.03.2009., 11:47   #18
Dapače, naravno! Zato sam ju i otvorila, kao što postoje i na drugim pdf-ovima, pa nije fer da ovdje tako nešto nemamo.

Vidim da vam je potrebna.

Sofi je htjela da se zove CIN i HPV. Najprije sam ju nazvala samo "Međusobna podrška".
Suey is offline  
Old 20.03.2009., 11:50   #19
Quote:
Suey kaže: Pogledaj post
Dapače, naravno! Zato sam ju i otvorila, kao što postoje i na drugim pdf-ovima, pa nije fer da ovdje tako nešto nemamo.

Vidim da vam je potrebna.

Sofi je htjela da se zove CIN i HPV. Najprije sam ju nazvala samo "Međusobna podrška".
Tak svejedno...bitno da je podrška!!:klap:
ANILA is offline  
Old 20.03.2009., 14:01   #20
Bok svima.
imal koga ovdje?

Zna li netko odgovor na ovu pitalicu: nije HPV, nije klamidija, nisu bakterije.
što je?
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:24.