Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija

Mobilna tehnologija Podforumi: Android, Android aplikacije, iOS, iOS aplikacije, Usporedbe mobitela

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.10.2010., 20:53   #1
Mobitel izgubljen/ukraden, može li se pronaći?

znam da nema baš veze s temom, ali ne znam gdje da ovo drugdje smjestim.
dakle, vlasnica sam Sony Ericssona C905. dakle, poprilično skup mobitel. e, ali jučer, kad sam se vozila busom ostavila sam ga na sjedalu. netko ga je, naravno, pokupio. ja okvirno znam koji bi to osobe bile, nisu nigdje na kraju svijeta. kad nazovem svoj broj javlja mi se pretinac govorne pošte, znači ugašen je, ali moja kartica je još u njemu. a, i da izvade karticu, ne mogu ništa s njim jer i sam mobitel ima šifru. dobro, mogu ga dekodirati, ali dekodere u okolici sam obavijestila.
može li se taj mobitel ikako pronaći ili locirati? jer, bitan mi je, ne samo kao telefon pomoću kojeg sam u kontaktu s drugima, već su i svi brojevi osoba koje poznajem unutra, svi bitniji rođendani, sve fotografije i videi koji bi me trebali podsjećati na nešto.
charlotte16 is offline  
Old 16.10.2010., 22:24   #2
Neke od tema...
Mobitel ukraden, nemam IMEI
Ukraden iphone
Može li se naći izgubljeni mobitel?
Izgubljen mobitel
Da li vam je policija ikad nasla ukradeni mobitel?
Ukraden mob

Vidim da si nova na forumu, ali koristi tražilicu prije otvaranja teme

Usput, ta šifra se može riješiti i bez "dekodera"- tj. od kuće sa običnim kablom.
I, ako ti se nađe mobitel, sumnjam da će "nalaznik" ostaviti imenik, rođendane, slike, filmove...
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:25.