Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.02.2012., 20:18   #101
JBTE, ima li veća slika za staviti
__________________
Ma se je trijeba s bremenom akomodavat; trijeba je bit vjertuozu tko hoće renjat na svijetu. Kralj je čovjek od ljudi, kad se umije vladat.
el oso is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2012., 20:28   #102
Quote:
Glavni frajer kaže: kaže: Pogledaj post
kakvi su se pokazali slabiji torpedi, do recimo 60KS, u odnosu na drugog jugoslavena IMT-a do 60KS?!
ima netko iskustva
4006, do 90' godine, oni sa okruglim svijetlima: Izuzetno kvalitetni traktori. Po 15000 rh bez otvaranja motora. Mali potrošaći, najmanji u klasi. Problema sa mjenjačima nije bilo, hidraulika također u redu, perfektni traktori.

Nakon 90tih serija TD45 Adriatic je nasljednik prvobitne serije 4006. Adriatic serija je imala 4brzine kao i 4006, isti mjenjač, samo je 4vrta brzina osjetno brža, radi transporta. Prve 3brzine su kao i na 4006. TD45 Adriatic je također dobar traktor. Teži je od 4006, ima šire gume i jači je u potezanju. Također TD45 dolazi sa hidrauličnim volanom, kompresorom, bocom i opremom za zračno kočenje prikolice. Hauba je slična, tj. razlika je u prednjem dijelu, TD45 ima kockasta svijetla (jugić - ISKRA) i plastičnu prednju masku. Motor perfektan kao i kod 4006.

Limarija dobra, kočnice mehaničke, ako su imalo održavane, koče sasvim dobro. Ručna kočnica staje i drži gdje i kad očeš. Ručna je izvedena preko posebnog doboša (kao na nekim starim kamionima), a doboš je povezan sa diferencijalom.

Moram za poslom, nastavim detaljnije većeras.
Josip09 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2012., 21:17   #103
Radili su se i do 90 g td 45, i bilo je problema sa mijenjačem. Mi smo imali od 82 godine novi. Sjećam se da je skrunio konusne zupčanike u diferencijalu a poslije nekih 5-6 godina je počela iskakat rućica za spore brzine. motor je bio bez greške.

vaki



Bilo je tu jiš razni modela.

40, 42, 45, 48, 55, 58, 62 ITD.

Zadnje uređivanje Slatky : 17.02.2012. at 21:27.
Slatky is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2012., 22:20   #104
Quote:
Slatky kaže: Pogledaj post
Motor je TD 75 sa dograđenim turbom a ručice mijenjača is izmještene pomoču poluga sa strane.

http://poljoinfo.com/showthread.php?164-Torpedo/page100

Mislim da je bilo nešto povoljnije jer je država preferirala kupujmo domaće


turbina nije ukrasna felga da je samo našarafiš, ona izravno utječe na rad cijelog sklopa i ako nisu usklađeni svi parametri motora može bit više štete nego koristi. da si čitao forum mjesto samo gledao slike vidio bi vlasnikov post niže gdje piše da motor ima 83 ks. kabina ipak jest od serije rx i te ručice mjenjača su tvornički sa strane sa sklopom poluga ispod kabine do sredine mjenjača gdje inače stoje ručice kod manjih serija. to što na haubi stoji naljepnica td... kupiš i zalijepiš. viđao sam kod osijeka prije 15 godina jedan traktor zeleno-žute boje sa oznakama john deere al ipak se radilo o belarusu mtz 50 iz 68-70. godine koji je ponosni vlasnik mal osvježio....

torpedo i imt imaju istu manu do 60 ks kod td odnosno 50 ks kod imt-a. baza im je najslabiji u seriji,
više manje sklopovi iza motora su od najslabije serije, dakle td 4006 za 45-55 ili imt 533-539 za 540, 452 i 459. na njih su obično dodavani samo jači motori ili su se isti doštelavali na pumpama da bi se izvukli koji konji više. eventiualno bi se pojačao koji zupčanik il neka sitnica, al se dogodi da recimo imt 542 pokida vijke koji drže konusno tanjurasti zupčanik ili napravi neki sličan kvar kod težih poslova ili divljanja u vožnji, jer je iza motora sve od imt 539. isto tako su se gradili i td traktori. ista stvar je kod td 9006, to je ipak td 7206 sa većim motorom...
bilo je tu svega, ono što je radilo bez greške išlo je u izvoz, ako se našla koja greška ostajao je kod nas. kolega s posla je sredinom 80.-ih kupio novi td 4506 pa je imao problema s hidraulikom od prvog dana koje ni ovlašteni servis nije riješio. svima im je boljka da su ključnio dijelovi do sredine 80-ih bili original njemački, poslije su sami radili zupčanike za mjenjače, blok motora, prednje osovine itd i tu im se kvalitet srozao.
originalni deutz d 4506 (ili 4006...) je bio najprodavaniji i najpopularniji model u klasi u domaji (švabija) i on je torpedu poslužio kao baza za veće do 60 ks. slijedeći td 7506 je već bio potpuno drugačiji model.
ovi najstariji td 4006 ili 7506 (7206, 7006) su i najkvalitetnije rađeni.

Zadnje uređivanje farmall : 17.02.2012. at 22:35.
farmall is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2012., 22:34   #105
Ja imam TD45 Adriatic, ali ne kao taj, noviji, 91'godinu. Mjenjač nije diran. Ne iskače iz brzina ni pod kojim uvjetima. Tjeran je dosta, naravno, na cesti je uvijek pod punim gasom, unutar 2300 o/min, dakle ništa nije dirano, ali 4ta brzina mu je transportna i brza. Dosta je u oranju, i pod punim gasom. Šuma, godišnje 40tak metara drva, i tu ga se tjera, nema sporohodna pa mrdaj polako, nego prva eventualno druga brza i gas. Oko mene ih ima 8komada, šta 40 pta 45 šta 48 i mjenjači nisu dirani. 55ica je druga stvar, ona je nježnija i ko joj sjedne za vrat, lako sahrani mjenač, ubiti, problema je bilo sa lamelom. Zamjenski dijelovi loši (lokalni privatnici), a original Deutz koji se daju naručit ako i koliko treba čekat, ali su skupi. Bilo je riješenja da dobar stari majstor koji godinama dela sa kočnicama, napravi lamelu po svom recpetu, i onda traje lijepo (isprobano na 60tki, nakon svake sezone mijenjanja lamele, ovo je bilo trajnije riješenje, tj. nakon toga nije raskapana lamela).

Dakle iz mog iskustva 40,45,48 rade dobro. Istina je da ne vole jašenje po kvačilu. Imaju dosta momenta, nemaju reduktore i onda iživljavanje na kvačilu pod punim gasom i teretom naravno da rezultira kvarom. Dok recimo zekan ima redukotre i podnošljiviji je šta se tiče tog jašenja po kvačilu, znaš ono, grezneš ili zapneš, pa onda ručni gas kolko ima, ubaci u prvu brzu, podšperaj i jaši, cugaj po kvačilu dok traktor ne iskoči iz blata, e jebiga to košta.

Dalje, mjerač ulja u mjenjaču... neka bude barem 1cm ulja preko max razine, puno mu znači u oranju kad se nagne, da ima više ulje, vjeruj. Naravno, ne 10L više, ali 1-2L voli imat više.

Da završim priču sa 40,45,48. Kao šta sam rekao, svi oko mene rade dobro i po kvarovima nisu ništa lošiji od drugih trakotra. Naradno na nakon 15-20godina treba promijeniti set gumica u glavnom regulacionom ventilu hidraulike, a set košta 50ak kn, a ne čekati da se neka gumica raspadne, pa ode u sistem i začepi ga, pa onda budu problemi.

Dalje, za razliku od recimo IMT-a <549 (za ove veće ne znam) koji ima 30L ulja u mjenjaču, Torpedo ima 15L ulja, iz razloga šta za hidrauliku i volan (oni koji imaju hidraulični volan) ima posebno ulje, motorno 15W40 količine 12L. Sigurno da je jeftinije promjenit 15L ulja u mjenjaču, nego 30L, iako ruku na srce, ne znam ko ga je ikad mijenjao, samo tjeraj dok ide.

Iako je tehnički od velike važnosti redovito važno kontrolirati i mijenjati filtere zraka (grubi i fini), ljudi to voze po 3godine da ga ni ne ispušu kompresorom barem.

Kod puno radnih sati, brtve poklopva ventila otvrdu, pa za mastiti ulje po cilindrima. A to nikako nije dobro, jel ima zračno hlađenje i traži čiste i suhe cilindre,a ne masne i prašnjave. 1 brtva košta 15kn, dakle za 3cilindra je to 45kn a posao da se to zamjeni je otpustiti tri vijka 13 (po jedan na svakom cilindru) i staviti novu brtvu pod poklopca = 15min posla i traje barem 3godine. Dakle, niti skupo niti teško, a puno znači.

Sa strujom nije bilo problema, tipa da se mijenja instalacija ili da se nešta dira oko anlasera/ alternatora. Znala je zezati ručkica žmigavaca, kao i relej svjetala, za koji sam sam kriv. Perem traktor minivašem i onda se u kučište releja natoči vode pa istrune, a tako je i sa ručkicom, kontakti oksidiraju. Al ono, to je radni stroj, otvori kabinu pa ožeži minivašem. Nekad, sad sam se riješio te navike.

Kabina je bilo svakakvih, originalnih, uskih, neorginalnih ali po meni i boljim od originalnih, u smilu da je lakše ulazit i izlazit iz traktora i ima više prostora unutar kabine, ali ko se kako navikne. Tako je sa svim traktorima, ima i uskih i širokih kabina.

Motor sam po sebi je čist i uredan. Na modelima 40,45,48 prednji trap je pouzdan, ništa ne puca, trajan je.

Osobno podmazujem jedno tjedno ljeti, a neka mjesta čak i svaki dan prije posla, volim da je masno ono šta je predviđeno da bude masno.

I manje više to je to za 40,45,48, ako nekog zanima nešto određeno, koliko sam upućen pomoći ću.



55ica, prednja vuča... Taj traktor osobno ne bi kupio. Ima zadovoljnih korisnika, ali traktor traži dosta pažnje, a za tu snagu bi se trebalo očekivat da mu se može dat i posla, a, i mjenjač i prednja vuča nisu bili trajni. Kasnije sam saznao da oni, Torpedoljupci su i tome stali na kraj i nakon nekoliko remonta, više nema problema, dakle sve se može, malo matematike, malo mehanike, malo znanja, švas aparat, brusilica, tokarski stroj, i vele da dela ko veliki. Osobno ne poznajem ni jednog vlasnika, i nisam se detaljno raspitivao za 55icu.

60,62,68, slično kao i sa 55icom. Kod njih su postojale verzije sa i bez prednje vuče i dvije vrste mijenjača, naravno jedni sa mogučnošću prednje vuče, a jedni bez. Navodno su ovi mjenjači sa prednjom vučom bili kvalitetniji. Lamela, se dala riješiti, kako sam prije naveo (ručni rad, dobar majstor, i nema čega nema).

75ica staje na noge, kao i 40,45,48 u manjim modelima 75ica je dobar traktor. Opet su postojala dva mijenjača TW55.4 sa ravnim zubima, bez prednje vuče u TW55.6 sa kosim zubima i prednjom vučom. TW55.6 je bolji mjenjač.

75ica ima dobar raspored brzina: 4brze brzine, 4 sporohodne brzine, 4 radne brzine, i 4brzine unazad. Brz rikverc je u blatu čuda radio, baca blato preko kabine kad ga opržiš

Ima dva izvoda hidraulike, kardan 540 i 1000 o/min. Najmanji potrošać u klasi.

Prednja vuča je postojala u dvije izvedbe. Talijanska (smeće) i Torpedo (dobra). Talijanska prednja vuča je imala strašno mali ajnšlag i traktor je bio neokretan. Osim toga osjetljiv križ na poluosovini, vijci na flanđi....

Torpedo vuča je bila dobra, i trajna uz jedan uvjet. Kako je i kolega od velikog znanja o Torpedu, na jednom forumu napisao, korisno je povremeno skinuti kardan, prekontrolirati ležaj, po potrebi dotegnuti, jel ako se stvori luft, zupčanik, jede, konusno tanjurasti zupčanik. Dakle, preventivni povremeni pregled, i nema problema.

Od 92' izmeđuostalih i na 75ici je sinhroniziran mjenjač (TW55.6), sve 4 brzine, dok je TW55.4 ima samo 3ću i 4tu brzinu sinhroniziranu.
Josip09 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2012., 22:43   #106
Nisam vidio da je IMT 560 ikada stao. Ima ga i moj prijatelj, i radi jako dobro. Ja sam imao malog Ursusa 335, nikada se nije pokvario, a palio sam ga i na - 20, ili - 25 °C Nije stajao u garaži, nego pod strehom. 3 spore brzine, 3 brze brzine, i dva rikverca, sve na istom mjenjaču, dakako i dva lera.

Farmall, koliko ja znam imt 542 i 549 nemaju istu getribu.
539 izgledom sličan 533-ci, ali ima veće uglate blatobrane, i 3 brzine naprijed + sporo brzo mali mjenjač
540 isti motor, drugi dizajn, ista getriba
542 isti motor, ali za getribu nisam siguran
549 49 (50) ks, 5 brzinski mjenjač. Taj mi je ostao u pamćenju kao vrlo brz traktor
__________________
Atili, najboljem psu na svijetu! RIP (jesen/zima 1997 - 29. 7. 2009)
"Život je kretanje, a kretanje je umjetnost"

Zadnje uređivanje hasnfefer : 17.02.2012. at 22:54.
hasnfefer is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2012., 22:46   #107
Quote:
farmall kaže: Pogledaj post
turbina nije ukrasna felga da je samo našarafiš, ona izravno utječe na rad cijelog sklopa i ako nisu usklađeni svi parametri motora može bit više štete nego koristi. da si čitao forum mjesto samo gledao slike vidio bi vlasnikov post niže gdje piše da motor ima 83 ks. kabina ipak jest od serije rx i te ručice mjenjača su tvornički sa strane sa sklopom poluga ispod kabine do sredine mjenjača gdje inače stoje ručice kod manjih serija. to što na haubi stoji naljepnica td... kupiš i zalijepiš. viđao sam kod osijeka prije 15 godina jedan traktor zeleno-žute boje sa oznakama john deere al ipak se radilo o belarusu mtz 50 iz 68-70. godine koji je ponosni vlasnik mal osvježio....

torpedo i imt imaju istu manu do 60 ks kod td odnosno 50 ks kod imt-a. baza im je najslabiji u seriji,
više manje sklopovi iza motora su od najslabije serije, dakle td 4006 za 45-55 ili imt 533-539 za 540, 452 i 459. na njih su obično dodavani samo jači motori ili su se isti doštelavali na pumpama da bi se izvukli koji konji više. eventiualno bi se pojačao koji zupčanik il neka sitnica, al se dogodi da recimo imt 542 pokida vijke koji drže konusno tanjurasti zupčanik ili napravi neki sličan kvar kod težih poslova ili divljanja u vožnji, jer je iza motora sve od imt 539. isto tako su se gradili i td traktori. ista stvar je kod td 9006, to je ipak td 7206 sa većim motorom...
bilo je tu svega, ono što je radilo bez greške išlo je u izvoz, ako se našla koja greška ostajao je kod nas. kolega s posla je sredinom 80.-ih kupio novi td 4506 pa je imao problema s hidraulikom od prvog dana koje ni ovlašteni servis nije riješio. svima im je boljka da su ključnio dijelovi do sredine 80-ih bili original njemački, poslije su sami radili zupčanike za mjenjače, blok motora, prednje osovine itd i tu im se kvalitet srozao.
originalni deutz d 4506 (ili 4006...) je bio najprodavaniji i najpopularniji model u klasi u domaji (švabija) i on je torpedu poslužio kao baza za veće do 60 ks. slijedeći td 7506 je već bio potpuno drugačiji model.
ovi najstariji td 4006 ili 7506 (7206, 7006) su i najkvalitetnije rađeni.
Ha pa normalno da ima 83 ks kad je stavljen turbo nemože imat isto, i stavljaju se samo jaći klipovi. inače cilj sređivanja je da se naljepi originalna naljepnica.

Nekoliko stranica prije na istom forumu.

Početak radova. gle čuda zelen je a ne kao TX crven





i komentar vlasnika

75 sa turbinom i dobija nekih 83 ks

Zadnje uređivanje Slatky : 17.02.2012. at 23:08.
Slatky is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2012., 22:52   #108
Quote:
Josip09 kaže: Pogledaj post
Ja imam TD45 Adriatic, ali ne kao taj, noviji, 91'godinu. Mjenjač nije diran. Ne iskače iz brzina ni pod kojim uvjetima. Tjeran je dosta, naravno, na cesti je uvijek pod punim gasom, unutar 2300 o/min, dakle ništa nije dirano, ali 4ta brzina mu je transportna i brza. Dosta je u oranju, i pod punim gasom. Šuma, godišnje 40tak metara drva, i tu ga se tjera, nema sporohodna pa mrdaj polako, nego prva eventualno druga brza i gas. Oko mene ih ima 8komada, šta 40 pta 45 šta 48 i mjenjači nisu dirani. 55ica je druga stvar, ona je nježnija i ko joj sjedne za vrat, lako sahrani mjenač, ubiti, problema je bilo sa lamelom. Zamjenski dijelovi loši (lokalni privatnici), a original Deutz koji se daju naručit ako i koliko treba čekat, ali su skupi. Bilo je riješenja da dobar stari majstor koji godinama dela sa kočnicama, napravi lamelu po svom recpetu, i onda traje lijepo (isprobano na 60tki, nakon svake sezone mijenjanja lamele, ovo je bilo trajnije riješenje, tj. nakon toga nije raskapana lamela).

Dakle iz mog iskustva 40,45,48 rade dobro. Istina je da ne vole jašenje po kvačilu. Imaju dosta momenta, nemaju reduktore i onda iživljavanje na kvačilu pod punim gasom i teretom naravno da rezultira kvarom. Dok recimo zekan ima redukotre i podnošljiviji je šta se tiče tog jašenja po kvačilu, znaš ono, grezneš ili zapneš, pa onda ručni gas kolko ima, ubaci u prvu brzu, podšperaj i jaši, cugaj po kvačilu dok traktor ne iskoči iz blata, e jebiga to košta.

Dalje, mjerač ulja u mjenjaču... neka bude barem 1cm ulja preko max razine, puno mu znači u oranju kad se nagne, da ima više ulje, vjeruj. Naravno, ne 10L više, ali 1-2L voli imat više.

Da završim priču sa 40,45,48. Kao šta sam rekao, svi oko mene rade dobro i po kvarovima nisu ništa lošiji od drugih trakotra. Naradno na nakon 15-20godina treba promijeniti set gumica u glavnom regulacionom ventilu hidraulike, a set košta 50ak kn, a ne čekati da se neka gumica raspadne, pa ode u sistem i začepi ga, pa onda budu problemi.

Dalje, za razliku od recimo IMT-a <549 (za ove veće ne znam) koji ima 30L ulja u mjenjaču, Torpedo ima 15L ulja, iz razloga šta za hidrauliku i volan (oni koji imaju hidraulični volan) ima posebno ulje, motorno 15W40 količine 12L. Sigurno da je jeftinije promjenit 15L ulja u mjenjaču, nego 30L, iako ruku na srce, ne znam ko ga je ikad mijenjao, samo tjeraj dok ide.

Iako je tehnički od velike važnosti redovito važno kontrolirati i mijenjati filtere zraka (grubi i fini), ljudi to voze po 3godine da ga ni ne ispušu kompresorom barem.

Kod puno radnih sati, brtve poklopva ventila otvrdu, pa za mastiti ulje po cilindrima. A to nikako nije dobro, jel ima zračno hlađenje i traži čiste i suhe cilindre,a ne masne i prašnjave. 1 brtva košta 15kn, dakle za 3cilindra je to 45kn a posao da se to zamjeni je otpustiti tri vijka 13 (po jedan na svakom cilindru) i staviti novu brtvu pod poklopca = 15min posla i traje barem 3godine. Dakle, niti skupo niti teško, a puno znači.

Sa strujom nije bilo problema, tipa da se mijenja instalacija ili da se nešta dira oko anlasera/ alternatora. Znala je zezati ručkica žmigavaca, kao i relej svjetala, za koji sam sam kriv. Perem traktor minivašem i onda se u kučište releja natoči vode pa istrune, a tako je i sa ručkicom, kontakti oksidiraju. Al ono, to je radni stroj, otvori kabinu pa ožeži minivašem. Nekad, sad sam se riješio te navike.

Kabina je bilo svakakvih, originalnih, uskih, neorginalnih ali po meni i boljim od originalnih, u smilu da je lakše ulazit i izlazit iz traktora i ima više prostora unutar kabine, ali ko se kako navikne. Tako je sa svim traktorima, ima i uskih i širokih kabina.

Motor sam po sebi je čist i uredan. Na modelima 40,45,48 prednji trap je pouzdan, ništa ne puca, trajan je.

Osobno podmazujem jedno tjedno ljeti, a neka mjesta čak i svaki dan prije posla, volim da je masno ono šta je predviđeno da bude masno.

I manje više to je to za 40,45,48, ako nekog zanima nešto određeno, koliko sam upućen pomoći ću.



55ica, prednja vuča... Taj traktor osobno ne bi kupio. Ima zadovoljnih korisnika, ali traktor traži dosta pažnje, a za tu snagu bi se trebalo očekivat da mu se može dat i posla, a, i mjenjač i prednja vuča nisu bili trajni. Kasnije sam saznao da oni, Torpedoljupci su i tome stali na kraj i nakon nekoliko remonta, više nema problema, dakle sve se može, malo matematike, malo mehanike, malo znanja, švas aparat, brusilica, tokarski stroj, i vele da dela ko veliki. Osobno ne poznajem ni jednog vlasnika, i nisam se detaljno raspitivao za 55icu.

60,62,68, slično kao i sa 55icom. Kod njih su postojale verzije sa i bez prednje vuče i dvije vrste mijenjača, naravno jedni sa mogučnošću prednje vuče, a jedni bez. Navodno su ovi mjenjači sa prednjom vučom bili kvalitetniji. Lamela, se dala riješiti, kako sam prije naveo (ručni rad, dobar majstor, i nema čega nema).

75ica staje na noge, kao i 40,45,48 u manjim modelima 75ica je dobar traktor. Opet su postojala dva mijenjača TW55.4 sa ravnim zubima, bez prednje vuče u TW55.6 sa kosim zubima i prednjom vučom. TW55.6 je bolji mjenjač.

75ica ima dobar raspored brzina: 4brze brzine, 4 sporohodne brzine, 4 radne brzine, i 4brzine unazad. Brz rikverc je u blatu čuda radio, baca blato preko kabine kad ga opržiš

Ima dva izvoda hidraulike, kardan 540 i 1000 o/min. Najmanji potrošać u klasi.

Prednja vuča je postojala u dvije izvedbe. Talijanska (smeće) i Torpedo (dobra). Talijanska prednja vuča je imala strašno mali ajnšlag i traktor je bio neokretan. Osim toga osjetljiv križ na poluosovini, vijci na flanđi....

Torpedo vuča je bila dobra, i trajna uz jedan uvjet. Kako je i kolega od velikog znanja o Torpedu, na jednom forumu napisao, korisno je povremeno skinuti kardan, prekontrolirati ležaj, po potrebi dotegnuti, jel ako se stvori luft, zupčanik, jede, konusno tanjurasti zupčanik. Dakle, preventivni povremeni pregled, i nema problema.

Od 92' izmeđuostalih i na 75ici je sinhroniziran mjenjač (TW55.6), sve 4 brzine, dok je TW55.4 ima samo 3ću i 4tu brzinu sinhroniziranu.

pa šta prije ne napisa to da se ne brukam...
farmall is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2012., 22:58   #109
Quote:
farmall kaže: Pogledaj post
pa šta prije ne napisa to da se ne brukam...
? nešto nije u redu ili
Josip09 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2012., 23:04   #110
zaboravili smo IM Rakovica.
još ih proizvode, zar ne...

valjda trenutna 47-ica
specifikacije: http://www.imr-rakovica.com/imr-traktori-r47super.html
Glavni frajer kaže: is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2012., 23:05   #111
Quote:
hasnfefer kaže: Pogledaj post
Nisam vidio da je IMT 560 ikada stao. Ima ga i moj prijatelj, i radi jako dobro. Ja sam imao malog Ursusa 335, nikada se nije pokvario, a palio sam ga i na - 20, ili - 25 °C Nije stajao u garaži, nego pod strehom. 3 spore brzine, 3 brze brzine, i dva rikverca, sve na istom mjenjaču, dakako i dva lera.

Farmall, koliko ja znam imt 542 i 549 nemaju istu getribu.
539 izgledom sličan 533-ci, ali ima veće uglate blatobrane, i 3 brzine naprijed + sporo brzo mali mjenjač
540 isti motor, drugi dizajn, ista getriba
542 isti motor, ali za getribu nisam siguran
549 49 (50) ks, 5 brzinski mjenjač. Taj mi je ostao u pamćenju kao vrlo brz traktor
One prve serije 560 su imale 3 brzine. Bilo je slučajeva da ne može orati 1vom brzom brzinom, pa ga zapadne 3ća spora, a ovo spora doista znači spora, ipak se radi o traktoru od 60ks i nije ga lijepo gledat kako puže.

IMT je imao dosta kemija oko svojih mjenjača. Preklapanje brzina, recimo 5spora i 1brza.

Mali medo (335), bio je prije Torpeda... Težak na volanu, loš materijal izrade (dva puta odšarafiš neki šaraf s njega, i više ga nemaš kam zašarafit, doslovno), mekan. Za svoju snagu, i dva klipa, ko ga poznaje i razigra, ide dosta dobro.
Josip09 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2012., 23:25   #112
Za male IMT nisam čuo puno lošeg, dok sve veće od 577 je već radilo probleme. Torpedu nekad fali spora za rikverc ali malo je takvih poslova.

Inaće i IMT je imao izleta sa drugim motorima.



A na sajmu se ovi izlažu valjda više od 10 godina ali nisam vidio da je netko kupio.


Zadnje uređivanje Slatky : 17.02.2012. at 23:30.
Slatky is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2012., 23:27   #113
Quote:
Josip09 kaže: Pogledaj post
? nešto nije u redu ili
ma ne...
sve ok
samo vam puno treba da se razgovor pokrene s mjesta. ova tema je tu godinama a do sad nitko ništa...

mislim da su svi proizvođači iz juge radili puno malih serija i podserija koje su bile samo lokano poznate iz razloga koje samo oni znaju, dali su se mjenjale neke sitnice kao pokušaj osuvremenjivanja ili su ugrađivali dijelove do kojih su tog trenutka mogli doć...
ima li ovdje netko ko je radio u toj industriji dok je postojala?
farmall is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2012., 23:36   #114
Quote:
Josip09 kaže: Pogledaj post
One prve serije 560 su imale 3 brzine. Bilo je slučajeva da ne može orati 1vom brzom brzinom, pa ga zapadne 3ća spora, a ovo spora doista znači spora, ipak se radi o traktoru od 60ks i nije ga lijepo gledat kako puže.

IMT je imao dosta kemija oko svojih mjenjača. Preklapanje brzina, recimo 5spora i 1brza.

Mali medo (335), bio je prije Torpeda... Težak na volanu, loš materijal izrade (dva puta odšarafiš neki šaraf s njega, i više ga nemaš kam zašarafit, doslovno), mekan. Za svoju snagu, i dva klipa, ko ga poznaje i razigra, ide dosta dobro.
Da težak. oznojiš se za tren ako ga treba na mjestu smotati, a iza ne visi ništa teško. Ali kada je iza visila tanjurača, ili roto kosa Malim prstom. Mali Ursus je zapravo prelagan traktor, bez kabine je oko 1750 kg. ja sam imao utege u prednjim kotačima, i na zadnjim. Nisam siguran jel to masa sa utezima, ili bez njih. Dvo stupanjsko kvačilo mi se čini kao zgodno riješenje, ali za neke stvari se pokazalo ne baš najboljim. recimo situacija kada se vuče neki priključak koji je spojen na kardan, i moglo bi ga se aktivirati, ili deaktivirati u pokretu, to se na C 335 nije moglo jer se pto isključuje pritiskom kvačila, a onda ručkicom. Na C 355 je bio za to specijalna neovisna polugica. Za razliku od imt-a na Ursusu mi se sviđalo što ima gas. Podesim ler, i dalje stišćem skoro kao i na autu. Oni koji su vozili znaju zašto kažem skoro, jer se pozicije gasa i kočnice zamjenjene u odnosu na standard

Rakovicu sa 55 ks sam davno vozio. Imala je (za mene tada) stravično tvrdo kvačilo.
__________________
Atili, najboljem psu na svijetu! RIP (jesen/zima 1997 - 29. 7. 2009)
"Život je kretanje, a kretanje je umjetnost"
hasnfefer is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2012., 12:09   #115
Quote:
Josip09 kaže: Pogledaj post
One prve serije 560 su imale 3 brzine. Bilo je slučajeva da ne može orati 1vom brzom brzinom, pa ga zapadne 3ća spora, a ovo spora doista znači spora, ipak se radi o traktoru od 60ks i nije ga lijepo gledat kako puže.

IMT je imao dosta kemija oko svojih mjenjača. Preklapanje brzina, recimo 5spora i 1brza.

Mali medo (335), bio je prije Torpeda... Težak na volanu, loš materijal izrade (dva puta odšarafiš neki šaraf s njega, i više ga nemaš kam zašarafit, doslovno), mekan. Za svoju snagu, i dva klipa, ko ga poznaje i razigra, ide dosta dobro.
Vidiš, ovo nisam znal. Znam da 558(ima tri brzina) ore u prvoj direkt ko metak.

Inace 558 je najbolji IMTev model(do 60 konja) do ovih novih. Po iskustvima ljudi bolji je od svih tada 60 konjskih na tržištu.Jedina bolest su mu loše kocnice. Recimo ursus c 360 mu nije ni do lijevog jajeta.
__________________
Od Vardara pa do Triglava čudna stvar se sad odigrava....
EGR is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2012., 12:40   #116
Quote:
EGR kaže: Pogledaj post
Vidiš, ovo nisam znal. Znam da 558(ima tri brzina) ore u prvoj direkt ko metak.

Inace 558 je najbolji IMTev model(do 60 konja) do ovih novih. Po iskustvima ljudi bolji je od svih tada 60 konjskih na tržištu.Jedina bolest su mu loše kocnice. Recimo ursus c 360 mu nije ni do lijevog jajeta.
558 je cijenjen i dobar traktor. Nema hidraulični volan, i dosta je težak na volanu, osobito s godinama, jel, puž.. pokretni dijelovi.. Kočnice su loše, traktor je dobar orač i općenito radnik. Također, voli potrošit. Kao i na dosta večih IMT-a, kabina traži antifone, jel buka iz diferencijala para mozak ko strela. Dok, kad nema kabine, onda se ta buka raziđe okolo.

Kao i kod Torpeda, a u ostalom i svakog traktora, kad ga neko voli, onda se svaki problem riješi. Recimo bilo je slučajeva da čovjek ugradi disk kočnice na 558, navodno sa nekog JD-a se da pripasat. Tak da velim, bilo je i primjeraka koji su bili perfektni po tom pitanju.

Iako, Ursus 360 je veči potrošać, ali i Ursan je jak. No, njega šuma pojede u roku keks. Puca prednja kolijevka, čupaju se šarafi (loš materijal), luft na rukavcima, jeftini ali nekvalitetni dijelovi...

Zadnje uređivanje Josip09 : 18.02.2012. at 12:49.
Josip09 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2012., 12:47   #117
IMT je imao i Fiat mašine, a ovaj zelenko je primjer suradnje sa Torpedom, čiji je i motor.

IMT 2050, 2070, 2090, navodno JD motori, a kabina je neka suradnja sa JCB? Mislim da sam čitao o tome... Ne znam šta je s uvozom, navodno ne mogu u HR, homologacija... Barem je tako bilo do nedavno, ne znam kako je sada.

IMT? Dali rade oni uopće? Koliko znam, tvornica stoji, dijelove opskrbljuje indijski TAFE.


Rakovica? Na jednom forumu se pisalo kako je inžinjer iz naveden tvrtke rekao, da, rede samo da rade, kontrola loša, materijli loši, ono, da mogu napravit traktor od snijega a da se ne otopi za 10 dana, radili bi od snijega.

Nekadašnje rakovice, tvrdi, grubi traktori, ništa posebno, ali radili su ljudi sa njima, jbg, ko oće radit, radi sa svime, ko neće, bira i traži izgovor.
Josip09 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2012., 13:01   #118
Jebi ga frende, i u srbiji je kao i kod nas došla balkanska privatizacija, pljacka i ratno profiterstvo, pa tako i srpske tvornice nisu ništa bolje nego i naše.
__________________
Od Vardara pa do Triglava čudna stvar se sad odigrava....
EGR is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2014., 22:48   #119
Quote:
Josip09 kaže: Pogledaj post
Ja imam TD45 Adriatic, ali ne kao taj, noviji, 91'godinu. Mjenjač nije diran. Ne iskače iz brzina ni pod kojim uvjetima. Tjeran je dosta, naravno, na cesti je uvijek pod punim gasom, unutar 2300 o/min, dakle ništa nije dirano, ali 4ta brzina mu je transportna i brza. Dosta je u oranju, i pod punim gasom. Šuma, godišnje 40tak metara drva, i tu ga se tjera, nema sporohodna pa mrdaj polako, nego prva eventualno druga brza i gas. Oko mene ih ima 8komada, šta 40 pta 45 šta 48 i mjenjači nisu dirani. 55ica je druga stvar, ona je nježnija i ko joj sjedne za vrat, lako sahrani mjenač, ubiti, problema je bilo sa lamelom. Zamjenski dijelovi loši (lokalni privatnici), a original Deutz koji se daju naručit ako i koliko treba čekat, ali su skupi. Bilo je riješenja da dobar stari majstor koji godinama dela sa kočnicama, napravi lamelu po svom recpetu, i onda traje lijepo (isprobano na 60tki, nakon svake sezone mijenjanja lamele, ovo je bilo trajnije riješenje, tj. nakon toga nije raskapana lamela).

Dakle iz mog iskustva 40,45,48 rade dobro. Istina je da ne vole jašenje po kvačilu. Imaju dosta momenta, nemaju reduktore i onda iživljavanje na kvačilu pod punim gasom i teretom naravno da rezultira kvarom. Dok recimo zekan ima redukotre i podnošljiviji je šta se tiče tog jašenja po kvačilu, znaš ono, grezneš ili zapneš, pa onda ručni gas kolko ima, ubaci u prvu brzu, podšperaj i jaši, cugaj po kvačilu dok traktor ne iskoči iz blata, e jebiga to košta.

Dalje, mjerač ulja u mjenjaču... neka bude barem 1cm ulja preko max razine, puno mu znači u oranju kad se nagne, da ima više ulje, vjeruj. Naravno, ne 10L više, ali 1-2L voli imat više.

Da završim priču sa 40,45,48. Kao šta sam rekao, svi oko mene rade dobro i po kvarovima nisu ništa lošiji od drugih trakotra. Naradno na nakon 15-20godina treba promijeniti set gumica u glavnom regulacionom ventilu hidraulike, a set košta 50ak kn, a ne čekati da se neka gumica raspadne, pa ode u sistem i začepi ga, pa onda budu problemi.

Dalje, za razliku od recimo IMT-a <549 (za ove veće ne znam) koji ima 30L ulja u mjenjaču, Torpedo ima 15L ulja, iz razloga šta za hidrauliku i volan (oni koji imaju hidraulični volan) ima posebno ulje, motorno 15W40 količine 12L. Sigurno da je jeftinije promjenit 15L ulja u mjenjaču, nego 30L, iako ruku na srce, ne znam ko ga je ikad mijenjao, samo tjeraj dok ide.

Iako je tehnički od velike važnosti redovito važno kontrolirati i mijenjati filtere zraka (grubi i fini), ljudi to voze po 3godine da ga ni ne ispušu kompresorom barem.

Kod puno radnih sati, brtve poklopva ventila otvrdu, pa za mastiti ulje po cilindrima. A to nikako nije dobro, jel ima zračno hlađenje i traži čiste i suhe cilindre,a ne masne i prašnjave. 1 brtva košta 15kn, dakle za 3cilindra je to 45kn a posao da se to zamjeni je otpustiti tri vijka 13 (po jedan na svakom cilindru) i staviti novu brtvu pod poklopca = 15min posla i traje barem 3godine. Dakle, niti skupo niti teško, a puno znači.

Sa strujom nije bilo problema, tipa da se mijenja instalacija ili da se nešta dira oko anlasera/ alternatora. Znala je zezati ručkica žmigavaca, kao i relej svjetala, za koji sam sam kriv. Perem traktor minivašem i onda se u kučište releja natoči vode pa istrune, a tako je i sa ručkicom, kontakti oksidiraju. Al ono, to je radni stroj, otvori kabinu pa ožeži minivašem. Nekad, sad sam se riješio te navike.

Kabina je bilo svakakvih, originalnih, uskih, neorginalnih ali po meni i boljim od originalnih, u smilu da je lakše ulazit i izlazit iz traktora i ima više prostora unutar kabine, ali ko se kako navikne. Tako je sa svim traktorima, ima i uskih i širokih kabina.

Motor sam po sebi je čist i uredan. Na modelima 40,45,48 prednji trap je pouzdan, ništa ne puca, trajan je.

Osobno podmazujem jedno tjedno ljeti, a neka mjesta čak i svaki dan prije posla, volim da je masno ono šta je predviđeno da bude masno.

I manje više to je to za 40,45,48, ako nekog zanima nešto određeno, koliko sam upućen pomoći ću.



55ica, prednja vuča... Taj traktor osobno ne bi kupio. Ima zadovoljnih korisnika, ali traktor traži dosta pažnje, a za tu snagu bi se trebalo očekivat da mu se može dat i posla, a, i mjenjač i prednja vuča nisu bili trajni. Kasnije sam saznao da oni, Torpedoljupci su i tome stali na kraj i nakon nekoliko remonta, više nema problema, dakle sve se može, malo matematike, malo mehanike, malo znanja, švas aparat, brusilica, tokarski stroj, i vele da dela ko veliki. Osobno ne poznajem ni jednog vlasnika, i nisam se detaljno raspitivao za 55icu.

60,62,68, slično kao i sa 55icom. Kod njih su postojale verzije sa i bez prednje vuče i dvije vrste mijenjača, naravno jedni sa mogučnošću prednje vuče, a jedni bez. Navodno su ovi mjenjači sa prednjom vučom bili kvalitetniji. Lamela, se dala riješiti, kako sam prije naveo (ručni rad, dobar majstor, i nema čega nema).

75ica staje na noge, kao i 40,45,48 u manjim modelima 75ica je dobar traktor. Opet su postojala dva mijenjača TW55.4 sa ravnim zubima, bez prednje vuče u TW55.6 sa kosim zubima i prednjom vučom. TW55.6 je bolji mjenjač.

75ica ima dobar raspored brzina: 4brze brzine, 4 sporohodne brzine, 4 radne brzine, i 4brzine unazad. Brz rikverc je u blatu čuda radio, baca blato preko kabine kad ga opržiš

Ima dva izvoda hidraulike, kardan 540 i 1000 o/min. Najmanji potrošać u klasi.

Prednja vuča je postojala u dvije izvedbe. Talijanska (smeće) i Torpedo (dobra). Talijanska prednja vuča je imala strašno mali ajnšlag i traktor je bio neokretan. Osim toga osjetljiv križ na poluosovini, vijci na flanđi....

Torpedo vuča je bila dobra, i trajna uz jedan uvjet. Kako je i kolega od velikog znanja o Torpedu, na jednom forumu napisao, korisno je povremeno skinuti kardan, prekontrolirati ležaj, po potrebi dotegnuti, jel ako se stvori luft, zupčanik, jede, konusno tanjurasti zupčanik. Dakle, preventivni povremeni pregled, i nema problema.

Od 92' izmeđuostalih i na 75ici je sinhroniziran mjenjač (TW55.6), sve 4 brzine, dok je TW55.4 ima samo 3ću i 4tu brzinu sinhroniziranu.
Pozdrav. Ja sam 3. vlasnik Td 55 adriatika iz 1994 godine sa carraro prednjom vučom, servo volanom i kabinom. Ima 2500 sati. Prezadovoljan traktorom. Ja ga koristim u šumi. Imam i krpan vitlo 4 tone. Jedan moj susjed je radio u torpedu dok se nije tvornica raspala. Prednje vuče se nisu radile u torpedu, njih su dobivali gotove uglavnom talijanske. A ove druge su bile iz juge ali se nije mogao sjetit koja tvornica. Uglavnom, rekao je da nisam pogrešio u kupnji tog traktora. Redovito održavanje i gassss.
Andy07 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:00.