Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.10.2009., 22:47   #1
RH negativna krvna grupa - KRV BOGOVA?

Nephilim su uvedeni u Knjizi postanka, Poglavlje 6:

"Kad se ljudi počeli da se poveća na zemlji, i kćeri, rodiše im, božanska bića vidjela kako lijepe kćeri su muškarci i žene su među onima koji su ih zadovoljan ... To je bio tada, a kasnije i previše, da Nephilim pojavio na Zemlji - kad božanska bića cohabited s kćeri ljudi, koji su nosili ih potomstvo. Oni su bili junaci starih, ljudi od ugleda.



Tako u ovom trenutku, imamo tri mogućnosti za uvođenje Rh negativnih krvnih: bića stvorena u Poglavlju 1, a koji navodno nisu imali DNK njihovih stvoritelja, Adam i Eva u Poglavlje 2, koji nisu imaju DNK njihovih stvaratelja, i potomak Nephilim kao što je opisano u poglavlju 6.



Drugdje u Starom zavjetu postoje Impregnacije različitih žena od strane entiteta sada identificirane kao "Gospodin" ubjedljivo tko bi mogao biti još jedan ET naprezanje. Poglavlje 21 navodi: "A Gospodin je posjetio Sarah kako je rekao, a Gospodin učinio Sarah kao što je govorio. Za Sara zače i rodi Abrahamu sina u njegovoj starosti ... "Ostala Stari zavjet izvanzemaljskom Impregnacije uključeniRachel gaving rodila Josipa i Samson i Samuel su oboje rođeni u neplodna žena. Mogao Rh negativnih krvnih uvedena tijekom ove starozavjetne Impregnacije?









A tu su i Novi zavjet Impregnacije. Moguce je, i po mom mišljenju vjerojatno, da je ET božansko biće Novoga zavjeta nije ista osoba / osobe kao što je opisano u Starom zavjetu. Anna je bila oplođena od strane New Testatment bog , što je rezultiralo u Marijinu rođenju. Elizabeta je impregniran, što je rezultiralo John the Baptist rođenja. Marija je bila impregniran je rezultiralo u Isusovog rođenja. Isus imao dvostruko umočiti ET DNA kao i on i njegova majka su rezultat manipulacije od strane vanzemaljaca. Vjerujem to je ono što ga je učinilo toliko posebnom. Možda je to gdje Rh negativnih krvnih došao iz, Boga Novoga zavjeta?









Nitko ne zna gdje je Rh negativnih krvnih došao iz, ali to nije za zemaljsko podrijetla, a to ne može biti klonirani. Pitam se ako je postotak Rh negativne krvi (trenutno 15%) je ostao dosljedan, jer je prvi put predstavljen? Je li više je ili manje od toga u jednom trenutku? Toliko pitanja ... i nema odgovora.

U studiji o genetici, nalazimo da smo samo ono što može naslijediti naši preci, osim u slučaju mutacije. We can have any of numerous combinations of traits inherited from all our ancestors. Ništa više i ništa manje. Stoga, ako čovjeka i majmuna evoluirala od zajedničkog pretka, njihova krv će imati evoluirati na isti način. Blood faktori se prenose s puno više točnost nego bilo koje druge karakteristike. Čini se da moderni čovjek i rezus majmun svibanj imali zajedničkog pretka negdje u dalekoj prošlosti. Svi ostali zemaljski primata imaju i ovaj Rh faktor. Ali, to izostavlja ljudi koji ste Rh negativni. Ako je sve čovječanstvo evoluirala od istog pretka njihova krv će biti kompatibilni. Odakle Rh negativne dolaze iz? Ako nisu potomci prethistorijskog čovjeka, mogli biti potomci drevnih astronauta?

Sve životinja i drugih živih bića zna da čovjek može uzgajati sa bilo koje druge njihove vrste. Relativna veličina i boja čini nikakvu razliku. Zašto se hemolitička bolest novorođenčeta dogodi u ljudima, ako su svi ljudi iste vrste? Hemolitička bolest je alergična reakcija koja nastaje kada Rh negativna majka nosi Rh pozitivno dijete. Njena krv se nakuplja antitijela uništiti ALIEN tvari (na isti način to bi virus), a time uništavajući dijete. Zašto bi majčino tijelo odbaci svoje potomstvo? Nigdje u prirodi ne pojavljuju prirodno ovom. Taj isti problem se pojavljuju u mule - križ između konja i magarca. Ta činjenica sama ukazuje na različita mogućnost cross-breeding između dvije slične, ali genetski različite vrste.

Nitko nije pokušao objasniti gdje je Rh negativna narod došao iz. Većina, upoznat s faktorima krvi, priznati da su ti ljudi moraju barem biti mutacija ako ne potomci različitih pretka. Ako smo mutaciju, što je uzrokovalo mutacije? Zašto se to nastaviti s točnim karakteristikama? Zašto se tako žestoko odbacuju Rh faktor, ako je bio u svoje porijeklo? Tko je bio ovaj predak? Teškoće u određivanju etnologija su u velikoj mjeri prevladati upotrebom krvne grupe podataka, jer oni su jedan gen karakterističan i ne utječe na okoliš.

Postanak 6:2 "sinovi Boga vidješe kćeri ljudi koji su bili fer i uze ih žene, svi koji su izabrali." Tko su bili djeca od tih brakova? Postanak 6:4 "Bog je došao u kćerima ljudi, i oni gole djece u njima, i isti je postao moćni starih." Od King James Bible Dictionary nalazimo: "menchildren - Ljudi Izraelci, muška djeca Božja, a ne djeca čovjeka - Ex. 34:23." Ex. 34:7 država "grijeha očeva će se k na djeci do četvrtog koljena." To je jasno da je naslijedio nešto, mogla biti krv?

Krv se spominje češće nego bilo koje druge riječi u Bibliji, osim Boga. Ove dvije riječi koje ćete naći na gotovo svakoj stranici, krv i Bog! (Krv bogova?) Ova poruka je napisana već tisućama godina. Postoji veza između krvi i Bogova.

Američki Indijanci imali tradiciju izrade dobrog prijatelja, "Blood Brothers", ako su mislili da su dostojni. Mogao ove tradicije su za razlog? Mogao oni zaista su provjere da li su Blood Brothers (isti tip krvi)? Clumping (aggulation) koja nastaje kada Rh pozitivni i negativni Rh krvi su miješani je vidljiv golim okom. Mogao im je rekao, od svojih predaka, da je njihova krv je različit od ostatka čovječanstva, osim za svoju braću i sestre, od drugih plemena, razasutih na zemlji. Indijske tradicije, izjavljuje da su njihovi preci bili kozmičkog porijekla. Indijski totem pole je zapravo obiteljski genealogiju.

Zašto sve ovo zaokupljenost rodoslovlja među različitim ljudima razasutih na zemlji? Niti jedna druga životinja na Zemlji ima tu zaokupljenost preci. Odakle ta tradicija dolaze iz? Ljudi razasutih na zemlji, koji su imali ne-poznatih kontakta s drugom sve istovremeno dobio poriv da grafikon svoje obiteljsko stablo. Zašto? Kako se to moglo imati važno je da primitivni špilja ljudi? Bori da opstane, da njihov grafikon genealogiji? Oni nisu imali razumijevanja moderne genetike i nasljeđivanja. Tako sačuvati oni zašto bi njihova genealogija? Su oni rekli, od drevnih astronauta, sačuvati svoju baštinu, dok budući datum kada će se vratiti i da će to biti shvaćena? Do vremena, kao što je sada, kada je njihov potomak će biti u stanju shvatiti poruku koju su odlazili.

Iako se oni vjerojatno nisu svjesni važnosti očuvanja njihova rodoslovlja, oni su rekli da buduće generacije će razumjeti. Smo da buduće generacije? Je li poruku za nas ostavio da shvate? Imamo li hrabrosti da tražite odgovor?

Da li smo stvarno ištanje to znati ili bi radije ćemo zadržati naše glave zakopan u pijesak? Ono što mi ne znamo i dalje će utjecati na nas. Nećete vidjeti osim ako ne izgledaju. Samo kroz znanje ćemo pronaći istinu.

Ja sam pretraživao, uzalud, za znanstveni dokaz da krv je Rh negativna prirodna pojava zemaljskog. Umjesto toga sam pronašao dokaz da Rh negativna nije razvijao na zemlji u prirodni tijek događaja.

Za mnogo godina ljudi su u potrazi za krivu stvar. Mogao pravi "karika koja nedostaje", zapravo se i sam čovjek? Nepoznata veza između zemlje i zvijezde - hibrid čovjeka. Čovjek svibanj biti karika koja nedostaje između primata i izvanzemaljskim. Čini mi se da je nezamislivo da se onima koji rade na razvoju teorije zanemariti ovu mogućnost. Kako mogu države, da su ti ljudi nedostaju faktor koji se nalazi u svim ostalim zemaljskim primata, uključujući i goli majmun, i ne pitajte zašto? Koje ostale karakteristike su zajedničke među ovim ljudima koji su rijetkost na druge ljude? Postoji li pravi razlika osim samo drugačiji krv?

Vrlo dobra komparativna analiza između čovjeka i primata može se naći u Max Flindt knjizi "Čovjek, Child of Stars", izdavač Fawcett, Knjiga 1 i 2. On je dokumentirao mnoge karakteristike mi svibanj ste dobili od naših predaka kozmičke. To čini prilično uvjerljivo pokazuju da je čovječanstvo je hibrid između naših predaka i kozmičke predak naše zemlje. Ja samo su nosili tu ideju da svoj logičan zaključak. Ako čovječanstvo je hibrid potomak drevnih "astronauti, sigurno ne bi bilo nekih, koji se pojavljuju periodično, koji će biti genetski vrlo slični njima. To ne bi uključiti svoje psihičke moći? Mogao velika spavaća prorok, Edgar Cayce, imati bio jedan od tih? Mogao Isus Krist je bio jedan od tih? Pravi potomak drevnih astronauta. Ako je bio pravi genetski duplikat od njih je također će imati svoje ovlasti i eventualno njihovo znanje. Ne mogu reći da li je rođen sa ovim znanjem ili da li je osnovana psihička komunikacija s našim kozmičkim obitelji, ali je jasno da je on imao ovlasti daleko iznad onih smrtnik. Mogao je primjer onoga što drevni astronauti su se sviđa? Isus je izjavio da ga je i Otac jedno. Mogao je zapravo značilo da se doslovno? On svibanj imati je točan duplikat njegove (naše) drevna Ocu. On je čak i svibanj imati je klon od astronauta. Svi znaju priču o svojoj djevičansko rođenje i nebeski intervencije. Mogao ovo su usađivanje klon na Marijin sterilizirano jaje? Mogao cijelo jaje zapravo je implantat?

Rh negativne krvi, koja se ne da imati nastao na Zemlji, svibanj dokazati da se glavni faktor u dokazivanju čovječanstvo je hibrid. To nije cijeli odgovor, ali to je ključ za otključavanje zagonetka našeg genetskog nasljeđa. Tissue faktori će također pokazati da se posve otkriva. Znanstvenici su sada u mogućnosti utvrditi tkiva faktori od 5000 godina stara mumija. Mogao neke od tih mumije su drevni astronauti? Zašto su ti očuvane mumije dovoljno dobro za nas, za analizu krvi i tkiva faktori? Mogao bude poruku u genetski čimbenici mumije sebe?

Tu je zanimljiva činjenica naći u knjizi "X-Raying Pharaohs" James Harris i Kent Weeks, 1973 (Scribners). Po x-raying grob Makare, visoka svećenica Amonove, utvrđeno je da dijete pokopan sa svojom etiketom Moutenihet princ je zapravo žensko Grivasti pavijan. Ispitivanje Makare pokazala je rodila neposredno prije umiranja. Mogla rodila babun naći s njom? Zašto bi to drugo su zakopani s njom? Genetski atavizam?

Moja istraživanja su pokazala da većina onih koji imaju psihičke moći također su Rh negativne krvi. Većina psyphic i iscjelitelji vjerom također imaju ove krvi. Začudo, mnogi od onih radi istraživanja na drevne astronaut teorije i drugih pojava također su Rh negativne krvi.

Erich von Däniken ima Rh negativnu krv i žeđ za istinom. Brad Steiger također ima Rh negativnu krv. Njegova nova knjiga "Gods of Aquarius", smatra ovu mogućnost. Antone Robert Wilson, autor "Illuminus", također je to krv. Postoje mnogi drugi previše brojne da popis ovdje.

Zašto postoji tako veliki postotak negativnih neobično u ovim područjima? Mogao mi je nejasna sjećanja na ono što smo tražili? On je rekao da je pitanje se ne pita sve dok se zna odgovor.

Ima oko 5000 poznatih faktora u krvi i sve te moraju pridonijeti cjelovitu sliku. No, krv je Rh negativna mjesto za početak naše traženje.
Blood Factor (Rh + ili Rh-) i Morphogenetic Field Tuning.

* Vaš Rh stanje opisuje li se ili ne imate proteina na površini crvenih krvnih stanica. Ako nemate Rh faktor, you're smatra Rh-negativne, ako ga imate, vi ste Rh pozitivni. Oko 85 posto ljudi ima Rh pozitivna, iako se ona razlikuje od utrke. Za afričkih Amerikanaca, oko 90-95 posto ste Rh-pozitivan, a za Azijci, lik je 98 do 99 posto. Hmmmm

Rh-negativnih su rijetke.

No, čudno .... osoba s Type O Negative krv se smatra "Universal Donator". To znači da njegove ili njezine krvi može dati bilo tko, bez obzira na krvnu grupu, bez uzrokovanja transfuzijskih reakcija.

Rh-negativne Factor smatra "mutanata" od "nepoznatog porijekla", što se dogodilo u Europi, oko 25,000-35,000 godina. Onda ovu grupu širenje snažno u područje onoga što je danas Španjolska, Engleska, Irska, itdProces Alloimmunization

Tijekom rođenje napredak, krvnih stanica iz nerođeno dijete može pobjeći u majčin krvotok. Ove stanice su prepoznati kao strane, ako su različite krvna grupa od majke i prirodno odbacivanje procesa uslijedit će sa stvaranjem antitijela. Proces je poznat kao crveni stanica alloimmunization.
Iznuđen from: http://www.med.unc.edu/obgyn/rh.htm


--------------------------------------------------------------------------------

Modes of Inheritance

U više od 98% slučajeva, crvenih krvnih stanica inkompatibilnost uključuje rezus ili Rh D antigena [Rh negativne Factor] tako da je bolest poznata je kao rhesus bolest ili Rh bolest. Iako je točan postotak varira ovisno o rasi, 15% stanovništva SAD-a je Rh negativna, a 85% je Rh pozitivna. Ako je Rh-negativnih žena zamišlja dijete Rh pozitivno partnera, postoji potencijal za dijete naslijediti njegov otac Rh pozitivnu krvnu grupu. [Postoje dvije vrste Rh-pozitivnih ljudi. U 55% osoba, čovjek je heterozygous. U ovoj situaciji, njegova genetika mu dozvoliti da proizvodimo Rh-negativne potomak 50% vremena i Rh pozitivnog potomstvo preostalih 50% vremena. U drugoj vrsti Rh-pozitivnih = pojedinca, homozygous države.]

Dakle ... Rh negativne žene s Rh-pozitivnih partnera su u opasnosti od spontanog pobačaja i drugih fetus REJECTION događaja. Hmmmm A Rh-negativnih žena sa Rh negativne partner ima još manje šanse da je beba rođena živa! Hmmmm ... U životinja je to doživljava kao problem, u HYBRID životinje.

Rh negativne žene i muškarci imaju nekoliko "Neobična svojstva" koja Rh-pozitivci nemaju. Neki ih nazivaju "reptilske crte".


* EXTRA-kralješka ( "Trtica ").... neki su rođen s repom (zvan" Cauda ").
* Niži od normalne tjelesne temperature
* Niži od normalnog krvnog pritiska
* Najbolji mentalne analitičke sposobnosti.
* Najbolji Negativne-ion oklapanje (od pozitivnih "naplaćuje" virus / bakterija) oko tijela.
* Povisok Osjetljivost na EM i ELF-polja.
* Hyper Vizija i druga osjetila
cohfcohf is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2009., 07:40   #2
čovjek s najvećim repom od 13 inch!
Ramzes13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2009., 10:16   #3
Ja sam b negativan i ima nas 1 posto na svijetu,ima dokumentarac krv vikinga gdje takodjer spominju rh negativan rezus kao izvornu krv vikinga zato sto je najviše ima na norveškim otocima.Znanstveno je dokazano da večina ljudi sa rh negativnim rezusom imaju zelene ili plave oči uključujuci one u indiji i pakistanu.

crnci -100°% rh pozitivno
azijati -100% rh pozitivno
bijelci -85% rh pozitivno i 15% rh negativnog rezusa

Zadnje uređivanje fiktoriuss : 28.10.2009. at 10:23.
fiktoriuss is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2009., 10:33   #4
jedino se ljudi sa rh negativnom krvi nemogu klonirat.
cohfcohf is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2009., 20:21   #5
Cohfcohf, odakle je ovaj tekst iz prvog posta? Tvoj ili...? Zvuči mi kao prijevod Google translatora; npr.
Quote:
cohfcohf kaže: Pogledaj post

Anna je bila oplođena od strane New Testatment bog , što je rezultiralo u Marijinu rođenju. Elizabeta je impregniran, što je rezultiralo John the Baptist rođenja. Marija je bila impregniran je rezultiralo u Isusovog rođenja.


Tema me baš zanima, pa bih molila originalni post ako postoji. Jer se kroz ovu "slomljenu" inačicu hrvatskog ne uspijevam probiti. Hvala!
Dagmar is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2009., 21:02   #6
Quote:
DAGMAR kaže: Pogledaj post
Cohfcohf, odakle je ovaj tekst iz prvog posta? Tvoj ili...? Zvuči mi kao prijevod Google translatora; npr.


Tema me baš zanima, pa bih molila originalni post ako postoji. Jer se kroz ovu "slomljenu" inačicu hrvatskog ne uspijevam probiti. Hvala!

Ima ih koliko hočeš i ak ih budeš prevađala zaljepi koji post ak nije problem,meni se nije dalo.

http://www.spiritconnectionstore.com...connection.htm

http://www.abovetopsecret.com/forum/thread331248/pg1

http://scienceray.com/philosophy-of-...s-and-science/

http://www.divineanswers.com/rh-nega...ychic-ability/

http://www.greatdreams.com/reptlan/rhneg.htm
cohfcohf is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2009., 22:05   #7
Postoje određene različitosti kod osoba sa rh neg.rezusom nego kod onih sa pozitivnom a to su:

1-prevlast zelene ili plave boje očiju

2-prevlast crvene ili crvenkaste boje kose

3-sporiji otkucaji srca

4-niski krvni tlak

5-oštar vid i sluh

6-ESP(ŠESTO ČULO)

7-jedno rebro više ili vertabrae

8-NLO viđenja

9-ljubav prema znanosti

10-osječaj da ne pripadaju ljudskoj vrsti

11-prodorne oči

12-paranormalne pojave

13-lucidni snovi

14-traženje za istinom

15-želja za višim znanjem

16-suosječajnost u bolesti

17-duboka suosječajnost za sudbinu čovječanstva

18-osječaj poslanja u životu

19-psihičke sposobnosti

20-neobjašnjivi ožiljci na tijelu

21-sposobnost da uznemiri elektrotehničke uređaje,npr da se tv sam od sebe ugasi,explodira žarulja itd

22-izvanzemaljski kontakti

23-viši kvocijent inteligencije od prosjeka

24-jaka intuicija,vidovitost

25-ne može se klonirat

26-rh negativna majka ako nosi rh pozitivno dijete tijelo ga odbacuje jer ga vidi kao stranca

Zadnje uređivanje cohfcohf : 28.10.2009. at 22:29.
cohfcohf is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2009., 22:31   #8
Quote:
cohfcohf kaže: Pogledaj post
Postoje određene različitosti kod osoba sa rh neg.rezusom nego kod onih sa pozitivnom a to su:

1-prevlast zelene ili plave boje očiju

2-prevlast crvene ili crvenkaste boje kose

3-sporiji otkucaji srca

4-niski krvni tlak

5-oštar vid i sluh

6-ESP(ŠESTO ČULO)

7-jedno rebro više ili vertabrae

8-NLO viđenja

9-ljubav prema znanosti

10-osječaj da ne pripadaju ljudskoj vrsti

11-prodorne oči

12-paranormalne pojave

13-lucidni snovi

14-traženje za istinom

15-želja za višim znanjem

16-suosječajnost u bolesti

17-duboka suosječajnost za sudbinu čovječanstva

18-osječaj poslanja u životu

19-psihičke sposobnosti

20-neobjašnjivi ožiljci na tijelu

21-sposobnost da uznemiri elektrotehničke uređaje,npr da se tv sam od sebe ugasi,explodira žarulja itd

22-izvanzemaljski kontakti

23-viši kvocijent inteligencije od prosjeka

24-jaka intuicija,vidovitost

25-ne može se klonirat
Ja sam pozitivna 0 i imam sve od navedenih simptoma. Imam i susret sa ET treće vrste.

Ovo za kloniranje neznam.

Ovo što si ti prevodio ima na youtube. Danas sam na face spomenuo RH negativnu krv.

sve kraljevske obitelji, iluminati, vođe svijeta Bush, Britanska Kraljica, Vald de Draco - Grof Dracula (rituali s krvi) imaju taj RH faktor negativan. Osim toga svih poznatih kraljevskih obitelji su simboli zmajevi ili orao sa zmajem.
Priča o tome nadovezuje se na Alfa Draconis i Reptile iz Alfa i Beta Sirusa...Nephilimi.

Treba biti oprezan sa raznim pričam. Ja vam ljudi mogu pomoći svojim znanjem koliko vam treba.
Ramzes13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2009., 22:37   #9
Neznam za rebro, kao djete sam imao crvenkasto žutu kosu koja je posle potamnila. Oči su mi zelenkaste smeđe kad kada kanaliziram višu frekvenciju i kada ulazim u meditaciju inače su tamno smeđe. NIsam RH negativan.
Odmalena me prate snovi obdukcija, snovi vazemaljaca, jedan je bio realni susret, mnogo vizija, sa svojom suosjećajnosti se borim jer nije u skladu, aktivirao sam 4. element i uravnotežio suosjećanost odnosno empatiju (demonskih kanala)...
Studiram PMF al sam ostao mistik...
Ramzes13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2009., 22:43   #10
Mislim da je tijelo isključivo materijal za materijalnu ravan, neovisno o tome duh i logos interferiraju stvarajući osobu. Mi smo elektromagnetska čeljad. RH negativan je možda samo trag, možda biološki ima posebnu funkciju ali ne određuje i duhovni život pojedinca.

Ljudi na ovom planetu nose tragove rasa mačke, psa, zmije i drugih.
Ramzes13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2009., 23:03   #11
Quote:
cohfcohf kaže: Pogledaj post

Moja istraživanja su pokazala da većina onih koji imaju psihičke moći također su Rh negativne krvi. Većina psyphic i iscjelitelji vjerom također imaju ove krvi. Začudo, mnogi od onih radi istraživanja na drevne astronaut teorije i drugih pojava također su Rh negativne krvi.

Erich von Däniken ima Rh negativnu krv i žeđ za istinom. Brad Steiger također ima Rh negativnu krv. Njegova nova knjiga "Gods of Aquarius", smatra ovu mogućnost. Antone Robert Wilson, autor "Illuminus", također je to krv. Postoje mnogi drugi previše brojne da popis ovdje.
cool jel i Obama ima krv Rh negativan



Quote:
cohfcohf kaže: Pogledaj post
Hmmmm A Rh-negativnih žena sa Rh negativne partner ima još manje šanse da je beba rođena živa! Hmmmm ... U životinja je to doživljava kao problem, u HYBRID životinje.
mislim da si tu pogrijesio bar tak pise na plivinim stranicama pise da nema opasnosti za dijete, ako su majka i otac Rh negativni, sto bi trebalo biti i logicno kad se radi o istoj krvi

http://www.plivazdravlje.hr/aktualno...vne-grupe.html

inace sam navodno AB negativan i da neosjecam se bas da pripadam ljudskoj vrsti, nekako to osjecam jos odmalena otkad sam imo samo par godina
SAS is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2009., 15:04   #12
Quote:
SAS kaže: Pogledaj post
inace sam navodno AB negativan i da neosjecam se bas da pripadam ljudskoj vrsti, nekako to osjecam jos odmalena otkad sam imo samo par godina
i ja se slično osjećam. 0 negativna sam.
__________________
endless
luiz is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2009., 15:34   #13
o bože kakve vi gluposti pišete. ja sam 0 negativna i šta sad, ništa od tih gluposti se ne odnosi na mene. a ovo s dodatnim rebrom je pre

a što se tiče toga da je Rh- rijedak: očito nikad niste čuli ni g od genetike i nasljeđivanja
__________________
When you lose small mind you free your life

Zadnje uređivanje awia : 29.10.2009. at 15:39.
awia is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2009., 21:38   #14
Quote:
awia kaže: Pogledaj post
o bože kakve vi gluposti pišete. ja sam 0 negativna i šta sad, ništa od tih gluposti se ne odnosi na mene. a ovo s dodatnim rebrom je pre

a što se tiče toga da je Rh- rijedak: očito nikad niste čuli ni g od genetike i nasljeđivanja
pojasni
cohfcohf is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2009., 23:31   #15
koji dio?
__________________
When you lose small mind you free your life
awia is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2009., 23:43   #16
Quote:
awia kaže: Pogledaj post
o bože kakve vi gluposti pišete. ja sam 0 negativna i šta sad, ništa od tih gluposti se ne odnosi na mene. a ovo s dodatnim rebrom je pre

a što se tiče toga da je Rh- rijedak: očito nikad niste čuli ni g od genetike i nasljeđivanja
Kao što rekoh, krvna grupa ne igra veliku ulogu o stanju duha. Bar za sada tako mislim.
Ramzes13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2009., 23:48   #17
jao kako si mi spustio, idem sad malo plakati
__________________
When you lose small mind you free your life
awia is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2009., 23:58   #18
zanimljiva tema... koliko se sjecam imam "B" RHD negative krvnu grupu, tako nekako mi je pisalo u iskaznici
Wogy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2009., 01:05   #19
Quote:
awia kaže: Pogledaj post
jao kako si mi spustio, idem sad malo plakati
nije ti namjeravao spustiti. u principu se slaže s tobom samo sa drugog gledišta i zbog drugih razloga. (ja se slažem s oboje )
__________________
▲▲▲
apollo. is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2009., 01:25   #20
Quote:
apollo. kaže: Pogledaj post
nije ti namjeravao spustiti. u principu se slaže s tobom samo sa drugog gledišta i zbog drugih razloga. (ja se slažem s oboje )
Ajd neko pametan..(awia )
Ramzes13 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:05.