Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.10.2009., 02:04   #1
Strah od internet upoznavanja

dakle za par dana se trebam upoznat s dečkom kojeg znam s facebooka, a naravno da na fejsu imam samo slike na kojima sam dobro ispala, nije da sam idealna uživo
bojim se da se razočara, a glupo mi je izmišljat izgovore
eeennniii is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2009., 02:07   #2
Quote:
eeennniii kaže: Pogledaj post
dakle za par dana se trebam upoznat s dečkom kojeg znam s facebooka, a naravno da na fejsu imam samo slike na kojima sam dobro ispala, nije da sam idealna uživo
bojim se da se razočara, a glupo mi je izmišljat izgovore
a ne bojis se da se ti ne razocaras
ne brini pod uvjetom da je lik normalan, mucit ce ga isto sto i tebe
a ako nije normalan brzo ces doznat
i opet si na dobitku
__________________
01.01.2019. LAJTE KERE JAKOBSFELDA
marčelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2009., 02:22   #3
Quote:
marčelina kaže: Pogledaj post
a ne bojis se da se ti ne razocaras
ne brini pod uvjetom da je lik normalan, mucit ce ga isto sto i tebe
a ako nije normalan brzo ces doznat
i opet si na dobitku
pa bojim se i toga, u biti, strah me i samog upoznavanja i sjedenja na kavi s osobom koju prvi put vidim, al tnx, malo mi je lakse
eeennniii is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2009., 02:27   #4
Quote:
eeennniii kaže: Pogledaj post
dakle za par dana se trebam upoznat s dečkom kojeg znam s facebooka, a naravno da na fejsu imam samo slike na kojima sam dobro ispala, nije da sam idealna uživo
bojim se da se razočara, a glupo mi je izmišljat izgovore
Iako bi bilo politički korektno , stavljati slike na kojima izgledaš i kao da te pregazio kombajn, ko to radi?

Kao da njega ne more iste brige, samo se opusti.
__________________
I feel the need, the need for speed.
Vale_23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2009., 02:30   #5
Quote:
Vale_23 kaže: Pogledaj post
Iako bi bilo politički korektno , stavljati slike na kojima izgledaš i kao da te pregazio kombajn, ko to radi?

Kao da njega ne more iste brige, samo se opusti.
pa u pravu si, naravno da svi stavljaju samo lijepe slike, a i nije da sam ih fotosopirala, samo sam dobro ispala
tnx, mislim da i budem
eeennniii is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2009., 10:00   #6
Quote:
Vale_23 kaže: Pogledaj post
Iako bi bilo politički korektno , stavljati slike na kojima izgledaš i kao da te pregazio kombajn, ko to radi?

Kao da njega ne more iste brige, samo se opusti.
me e, ja imam većinu zgaženih slika jer većina slikavanja se desi pri izlasicma i žeščim gaženjima
ja sam nadasve politički korektna
__________________
:)
smile4me is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2009., 10:05   #7
Quote:
eeennniii kaže: Pogledaj post
pa bojim se i toga, u biti, strah me i samog upoznavanja i sjedenja na kavi s osobom koju prvi put vidim, al tnx, malo mi je lakse


Zašto te strah i da li je on opravdan? Normalno da postoji određena trema, pa možda i nelagoda kad se na taj način upoznaješ s nekim, ali baš strah sjediti na kavi s tom osobom....Pa ne bu te pojel. Upoznaš se, popiješ kavu, ako ti odgovara vidite se opet, ako ne, nikome ništa i to je to. Jedini gubitak na koji nožeš naići je gubitak vremena. Zakaj stavljaš samo lijepe slike na Facebook?
Richeilleu is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2009., 10:10   #8
Quote:
eeennniii kaže: Pogledaj post
dakle za par dana se trebam upoznat s dečkom kojeg znam s facebooka, a naravno da na fejsu imam samo slike na kojima sam dobro ispala, nije da sam idealna uživo
bojim se da se razočara, a glupo mi je izmišljat izgovore
Ako te tješi, ja sam se jednom išao naći naslijepo sa curom koju sam upoznao preko neta.
I sasvim smo lijepo razgovarali iako smo se doslovce vidili prvi put (nismo razmijenili prije toga čak ni slike).

Nastoj se ne opterećivat previše ni svojim ni njegovim navodnim očekivanjima, to ti nema smisla.
Mathan is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2009., 10:52   #9
Quote:
eeennniii kaže: Pogledaj post
dakle za par dana se trebam upoznat s dečkom kojeg znam s facebooka, a naravno da na fejsu imam samo slike na kojima sam dobro ispala, nije da sam idealna uživo
bojim se da se razočara, a glupo mi je izmišljat izgovore
Stavi i slike di izgledaš „prosječno“
lovator is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2009., 14:45   #10
Quote:
eeennniii kaže: Pogledaj post
dakle za par dana se trebam upoznat s dečkom kojeg znam s facebooka, a naravno da na fejsu imam samo slike na kojima sam dobro ispala, nije da sam idealna uživo
bojim se da se razočara, a glupo mi je izmišljat izgovore
zaboravi na slike i koncentriraj se na ono o čemu ste pričali, to je ispravnija slika od fotoshopa....

kad ovak nešt pročitam, sretan sam da na slikama uvijek ispadnem užasno, gore nego uživo pa se poslije ne moram zamarati s time...
__________________
Ljubav je velika pobjeda ljudske mašte nad inteligencijom.
U zlim vremenima najhrabriji čin je ostati dobar.
dok ne probam lava, odojak je za mene car životinja....
miv is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2009., 15:17   #11
Quote:
eeennniii kaže: Pogledaj post
dakle za par dana se trebam upoznat s dečkom kojeg znam s facebooka, a naravno da na fejsu imam samo slike na kojima sam dobro ispala, nije da sam idealna uživo
bojim se da se razočara, a glupo mi je izmišljat izgovore
ako se on zeli naci sa tobom samo radi sexa ( ne znam koliko imate godina) onda je moguce da se razocara ali takav ti decko ni ne treba, ako mu je interes sa tobom imati prijateljski odnos a mozda i nesto ne moras se brinuti... ako te stvarno brine kakav ces dojam ostaviti moj prijedlog ti je da se ne obuces pre izazovno vec odjeca svakodnevnice, budi svoja i prirodna, ako ga osvojis karakterom ne treba te brinuti izgled
__________________
Courage is what it takes to stand up and speak;
courage is also what it takes to sit down and listen. 
tiger_boy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2009., 17:11   #12
Kak ide to upoznavanje prek face-a? Mislim ja na faceu imam ljude s kojima sam frendica, pa one koji su mi poznanici i mozda 2-3 osobe koje znam recimo tu s foruma ali se uzivo nismo upoznali. I sad si razmisljam kako upoznas nekog drugog prek face-a?

Mislim mene nikad nisu pokusali dodat nepoznati ljudi Valjda mi je profile picture jako losa
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2009., 18:39   #13
Ona se boji zbog slika, izgleda....

Ovog se boj, djevojko draga!

http://www.barkun.hr/index.php/20091...Facebooku.html
__________________
short circuit
rubylee is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2009., 19:01   #14
Quote:
rubylee kaže: Pogledaj post
Ona se boji zbog slika, izgleda....

Ovog se boj, djevojko draga!

http://www.barkun.hr/index.php/20091...Facebooku.html
slazem se!moras biti oprezna!
__________________
:)
Shiney is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2009., 19:09   #15
danas se savsta događa po svijetu,ali opet ako te bas toliko interesuje izaberi jedno javno mjesto ,nekakav kafić ,otiđi po danu ,iako bude simpatičan ne idi na osamljena mjesta sa njim ili prvi put neka ide prijateljica sa tobom.
ne znači da su svi manijaci na netu..ali lazova ima posebno ako ste samo na fejsu pisali i nisi ga uopće vidjela na kameri.

mozda je sasvim u redu dečko ,mozda nije ,probaj pa češ vidjeti ali kako sam i rekla sa mjerom opreza.
ispričaću priču svoje kćerke koja se dopisivala sa jednim dečkom.ma sve ok,mali sladak ,slike slao lijep ,zgodan ,ovo ono.dogovorili se da se vide i normalno ona nije otišla sama nego je uzela još dvij prijateljice.i sta je dozivjela sok.mali je bio normalan dečko ,nikakva mafija hehe itd...ali nije bio onaj sa slika .slike je slao od jednog dečka koejg je nasao na fejsu .da skratim on je mislio da ce preći preko lazi i ipak biti sa njim,jer kao pa tako smo lijepo pisali.moja kćerka i prijateljice su e okrenile i otišle.ali su mu skuhale dobru juhu za osvetu i laži.dečka sa slika su trazile i našle .rekle mu da mu ovaj kerde slike i govori da je on.na fejsu pisale kakav lazov je al ok to su dječija posla i osveta ...ali kazem ništa strasno nije se dogodilo .
a ti sama odluči kako češ.a nervoza je normalna stvar .sve sto se radi prvi put normalno da osječaš dozu nervoze
romanticnadusa is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2009., 19:15   #16
Quote:
bitchy-as-usual kaže: Pogledaj post
Kak ide to upoznavanje prek face-a? Mislim ja na faceu imam ljude s kojima sam frendica, pa one koji su mi poznanici i mozda 2-3 osobe koje znam recimo tu s foruma ali se uzivo nismo upoznali. I sad si razmisljam kako upoznas nekog drugog prek face-a?

Mislim mene nikad nisu pokusali dodat nepoznati ljudi Valjda mi je profile picture jako losa
mene jesu dodali neki nepoznati. čak i stranci pa di su me samo našli da mi je znati nisam uopće nijednog dodala. za koji kurac će mi? tak ionak ih ne poznam. mislim kak ima glupih ljudi. sad ću ga kao prihvatit a neznam ni ko je ni šta je neda mi se gubit vrijeme na takve i upoznavanje
dodajem samo one koje znam
pandora_5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2009., 19:17   #17
Tipkala sam i ja s par ljudi koji su me dodali na fejs preko nekih drugih mojih prijatelja, no nisu me nikad zainteresirali u smislu da se nađem s njima. No najčešće sam ih sasvim slučajno srela negdje, pa smo se spontano upoznali Što se tiče fotki na fejsu...pa nisi stavljala fotke stranca, nego tvoje slike...to što možda bolje izgledaš iz desnog profila nego iz lijevog nema veze...nije ni on savršen i sigurno se boji što ćeš ti misliti o njemu kad ga prvi put vidiš i da li će bit te neke neugodne tišine Ako ste kliknuli prije toga na svim razinama i razvili neku simpatiju, bit ćeš mu automatski simpatičnija ma kako izgledala. Znam par parova koji su se upoznali ili preko iskonovog chata, fejsa pa čak i foruma i danas su u sretnim vezama. Naravno nitko ne govori da ne možeš naletiti na neku budalu, ali zato nemoj imati neka prevelika očekivanja i nađi se na javnom mjestu.
Fashion Barbie is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2009., 19:20   #18
Quote:
eeennniii kaže: Pogledaj post
dakle za par dana se trebam upoznat s dečkom kojeg znam s facebooka, a naravno da na fejsu imam samo slike na kojima sam dobro ispala, nije da sam idealna uživo
bojim se da se razočara, a glupo mi je izmišljat izgovore
Ako je normalan decko onda se on isto to pita.
Samo se osiguraj od toga da eventualno nije neki manijak, dogovori se usred dana na nekom ful prometnom mjestu i to je to.
kokos bijeli is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2009., 19:26   #19
Quote:
eeennniii kaže: Pogledaj post
dakle za par dana se trebam upoznat s dečkom kojeg znam s facebooka, a naravno da na fejsu imam samo slike na kojima sam dobro ispala, nije da sam idealna uživo
bojim se da se razočara, a glupo mi je izmišljat izgovore
malo je zajebano kaj je več kraj desetog jedanejsti mjesec..al je još dosta toplo tako da je moj savjet možda uporabljiv

naime prema nekim antropološko-sociološko-biheviorističkim istraživanjima mužjaci ljudske vrste najviše pažnje pridodaju mliječnim žljezdama tako ako bude kakav topliji dan samo izbaci sisice i bit će sve uredu i onak se fol naginji dok primaš čašu ili nešto..možeš to ovih dana uvježbavat i pred špiglom

nemoj vodit tri frendice, strinu, babu ko što ovi preporučaju jer ćeš ispast žešća kretenka jer ako je neki pravi manijak izjebat će vas sve tri i zakopat na jakuševcu a nema smisla da se javljaju kolateralne žrtve..nego se nađeš fino negdje u centru na kavici i hujahaj

sretno mala u virtualnom jebaštvu
spy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2009., 19:29   #20
Quote:
kokos bijeli kaže: Pogledaj post
Ako je normalan decko onda se on isto to pita.
ne pita

to se pita ako je iskompleksirana površna budala..znam po sebi..ja i kad se slikam za osobnu tražim da deset put ponove a ne planiram šarmirat milicajca
spy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:43.