Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.10.2008., 10:33   #1
Dead Space

vidim da nema tema, pa sam je otvoril, a ak je kojim slučajem ima, sorry
radi se o survival hororu, u kojem ste vi inženjer koji je poslan na svemirski brod, koji je poslao signal/zahtjev za pomoć, no kako je već svima poznato neće vas dočekati ljudi otvorenih ruku, nego alieni ili zombiji otvorenih usta na raspolaganju će biti dosta zanimljivih oružja koja se mogu nadograđivati (Plasma Cutter, Line Gun, Pulse Rifle i Stasis Gun...) od kojih je vjerojatno najzanimljiviji plasma cutter kojim ćemo raskomadat neprijatelje, imat ćemo i odijelo s kojim možemo letijeti po svemiru (naravno u blizini broda), u HUD-u nema pokazatelja healtha, municije, nego ćemo umijesto toga moći ukljućiti hologram koji to pokazuje... igra ima obečavajuću atmosferu, zvukove, grafiku, a i priču...

nisam još igral igru, pa ak su koje informacije krive, ispravite me

http://pc.ign.com/objects/850/850401.html
http://www.gamespot.com/pc/action/deadspace/index.html

xGAME is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2008., 17:34   #2
Igra izgleda ok, samo mi je glupo što nije first person.
cartman682 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2008., 20:12   #3
to i meni malo smeta, najbolje je kad horor igre igraš iz prvog lica...
xGAME is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2008., 17:28   #4
ev danas sam dobil igru, i mogu reći da je jako dobra, osim što me grafika razočarala, al ok, preporučam je svima koji vole takve igre...možda će kamera nekima biti glupa ili teško za kontrolirati ali nakon nekog vremena se navadite

btw mali savjet: osjetljivost miša povećajte i isključite v-sync, videet ćete zašto
xGAME is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2008., 18:12   #5
Quote:
xGAME kaže: Pogledaj post
isključite v-sync, videet ćete zašto
Pa to ionako ne bi trebao imati uključeno, osim ako imaš zastarjeli komp.
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2008., 22:29   #6
Igra je super
__________________
Kambe is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2008., 23:08   #7
Grafika je baš odlična, ja sam stavio do maksimuma i nema nikakvog trzanja. A sam pogled mi se čak dopada, pa jbt... to je survival horor, a ne nekakav FPS. Tamanjenje čudovišta je baš sjajna ideja, to da ne možeš ih ubiti samo pucanjem u trup ili prsa, već im moraš komadati udove. A neki negativci su baš gadni, a i sviđa mi se kada te napadnu, pa moraš pritiskati određeno slovo. A i dopada mi se horor scene. A tek holografske scene kao mape i slično, i ti RPG elementi. 16 - 20 sati igranja, samo mi radnja nije nešto.
P.S.
Pogledajte i animirani film Dead space, krvavo i brutalno, a i vrlo zabavan film.
Constantine is online now  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2008., 10:52   #8
Quote:
Constantine kaže: Pogledaj post
Grafika je baš odlična, ja sam stavio do maksimuma i nema nikakvog trzanja. A sam pogled mi se čak dopada, pa jbt... to je survival horor, a ne nekakav FPS. Tamanjenje čudovišta je baš sjajna ideja, to da ne možeš ih ubiti samo pucanjem u trup ili prsa, već im moraš komadati udove. A neki negativci su baš gadni, a i sviđa mi se kada te napadnu, pa moraš pritiskati određeno slovo. A i dopada mi se horor scene. A tek holografske scene kao mape i slično, i ti RPG elementi. 16 - 20 sati igranja, samo mi radnja nije nešto.
P.S.
Pogledajte i animirani film Dead space, krvavo i brutalno, a i vrlo zabavan film.
covjek je sve rekao
__________________
I am he the bornless one, the fallen angel watching you...
evil bastard is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2008., 00:01   #9
Bem ti koja igra, najbolje je igrati sa ugašenim svjetlima i slušalicama na ušimakad te nešto ćopi za nogu iznenada treba imati rezervne gaće sa straneodlično napravljeno, okruženje je fenomenalno, atmosfera ludnica, zvukovi, onaj ko ne voli ovaj žanr trebao bi samo malo probati da vidi tu ljepotu...
LampaSB is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2008., 01:00   #10
evo, završio sam igru, nakon 7 sati igranja, dobra igra, makar postane monotono ubijati čudovišta, ali zabavna. a i dobar kraj.
Constantine is online now  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2008., 03:20   #11
Igra je fora ali zivcira onaj pogled lika na lijevoj strani ekrana tako da ne vidis sta mu je s lijeve strane i cijeli lik prekriva gotovo polovicu ekrana
TheColossus is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2008., 11:59   #12
navadiš se s vremenom, malo je čudno kad cijelo vrijeme igraš FPS-e, ali fora mi je igrat igre koje imaju takav pogled (Resident Evil, Splinter Cell, Cold War, GoW...)
xGAME is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2008., 16:29   #13
igra je bila odlicna..obozavam horore. presju 7 sati 20min..dobar kraj..dobra prica ..
__________________
Al onda nesmes nist jesti.
->One vole mene,one vole samo mene<-
Vjetrobransko staklo is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2008., 19:26   #14
Dead Space

kako u opcijama, promijeniti zadane opcije kontrola, naime stalno se vračaju pod default
kastor is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2008., 23:11   #15
Kamera suxa i predvidljivost protivnika, sve ostalo, solidno...
cuse is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2008., 08:33   #16
Quote:
kastor kaže: Pogledaj post
kako u opcijama, promijeniti zadane opcije kontrola, naime stalno se vračaju pod default
puno kontrola ne možeš promijenit, npr. movement control...mislim da nisam ni ništ mijenjal, igral sam po default postavkama...
xGAME is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2009., 16:56   #17
Dead space-problem s municijom?

Igra li tko Dead space?Igra je malo strašna,ali kvalitetna.Došao sam do razine 6 i borim se na kraju s onim velikim čudovištem.Glupo je to što mi uvijek fali municija da ga dokrajčim(u storeu prodam sve za municiju,med pack imam sam dva oružjaplitter i line gun i furt fali municije).
vonstauffenberg is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2009., 17:27   #18
pritisni sve na tastaturi i mozda ces dobiti metke
amarboy is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2009., 19:07   #19
Štedi kaj da ti velim
cuse is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2009., 20:42   #20
i bolje ciljaj. Meni je malo kada falilo municije.
Constantine is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:43.