Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.04.2010., 23:07   #1
Povratak otpisanih (bivši/bivše)

Evo jednog topica,onako laganog,proljetnog!

Moj bivsi dragi,onaj koji je mene ostavio nazvao me nakon dva mjeseca!
Uglavnom,on je mene voljeo,a ja nezahvalna kucka jelte,nisam znala tu njegovu ljubav da cijenim!
Btw njemu kaze ide odlicno u zivotu,rijesio se" problema"(citaj mene) i tako.
Ja ga onda onako naivno upitah pa cemu mogu da zahvalim na ovom pozivu upucenom mojoj malenkosti,na sto on lagano popizde:klap:htjeo samo da me cuje,i dobro!
Razgovor je potrajao dosta dugo,meni ujedno bila jedinstvena prilika da mu kazem nekoliko sitnica koje sam izostavila u nasem posljednjem razgovoru
I naravno na kraju,On,car nad carevima,nakon moje bezazlene izjave,vise se ni ne sjecam koja je bila,dramaticno spusta slusalicu(ono u sebi misleci e sad sam joj pokazao)

E sad da pojasnim;doticno gosp. je mene par dana prije sreo u jednom kaficu,nasmijanu,dotjeranu,u dobrom drustvu itd i to je i bio povod njegovog poziva.A naravno da je ocekivao u najmanju ruku da se kuci posipam pepelom sto je jedna tolika velicina ostavila mene tako beznacajnu

Evo sta mene zanima;zasto se takvi likovi opet javljaju,sta zele time postici?
Dali su se vama javljali bivse/bivsi sa tim socialnim pricama?
Kako ste jih otkantali?
Prejeben mi je bio taj njegov ton glasa ono,pun sebe,faca,kralj....ALI ipak lize ono sto je srao
Zelim cuti vasa iskustva!
Ljubim vas
nina80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2010., 23:13   #2
Quote:
nina80 kaže: Pogledaj post
Razgovor je potrajao dosta dugo,meni ujedno bila jedinstvena prilika da mu kazem nekoliko sitnica koje sam izostavila u nasem posljednjem razgovoru
Tu si pogriješila, nisi se trebala javiti/trebala si poklopiti slušalicu

Quote:
Evo sta mene zanima;zasto se takvi likovi opet javljaju,sta zele time postici?
Dali su se vama javljali bivse/bivsi sa tim socialnim pricama?
Kako ste jih otkantali?
Prejeben mi je bio taj njegov ton glasa ono,pun sebe,faca,kralj....ALI ipak lize ono sto je srao
Zelim cuti vasa iskustva!
Ljubim vas
Pa mislim da nisu do kraja preboljeli prekid Ono, kad je kraj na vidiku, svako odugovlačenje dovodi do nekih sranja i nesuglasica te natjecanja tko će kome bolje spustiti, djetinjasto i gubitak vremena
__________________
feed your head
Possibility is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2010., 00:59   #3
Quote:
nina80 kaže: Pogledaj post
Evo jednog topica,onako laganog,proljetnog!

Moj bivsi dragi,onaj koji je mene ostavio nazvao me nakon dva mjeseca!
Uglavnom,on je mene voljeo,a ja nezahvalna kucka jelte,nisam znala tu njegovu ljubav da cijenim!
Btw njemu kaze ide odlicno u zivotu,rijesio se" problema"(citaj mene) i tako.
Ja ga onda onako naivno upitah pa cemu mogu da zahvalim na ovom pozivu upucenom mojoj malenkosti,na sto on lagano popizde:klap:htjeo samo da me cuje,i dobro!
Razgovor je potrajao dosta dugo,meni ujedno bila jedinstvena prilika da mu kazem nekoliko sitnica koje sam izostavila u nasem posljednjem razgovoru.
I naravno na kraju,On,car nad carevima,nakon moje bezazlene izjave,vise se ni ne sjecam koja je bila,dramaticno spusta slusalicu(ono u sebi misleci e sad sam joj pokazao)

E sad da pojasnim;doticno gosp. je mene par dana prije sreo u jednom kaficu,nasmijanu,dotjeranu,u dobrom drustvu itd i to je i bio povod njegovog poziva.A naravno da je ocekivao u najmanju ruku da se kuci posipam pepelom sto je jedna tolika velicina ostavila mene tako beznacajnu

Evo sta mene zanima;zasto se takvi likovi opet javljaju,sta zele time postici?
Dali su se vama javljali bivse/bivsi sa tim socialnim pricama?
Kako ste jih otkantali?
Prejeben mi je bio taj njegov ton glasa ono,pun sebe,faca,kralj....ALI ipak lize ono sto je srao
Humor ti je preje...
A javlja se radi ega,zbunjenosti ,gazio te da bi mogao zamišljat kako je bolji od tebe,a onda kad mu je dojadilo onda te škartao,jer ka šta će njemu tako Veličanstvenom takva neka bijedna,ovakva i onakva,da bi kad poslije vidi da je njegov prekid objektivno ipak bolje koristio tebi nego njemu, opet dobio potrebu da te osvojit ili bar da pokuša ukloniti prijetnje svojoj mooooćnoj fantaziji... o sebi ...
Ima takvih pacijenata,ima...
ždralexandrijka is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2010., 01:00   #4
Ma boli te.

Ja sa svojim bivšima porazgovaram kada se jave. Temeljito i opširno. Čak i s onima nakon kojih sam se godinama oporavljao. Boli me… neka pričaju što god žele, kako god žele, kojim god tonom žele. Čudim se… doduše mnogim stvarima koje vidim i čujem. Često to kažem naglas ili pitam druge što misle o tome, pa ljudi oko mene steknu dojam kako me to dira te kako još uvijek nisam načisto, a u stvari je to samo dobra zabava i nešto za zamislit se. Nikako predmet koji me osobno muči.

Sjebat te mogu samo ako nisi stabilna, ali ako si stabilna te kvalitetno preboljela. Pih… mirna Bosna. Ovog tvog jebe ego jer si ga zamjenila za bolji model, pa pati
morote is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2010., 09:32   #5
Quote:
nina80 kaže: Pogledaj post
E sad da pojasnim;doticno gosp. je mene par dana prije sreo u jednom kaficu,nasmijanu,dotjeranu,u dobrom drustvu itd i to je i bio povod njegovog poziva.A naravno da je ocekivao u najmanju ruku da se kuci posipam pepelom sto je jedna tolika velicina ostavila mene tako beznacajnu

Evo sta mene zanima;zasto se takvi likovi opet javljaju,sta zele time postici?
Dali su se vama javljali bivse/bivsi sa tim socialnim pricama?
Kako ste jih otkantali?
Prejeben mi je bio taj njegov ton glasa ono,pun sebe,faca,kralj....ALI ipak lize ono sto je srao
Zelim cuti vasa iskustva!
Ljubim vas
Uvijek postoji razlog zašto se bivši jave.UVIJEK!

Ili znatiželja ili želja da vidi kako si ili pumpanje ega, ili s drugom namjerom,ali nikad nije bezazleno.

Za ovog tvog bi rekla da mu je još uvijek stalo,ali je povrijeđen,ali nezna kako da ti to nabije na nos.

Ako se ljudi rastanu u nerazjašnjenim okolnostima,stalno će nešto ostati visiti u zraku,i zato dolazi do ovakvih problema.
_Golubica_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2010., 09:43   #6
Quote:
_Golubica_ kaže: Pogledaj post
Uvijek postoji razlog zašto se bivši jave.UVIJEK!
Ili znatiželja ili želja da vidi kako si ili pumpanje ega, ili s drugom namjerom,ali nikad nije bezazleno.
Definitivno da uvjek postoji razlog.I svi se jave.Nakon koliko vremena ne znam ,ali dodje Cica na kolica.Ovo boldirano mozda je najveci razlog.Ili je ostao sam,pa se sjetio neke koja ga je voljela...
Neuhvatljivaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2010., 09:54   #7
Quote:
_Golubica_ kaže: Pogledaj post
Uvijek postoji razlog zašto se bivši jave.UVIJEK!Ili znatiželja ili želja da vidi kako si ili pumpanje ega, ili s drugom namjerom,ali nikad nije bezazleno.

Za ovog tvog bi rekla da mu je još uvijek stalo,ali je povrijeđen,ali nezna kako da ti to nabije na nos.


Ja imam pacjenta koji i nakon što je prošlo preko 10 g od prekida, još uvijek se povremeno pojavi....kao ono usput
Najgora solucija je izači ponovo na kavu s takvim, ili održat kontak , iako je sve odavno gotovo...ego mu poraste do neba ....a oči velike ko u gladnog vuka
__________________
Ja imam jednostavnu filozofiju: Napunite što je prazno. Isprazne što je puno. Posvrbite gdje svrbi.

Zadnje uređivanje dainty : 22.04.2010. at 18:14. Reason: quote
anabelll is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2010., 09:58   #8
Meni se svi jave onda kad im se ja više ne sećam prezimena. I onda priča nešto, a ja se mislim: Simić? Sovtić? Sarić? Sranjić?

Javljaju se iz ovog razloga koji je navela Neuhvatljivaa: ostanu k'o govno na kiši, pa se sete neke koja ih je volela.
__________________
Pisaljke vetra na mapi mojih lutanja beleže pesmu.
AlBali is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2010., 10:16   #9
Quote:
AlBali kaže: Pogledaj post
Meni se svi jave onda kad im se ja više ne sećam prezimena. I onda priča nešto, a ja se mislim: Simić? Sovtić? Sarić? Sranjić?

Javljaju se iz ovog razloga koji je navela Neuhvatljivaa: ostanu k'o govno na kiši, pa se sete neke koja ih je volela.
Kod mene je potpuno ista stvar.Samo se ja pitam jesu li Sranjic ?Govnic?Idiotovic?
Neuhvatljivaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2010., 10:17   #10
Quote:
anabelll kaže: Pogledaj post
Ja imam pacjenta koji i nakon što je prošlo preko 10 g od prekida, još uvijek se povremeno pojavi...
E ovo je bas pacijent!
Neuhvatljivaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2010., 12:33   #11
Quote:
anabelll kaže: Pogledaj post


Ja imam pacjenta koji i nakon što je prošlo preko 10 g od prekida, još uvijek se povremeno pojavi....kao ono usput
Najgora solucija je izači ponovo na kavu s takvim, ili održat kontak , iako je sve odavno gotovo...ego mu poraste do neba ....a oči velike ko u gladnog vuka
stječe se dojam da ste vi bile u ratu a ne u ljubavnoj vezi
rolandus is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2010., 12:49   #12
Meni se čini da se on javio jer je možda nešto htio obnoviti ali možda ti nisi reagirala na njegov poziv sva treperava i mila i oduševljena njegovim glasom i pojavom i nisi pred njega pala na koljena "tvoja sam" pa mu proradio ego i osjetio se ugrođenim i naljutio se i poklopio slušalicu.
Tako ja to vidim.
c.sunny is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2010., 15:55   #13
nije on prebolio prekid a cini mi se da nisi ni ti
gnjavež is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2010., 19:39   #14
Quote:
gnjavež kaže: Pogledaj post
nije on prebolio prekid a cini mi se da nisi ni ti
Ma da se oni vracaju zbog toga sto nisu preboljeli prekid,blago meni,onda mene njih milion nije preboljelo....
Ne zanosi se,vraca se iz skroz drugih razloga.Ne kazem da je to slucaj sa tim tvojim ali bude sa vecinom.A ono sto se rastavi bolje je ne krpiti vise
Neuhvatljivaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2010., 08:53   #15
Quote:
nina80 kaže: Pogledaj post
Evo jednog topica,onako laganog,proljetnog!

Moj bivsi dragi,onaj koji je mene ostavio nazvao me nakon dva mjeseca!
Uglavnom,on je mene voljeo,a ja nezahvalna kucka jelte,nisam znala tu njegovu ljubav da cijenim!
Btw njemu kaze ide odlicno u zivotu,rijesio se" problema"(citaj mene) i tako.
Ja ga onda onako naivno upitah pa cemu mogu da zahvalim na ovom pozivu upucenom mojoj malenkosti,na sto on lagano popizde:klap:htjeo samo da me cuje,i dobro!
Razgovor je potrajao dosta dugo,meni ujedno bila jedinstvena prilika da mu kazem nekoliko sitnica koje sam izostavila u nasem posljednjem razgovoru
I naravno na kraju,On,car nad carevima,nakon moje bezazlene izjave,vise se ni ne sjecam koja je bila,dramaticno spusta slusalicu(ono u sebi misleci e sad sam joj pokazao)

E sad da pojasnim;doticno gosp. je mene par dana prije sreo u jednom kaficu,nasmijanu,dotjeranu,u dobrom drustvu itd i to je i bio povod njegovog poziva.A naravno da je ocekivao u najmanju ruku da se kuci posipam pepelom sto je jedna tolika velicina ostavila mene tako beznacajnu

Evo sta mene zanima;zasto se takvi likovi opet javljaju,sta zele time postici?
Dali su se vama javljali bivse/bivsi sa tim socialnim pricama?
Kako ste jih otkantali?
Prejeben mi je bio taj njegov ton glasa ono,pun sebe,faca,kralj....ALI ipak lize ono sto je srao
Zelim cuti vasa iskustva!
Ljubim vas
ti si car. kakav kreten. jesi u bedu što si se uopšte zabavljala s njim?
MadamY is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2010., 15:56   #16
Quote:
nina80 kaže: Pogledaj post
Evo sta mene zanima;zasto se takvi likovi opet javljaju,sta zele time postici?
Dali su se vama javljali bivse/bivsi sa tim socialnim pricama?
Kako ste jih otkantali?
Ovakvi likovi poput tog tvojeg se javljaju se samo da bi nahranili ego. Ono, žele vidjeti i čuti kako su još uvijek željeni, a ako je nekome nepreboljena patnja, to su još bonus bodovi za njegov ego.

Ali pazi... Ovakvi ljudi se hrane bilo kakvim emocijama. I tvoje najobičnije pobrojavanje bivših grijeha njemu će nahraniti ego i sasvim mirno će nakon poklopljene slušalice zaključiti kako ti ipak za njime patiš čim imaš potrebu sve mu to nabrajati.

Sa takvima je najbolje na finjaka. Dobro sam, krasno sam, a lošeg u našoj vezi se uopće niti ne sjećam. Ti si jedna jako lijepa stvar koja se dogodila u mom životu i dobro da smo prekinuli jer se inače u mom životu ne bi dogodile ove lijepe stvari koje mi se sada događaju. Detalje, naravno, zadržavaš za sebe.
Hvala i doviđenja.

__________________
There is nothing noble in being superior to your fellow man; true nobility is being superior to your former self. E.H.
higijeničarka is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2010., 00:31   #17
Quote:
MadamY kaže: Pogledaj post
ti si car. kakav kreten. jesi u bedu što si se uopšte zabavljala s njim?
Ma nisam
Voljela sam nesretnika nije takav uvijek bio:asshole: ali je prekid bio stvarno ruzan,i pao mi je u ocima:flop
Sad mi je samo smijesan,skroz je iznenadjen,cuj ono on mene vise ne impresionira,ma daj to ne moze biti
Nego mi lijepo drago gledati ga kako frkce
nina80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2010., 00:34   #18
Pardon;slusati ga
nina80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2010., 16:27   #19
Svaki put kad se bivši pojavljivao (zvao, slao sms-ove) bilo je to s namjerom da dogovori neku kavu i pokuša pomirenje. Jednom sam nasjela, ali sve mi se čini da jednom otpisani treba i ostati otpisan.
__________________
I've always been an introvert
Happily bleeding
Novembre is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2010., 22:55   #20
ja sam u zadnjih par tjedana dobila jedan poziv i dvije poruke od bivšeg s kojim nisam već neke 2,5 g.
na ništa od toga nije dobio odgovor. ni na poziv ni na poruke. al me jebeno zanima (iz znatiželje) kaj hoće. ak mu se javim mogu mu samo jeb.. mater a znam da nejavljanje najviše boli pa se još uvijek uspješno kontroliram i šutim.

baš me zanima što je govno smislilo i što hoće.
sanjita is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:07.