Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Državna matura

Državna matura Matura-tortura

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.08.2010., 14:10   #1
Državna matura - zimski rok 2009./2010.

Ovako,jednostavno pitanje,dal je zimski rok koji se pise pocetkom prosinca predrok za fakultete slijedece godine ili posljednji rok za sto je ostalo ove(to mi je malo besmisleno posto su svi fakulteti vec poceli,ali nigdje o tome nista ne pise pa ko bi ga znao)?

Hvala.
__________________
Ne znam sto hocu,al znam kad TO dobijem
Me,myself and I is offline  
Old 29.08.2010., 14:40   #2
Zimski rok ne služi za upise, samo za polaganje mature. Neće se radit rang liste, ali se ti ispiti mogu koristit za upis neke druge godine.
jackall is offline  
Old 29.08.2010., 14:56   #3
Dakle ako položim tu zimsku maturu makar ja svoju maturu imam polozenu jos po starom sustavu,bodovi mi se nece vrijediti za upise na fakultet 2011.?
__________________
Ne znam sto hocu,al znam kad TO dobijem
Me,myself and I is offline  
Old 29.08.2010., 15:16   #4
Zašto ne bi vrijedili? Rekla sam da se mogu koristit za upise neke druge godine.
jackall is offline  
Old 29.08.2010., 15:30   #5
Hvala na odgovoru puno.

Ja sam tupava,naj se cudit .

Divno,dakle rijesim maturu sad u zimu i do sedmog mjeseca ceskam jajca
__________________
Ne znam sto hocu,al znam kad TO dobijem
Me,myself and I is offline  
Old 31.08.2010., 01:09   #6
Pomozite neinformiranom magarcu

Jel se na zimskom roku mogu besplatno popravljat ocjene ako sam vec popravljo na jesenskom? Ako ne, koliko se plaća ispravljanje?
Luyindula is offline  
Old 31.08.2010., 20:07   #7
Quote:
Luyindula kaže: Pogledaj post
Pomozite neinformiranom magarcu

Jel se na zimskom roku mogu besplatno popravljat ocjene ako sam vec popravljo na jesenskom? Ako ne, koliko se plaća ispravljanje?
Možeš ih, koliko ja znam, dvaput besplatno popravljati, tvoje je da odlučiš kad
__________________
Svijet mladih[/SIZE]
borntobewinner is offline  
Old 01.09.2010., 12:08   #8
Quote:
borntobewinner kaže: Pogledaj post
Možeš ih, koliko ja znam, dvaput besplatno popravljati, tvoje je da odlučiš kad
Aha, to dakle znači da i mogu popravit i na ljetnom roku nagodinu. Vjerojatno ce onda i biti tako, nemam pretjerano volje sada
Luyindula is offline  
Old 01.09.2010., 21:02   #9
Jel zna netko od kojeg datuma se mogu prijaviti ispiti za zimski rok za one koji su maturirali ove godine i popravljaju ocjene, i kako se uopće prijavljuju ti ispiti?
asleep is offline  
Old 01.09.2010., 21:27   #10
Nezna se to još ništa,,,nisu izašle ni brošure za sljedeću god. tako da...s obzirom da su pomaknuli maturu za par mjeseci vjerojatno će prijave biti malo kasnije
Echoplex is offline  
Old 01.09.2010., 22:10   #11
Quote:
Echoplex kaže: Pogledaj post
Nezna se to još ništa,,,nisu izašle ni brošure za sljedeću god. tako da...s obzirom da su pomaknuli maturu za par mjeseci vjerojatno će prijave biti malo kasnije
nisam mislila za slijedeću godinu,nego zimski rok ove mature.Piše da su prijave do 30.studenog ali ne znam od kojeg datuma
asleep is offline  
Old 02.09.2010., 20:22   #12
Quote:
asleep kaže: Pogledaj post
Jel zna netko od kojeg datuma se mogu prijaviti ispiti za zimski rok za one koji su maturirali ove godine i popravljaju ocjene, i kako se uopće prijavljuju ti ispiti?
pa valjda dok završi jesenski....
~*MiSs-AnDy*~ is offline  
Old 12.09.2010., 01:06   #13
ja se samo nadam da će se provest taj zimski rok državne mature,
da ne bih bilo ono nema dovoljno ljudi prijavljenih pa da ga ne bude
na kraju, makar sumnjam
PrincGoro is offline  
Old 03.10.2010., 04:04   #14
vrlo jednostavno pitanje.....da li poslije zimskog roka moguće upisati vanredno neki faks ????

hvala
badwork is offline  
Old 03.10.2010., 22:51   #15
Quote:
badwork kaže: Pogledaj post
vrlo jednostavno pitanje.....da li poslije zimskog roka moguće upisati vanredno neki faks ????

hvala
Koliko ja znam..ne
~*MiSs-AnDy*~ is offline  
Old 06.10.2010., 17:45   #16
evo pomozite blesastoj kolegici,ja sam na faxu al oću dogodine izvanredno i sad da ne polažem kad bude gužve oću na zimskom,al nigdi nikako nać prijavu za zimski,piše o predprijavama za ljetni sljedeće godine,a ne vidin ništa o zimskom 2010. jel ja krivo tražin,jel još nema ili?

tnx unaprid
__________________
skinhead girl
broodydalle is offline  
Old 08.10.2010., 14:02   #17
također se želim prijaviti za zimski rok da bi popravila ocjene i iduće godine upisala faks koji želim ali NIGDJE ne mogu naći informaciju kada i kako se prijavljujemo

Postovana, Trenutno nemamo detaljne informacije o zimskom roku. Prema informacijama iz brosure dostupne na poveznici https://admin.postani-student.hr/Docs/brosura.pdf prijave za ispite zimskog roka ce se odrzavati krajem studenog, stoga Vas upucujemo na redovito pracenje obavijesti na portalu Postani student (www.postani-student.hr) kako biste na vrijeme bili informirani o svim Vama vaznim informacijama i datumima. Za sva dodatna pitanja i dalje Vam stojimo na raspolaganju i na besplatnom broju telefona 0800 227638 (lok.3), dostupnim svaki dan od 8 do 22 sata.

Eto to su meni poslali na moj upit o zimskom roku.Ne znam šta čekaju više

Zadnje uređivanje Countess : 08.10.2010. at 17:14.
asleep is offline  
Old 08.10.2010., 20:25   #18
Mene također zanima kako se prijaviti za zimski rok državne mature. Koliko vidim, počele su predprijave za ljetni rok sljedeće godine, ali ne nalazim NIŠTA o zimskom roku ove godine. Help!
Extreme Power is offline  
Old 09.10.2010., 23:04   #19
pa evo..u odgovoru vam piše krajem studenog...
~*MiSs-AnDy*~ is offline  
Old 16.10.2010., 12:34   #20
Quote:
Extreme Power kaže: Pogledaj post
Mene također zanima kako se prijaviti za zimski rok državne mature. Koliko vidim, počele su predprijave za ljetni rok sljedeće godine, ali ne nalazim NIŠTA o zimskom roku ove godine. Help!

Rekla mi je ova iz car neta da ce to pocet od 11 mjeseca..pa trebamo cekat
marija1812 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:49.