Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.04.2010., 16:07   #1
Smile Vaš idealni partner

...odnosno kakvog dečka/curu želite?
Koje osobine želite da ima, kako želite da izgleda? Što vam je više, a što manje bitno ili nebitno?

Evo počet ću ja ukratko pa ću se nadograđivat, budući da sam jaako zahtjevna :P

Moj idealni dečko dobro (odlično(: ) izgleda, viiisok je, jak, dobro građen.. ukratko što se tiče fizičkog izgleda.
A sad, kad smo već kod tijela, nek se brine za njega, bavi se sportom, aktivan je, ili teretana il nešto, da voli akciju, kretanje..
..Da je zabavan, da se možemo zezat do mile volje, da se možemo glupirat, da je opušten, spontan.. Da je pozitivan, nasmijan, da ima samopouzdanja, da je ambiciozan, inteligentan, da ima neke ciljeve općenito u životu.. Da želi nešto od sebe i života, da je zreo
Da je šarmantan, al prirodno, ne da mi se forsa. Ak nejde nejde, ne. Da je pričljiv, da je energičan kada treba bti, ali da ima mir - a ne da mi je napet i vječito nemiran.
Da je iskren, da je otvoren i da nije sramežljiv. Da je pošten i dobra osoba I da zna cijeniti stvari oko sebe i koje ima, i da zna uživati u životu

heheh toliko od mene za sad!
bee ! is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2010., 16:44   #2
Neznam, kada sam pročitala tvoj uvodni post meni odmah palo na pamet OVO

A inače, moj idealni partner će prema svemu sudeći biti baš onaj koji nije idealan
__________________
Gravedigger, when you dig my grave, could you make it shallow so that I can feel the rain..
analjubica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2010., 16:58   #3
osim fizičkih osobina koje bi meni bile po ćefu, (mora mi svakako bit zgodan), slijede osobine "idealnog"...
- obrazovan, zdravo amciozan i poslovno uspješan (ne mislim sad da mora bit tvorničar ili tajkun, ali mora biti situiran, a ne npr. besposličar ili probisvijet;
- kulturan, tolerantan i (bez dvostrukih kriterija), moralan i pozitivan,
- osoba kojoj preljub ne dolazi u obzir, dakle osoba koja je savršeno sposobna ostvariti monogamnu vezu i kojoj takva veza je jedina moguća veza
- nježan, pažljiv i pružatelj podrške, dakle osoba na koju se apsolutno mogu osloniti.

Da li su to realni zahtjevi, što mislite?
__________________
Ondine
Moju je dušu svijet iskvario, moja je fantazija nemirna, a srce se ne može nasititi. Meni je svega premalo; i na bol se lako naviknem kao i na nasladu, i zivot mi postaje iz dana u dan sve pustiji; samo mi je jedno sredstvo ostalo: putovanje.
ondine is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2010., 16:58   #4
evo, ja mogu sa velikom sigurnošću reći da je moj sadašnji dečko moj idealan partner.
sve ono što sam sanjala i željela, pronašla sam s njim... i puno više...
__________________
''I think of myself as an intelligent, sensitive human being with the soul of clown wich always forces me to blow in at the most important moments...''
Jim Morrison
MortaL!s is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2010., 17:02   #5
Poljubi i zagrli me kada sam tužan
morote is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2010., 17:02   #6
Quote:
ondine kaže: Pogledaj post
osim fizičkih osobina koje bi meni bile po ćefu, (mora mi svakako bit zgodan), slijede osobine "idealnog"...
- obrazovan, zdravo amciozan i poslovno uspješan (ne mislim sad da mora bit tvorničar ili tajkun, ali mora biti situiran, a ne npr. besposličar ili probisvijet;
- kulturan, tolerantan i (bez dvostrukih kriterija), moralan i pozitivan,
- osoba kojoj preljub ne dolazi u obzir, dakle osoba koja je savršeno sposobna ostvariti monogamnu vezu i kojoj takva veza je jedina moguća veza
- nježan, pažljiv i pružatelj podrške, dakle osoba na koju se apsolutno mogu osloniti.

Da li su to realni zahtjevi, što mislite?
I onda bi ti bio dosadan, i odlepršala bi u suton s nekim motoristom...

Žene...
Draiman is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2010., 17:17   #7
Quote:
ondine kaže: Pogledaj post
osim fizičkih osobina koje bi meni bile po ćefu, (mora mi svakako bit zgodan), slijede osobine "idealnog"...
- obrazovan, zdravo amciozan i poslovno uspješan (ne mislim sad da mora bit tvorničar ili tajkun, ali mora biti situiran, a ne npr. besposličar ili probisvijet;
- kulturan, tolerantan i (bez dvostrukih kriterija), moralan i pozitivan,
- osoba kojoj preljub ne dolazi u obzir, dakle osoba koja je savršeno sposobna ostvariti monogamnu vezu i kojoj takva veza je jedina moguća veza
- nježan, pažljiv i pružatelj podrške, dakle osoba na koju se apsolutno mogu osloniti.

Da li su to realni zahtjevi, što mislite?
Kako da ne možda zvuči ko kliše, ali sigurno ima nešto po čemu je poseban. Uostalom, jedino što se meni čini teško za nać je ovo da se poklapa i fizički izgled i karakter
bee ! is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2010., 17:19   #8
paznja, ljubav, vjernost, razumijevanje....se podrazumijeva...

dakle fizicki visok, krupan, jak....boje kose, ociju nebitne...

mentalno stabilan

ne puši, ne drogira se, smije se često, duhovit je, inteligentan (ne nuzno visoko obrazovan), praktičar, logičar, jak karakter, psihički dominantan, strpljiv (to mu treba uz mene ), ozbiljan kad je potrebno, a opet ponekad i dijete...


dodam ako se jos cega sjetim
always_positive is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2010., 17:22   #9
Quote:
Draiman kaže: Pogledaj post
I onda bi ti bio dosadan, i odlepršala bi u suton s nekim motoristom...

Žene...
e viš.. s jedne strane si u pravu. Možda.
Ali s druge strane, ne. Jer to opet ovisi o ženi - pa kolko cura ja znam koje su si našle takvog dečka, tj. dečka kakvog su uvijek htjele, i sad su u vezama po godinu, dvije, tri i četiri... I prekrasno im je.
Dosadno je (kako kome) samo ako cijele dane slini nad njom i viče kak ju voli al prava i normalna veza se ne sastoji samo od tog.
Mislim da se jednostavno treba nać nešto što će oboma odgovarat, idealno za jedno i za drugo, i mislim da je upravo neka ravnoteža između "nježnosti" i cmoljakanja, i "grubosti" i "frajeriziranja" () nešto kaj daje vezi žar i možemo reći dugovječnost.

Joj kaj ja filozofiram, jednostavno se zaljubiš i kad tad pronađeš nekog tko će ti savršeno odgovarat i s kim ćeš bit u tzv. ozbiljnoj, dugoj vezi.
bee ! is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2010., 18:00   #10
Idealni...
Ovo što je ondine napisala stoji, to je više manje svima isto, valjda.

Ajde, nabrajam sve što mi padne na pamet:

-pismen
-ako nešto ne zna, da želi naučiti, da nije nezainteresiran za svijet oko sebe
-inteligentan, da se razumije u puno toga i da imam šta od njega za naučit
-duhovit, da mi je zabavno s njim, da me nasmijava - to ne znači da se treba trudit pravit budalu od sebe da bi mene nasmijao (kak će neki pretpostavit), ma, valjda ne moram posebno pojašnjavat
-nepušač, pušači mi smrde bez obzira koliko puta oprali zube; da pere zube i sve ostalo na sebi mi se podrazumijeva
-da zna svašta radit po kući, da mu nije vrhunac mijenjanje žarulje
-da je zaposlen i vrijedan, ne treba mi ljenčina
-da nije preneuredan
-da zna kuhat i kuha meni
-ako mu teta u dućanu slučajno vrati 100kn kusura više, neće se napravit lud i sretno odskakukat van, nego će joj vratit (ona to inače mora platiti iz svog džepa)
-nije iskompleksiran, nasilan, ne vrijeđa me, ne ponižava i ne ismijava; niti to radi drugim ljudima oko sebe. Ako nešto ne znam, objasnit će mi, neće počet pizdit kak sam glupa
-simpatičan mi je, zgodan, ni premršav ni predebel
-da nije vjernik i ne brije na crkvu, jer mene to nimalo ne zanima, ne želim se udavat u crkvi i želim psovat koliko hoću bez suzdržavanja
-voli djecu i želi ih jednom imati
-ne sluša cajke, aha, već sam napisala da je inteligentan
-voli izlaziti, putovati, družiti se s ljudima
-nije posesivan, ništa mi ne pokušava zabraniti
-ne laže mi, ne vara me
-uvažava me, stalo mu je do mog mišljenja, zanima ga što mi se događa u životu
-u stanju je pokazati emocije, ne moram moliti za mrvice, sam će se sjetiti nešto lijepo napraviti za mene, a ne da mu ja moram reć
-strpljiv, ima razumijevanja za moja loša raspoloženja, jer nije uvijek sve tako super
-super je ak ne voli tračat, odmah i ja manje tračam
-nije šovinist, homofob itd.
-ne smeta mu ak je cura imala nešto više seksualnih partnera ili se ne daj bože pojebala na prvom spoju
-ne podriguje preda mnom :fina:
-hm da, mislim da ne moram posebno navodit ovo da se ne drogira, nije alkoholičar, kriminalac, hdz-ovac i slično

Dobro, dosta. Pretjerala sam.
dainty is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2010., 18:52   #11
Quote:
dainty kaže: Pogledaj post
Idealni...
Ovo što je ondine napisala stoji, to je više manje svima isto, valjda.

Ajde, nabrajam sve što mi padne na pamet:

...

Dobro, dosta. Pretjerala sam.
Ne, nisi Meni je 99% tvog navedenog nužno


I moram li naglasiti da je ovo i za dečke? Valjda su ovo Idealni partner shvatili kao sao za cure. Ali misli se i na partnericu!
bee ! is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2010., 18:56   #12
Quote:
bee ! kaže: Pogledaj post
Ne, nisi Meni je 99% tvog navedenog nužno
Pa jelda

Quote:
I moram li naglasiti da je ovo i za dečke? Valjda su ovo Idealni partner shvatili kao sao za cure. Ali misli se i na partnericu!
Da, i ja se nadam da će se i muškići raspisati.
dainty is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2010., 19:02   #13
palo mi je na pamet da pokusam definirat idealnu partnericu i shvatio sam da mi to izgleda kao nemoguci zadatak.
idealna za sto? idealna tako da se nikad ne posvadjamo? ili tako da se totalno razumijemo u svemu? ili tako da jedno drugoga motiviramo za napredovanje?
da zna ono sto ja ne znam? ili da zna ono sto i ja znam?
idealna da me motivira da ispravim svoje slabe tocke ili da ju ne smetaju moje slabe tocke?
idealna da ne iritira moje netolerancije ili da me tjera da postanem tolerantniji?

nesto mi govori da se prepustim...
 
Odgovori s citatom
Old 29.04.2010., 19:03   #14
dainty meni je dosta i pola ovoga šta si napisala
ema007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2010., 19:04   #15
Quote:
dainty kaže: Pogledaj post
...
a dainty ti još uvijek vjeruješ u bajke

Zadnje uređivanje dainty : 29.04.2010. at 19:10. Reason: quote
Stinkerbell is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2010., 19:05   #16
Quote:
Draiman kaže: Pogledaj post
I onda bi ti bio dosadan, i odlepršala bi u suton s nekim motoristom...

Žene...
Drito to

Mislim,ono,ok..možete maštat o idealnom partneru,al realnost je nešto sasvim drukčije
marapop is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2010., 19:08   #17
Quote:
Tony Clifton kaže: Pogledaj post
...

nesto mi govori da se prepustim...
Tako da poželiš biti s njom. Sigurno imaš nešto što ti je bitno.

Ja kad sam pisala ovo svoje, malo i predetaljno, razmišljala sam o onom što sam imala pa mi (ni)je valjalo i o tome kakvi su ljudi u vezama oko mene koje si (nikad ne) bih poželjela.
dainty is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2010., 19:12   #18
Quote:
Stinkerbell kaže: Pogledaj post
a dainty ti još uvijek vjeruješ u bajke
Zašto bajke?
Pa takvi postoje!
Dobro, možda nije sve zadovoljeno, ali većina jest. To je dovoljno.
dainty is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2010., 19:14   #19
Quote:
dainty kaže: Pogledaj post
Tako da poželiš biti s njom. Sigurno imaš nešto što ti je bitno.
bitno mi je da kad ju pogledam vidim i osjetim osobu s kojom sam potpuno ravnopravan. u svijesti, razumijevanju svijeta, sposobnostima, inteligenciji, emocijama, viziji, strasti,...
da se ni na koji nacin ne osjecam veci od nje ili nju od sebe. onda mogu osjecat postovanje i ljubav.
 
Odgovori s citatom
Old 29.04.2010., 19:14   #20
Quote:
dainty kaže: Pogledaj post
Zašto bajke?
Pa takvi postoje!
Dobro, možda nije sve zadovoljeno, ali većina jest. To je dovoljno.
I što bi učinila da naiđeš na takvog koji zadovoljava sve navedeno, ali u tebi se ništa ne pomakne, ostaješ ravnodušna?
Perzefona is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:31.