Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.04.2010., 00:24   #1
Lightbulb Pjesme i partneri

Potaknut dopisivanjem s jednom forumašicom o vrstama muzike koje slušamo, razmišljao sam malo o osobinama koje volimo kod partnera/ice. Pjesme izražavaju osjećaje, one najbolje i one najgore u nama, pa bi imalo smisla da dobar dio karaktera možemo prepoznati po odabiru muzike koju osoba xy sluša. Čak na ovom podforumu imamo topic o pjesmama. Što se mene tiče došao sam do zaključka da preko takvih stvari uglavnom nisam prelazio, već ako bi nam se ukusi razilazili u glazbi, pronašao bi još stvari koje mi se ne sviđaju. Umjesto da obratim pažnju na one stvari koje mi se sviđaju. Možda sam samo isključiv


Ograničavamo li se ako eliminiramo nekog kao potencijalnog partnera samo zato što ne voli istu muziku kao mi?
Koliko vam je glazba važna kod partnera?
Ljubav je slijepa i glupa, je li i gluha?



(možete uz mišljenje stavit neki pjesmuljak kao primjer dobrog ili lošeg)
__________________
"He's devious and amoral and unreliable and irresponsible and... and definitely not to be trusted."

Q štednja
Kju385 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2010., 00:28   #2
Ja doslovce ne bih ni pogledala nekoga tko ne sluša isključivo istu vrstu muzike kao ja. Muzički sam nazi, da.

Ne, ne mislim da se time ograničavam. (Ustvari, nemam kaj puno misliti jer ni ne tražim nikoga, al' okej, for the sake of arguement. )
__________________
štraco retajska šupjaćo najružnija redikulice na modi retaju neodgojiti lajavi peškarušo bracero sa ružnin sisaman. (c) manitusha @forum.hr
Herp is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2010., 00:29   #3
muzika, definitivno jedna od najvaznijih stvari, u biti u top 3
itd... is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2010., 00:42   #4
A ono... ima veze!

__________________
"You're a trophy wife? What contest in hell did I win?" -Frank Barone
Majk is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2010., 00:53   #5
Nije mi bitno.
Da ne sluša cajke dođe samo po sebi ak ima mozga, a to je nešto što mora imat!
dainty is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2010., 00:57   #6
Joj samo da ne sluša Đoleta... Mislim da bih sve drugo mogao podnijeti, samo da ne sluša Đoleta...
__________________
That awkward moment kad te ženska pita kako se pali pegla.
KungFuMonkey is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2010., 00:58   #7
Mislila sam da mi je bitno.
Sheeva is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2010., 00:59   #8
Quote:
KungFuMonkey kaže: Pogledaj post
Joj samo da ne sluša Đoleta... Mislim da bih sve drugo mogao podnijeti, samo da ne sluša Đoleta...

Moj ga nijedan nije podnosio, valjda su svi redom jako tolerantni.
dainty is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2010., 01:01   #9
Dobro, zasad imamo na crnoj listi đoleta i cajke. Što vas još odbija toliko da ne bi prešli preko toga?

Quote:
Sheeva kaže: Pogledaj post
Mislila sam da mi je bitno.
Ali?
__________________
"He's devious and amoral and unreliable and irresponsible and... and definitely not to be trusted."

Q štednja
Kju385 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2010., 01:02   #10
to je jedna od najbitnijih stvari po meni ok ako se razilazimo u ukusima,onak,podnošljivo...al bar da ima nekih dodirnih točaka
ako nemamo zajedničkih stvari u glazbi,a di ćemo ih onda imati...

rekla bih da sam malo blaži,tolerantniji oblik herp al glazba mi je jednostavno prebitna da me ne bi bilo briga za ono što on sluša

što me odbija?techno i sve slične vrste besmislenog nabijanja te cajke (koje nemaju veze s vezom...katastrofa xD ) eto,to najviše...
__________________
...Welcome to forum.hr,where no server is available to handle your request!...
miss_devil is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2010., 01:07   #11
Apsolutno nebitno, nek sluša šta oće, samo ako ja ne slušam isto, da me ne tlači svojim sranjima od muzike.
__________________
I feel the need, the need for speed.
Vale_23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2010., 01:07   #12
Quote:
Kju385 kaže: Pogledaj post
Dobro, zasad imamo na crnoj listi đoleta i cajke. Što vas još odbija toliko da ne bi prešli preko toga?
Skoro sve.
__________________
štraco retajska šupjaćo najružnija redikulice na modi retaju neodgojiti lajavi peškarušo bracero sa ružnin sisaman. (c) manitusha @forum.hr
Herp is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2010., 01:09   #13
Quote:
Herp kaže: Pogledaj post
Skoro sve.


Ti onda reci samo što slušaš. (makar ne treba, jer ne tražiš nikoga, al for the sake of arguement)
__________________
"He's devious and amoral and unreliable and irresponsible and... and definitely not to be trusted."

Q štednja
Kju385 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2010., 01:13   #14
Quote:
Kju385 kaže: Pogledaj post
Ali?
Ali, ipak mi nije.

Nek sluša šta oće, sve dok me ne terorizira danonoćno onime za što zna da mi ne paše.
Sheeva is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2010., 01:25   #15
To mi pitanje nije nikad palo na pamet.
Bilo je likova koji su slušali neki techno, romsku glazbu, klape, cajku...nisam obraćala pozornost na to. Jedino bi mi malo smetao metal, ali bih prešla preko toga.
sunshine-girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2010., 01:32   #16
Quote:
Kju385 kaže: Pogledaj post


Ti onda reci samo što slušaš. (makar ne treba, jer ne tražiš nikoga, al for the sake of arguement)
Pank i metal


Jebat' ga, nazi sam otkad znam za sebe.
__________________
štraco retajska šupjaćo najružnija redikulice na modi retaju neodgojiti lajavi peškarušo bracero sa ružnin sisaman. (c) manitusha @forum.hr
Herp is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2010., 01:35   #17
Quote:
sunshine-girl kaže: Pogledaj post
To mi pitanje nije nikad palo na pamet.
Bilo je likova koji su slušali neki techno, romsku glazbu, klape, cajku...nisam obraćala pozornost na to. Jedino bi mi malo smetao metal, ali bih prešla preko toga.
kaj brijes ti mala http://www.youtube.com/watch?v=9LjbMVXj0F8
itd... is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2010., 02:26   #18
Bitno mi je. Možda kasnije postane nebitno, ne znam, sad dosta ovisi o mom načinu života. Naime, često izlazim van i biram mjesta na koja idem, većinom prema glazbi. Idem na koncerte i tako to. Htjela bih da ponekad mogu s njim otići na nešto od toga. Ne na sve, naravno. Imam ja svoju ekipu.
Jako uživam u glazbi i želim da i on to čini. Volim proslijediti nekome ono što sam dobila i oduševiti ga. Volim isto tako i dobiti nečije glazbe i oduševiti se. Zato mi je bitno da se podudaramo donekle.
Thora is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2010., 02:28   #19
Meni je glazba i umjetnost itekako bitna stvar..ako ne i najbitnija
Šta ću,takav sam
Glazba puno govori o osobi i načinu kako razmišlja i živi.
Chansomps is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2010., 03:28   #20
smatram da slusam skoro pa sve,sto se tice glazbe (a i svega ostaloga) ne volim se ogranicavati,zato me i zacudilo sto si apsolutno sve fulao

inace,trenutno slusam http://www.youtube.com/watch?v=96UsW...eature=channel
ali nije pravilo,samo mi je trenutno ta pjesma predobra,slusam dosta komercijalu,zadnje sto mi se vrtilo na winapu je bila amy macdonald,onda techno djirevi (iako to bas i nije techno) tipa david guetta i sl.,pa rock tipa 3 doors down, three days grace,malo stariji rock tipa g'n'r....uglavnom dosta toga....najmanje domaceg,a ako i slusam domace,to je vise ex-yuga tipa bijelo dugme,plavi orkestar,indexi,ekv i sl...

ono preko cega ne bih presla da mi decko slusa je pejakovic,zecic,bulic,thompson itd....to je za mene seljacka glazba i najgora cajka mi nije gora od njih
Dumber is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:14.