Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Hrvatski nogomet

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.06.2012., 22:35   #201
Quote:
Skeewe kaže: Pogledaj post
Šta vam je ljudi, uozbiljite se. Što ste vi drugo očekivali od prijateljske tekme 5 minuta prije eura?? Da igrači ginu za svakom loptom, da uklizavaju i ostave srce na terenu??
Al super mi je kak nakon svake prijateljske ista spika i ozračje u naciji. Ćos kaže najgore poluvrijeme u 10 godina. i tak.

Jebote, memorija ko u one Dory iz Nema

__________________
Nemam pametniji potpis od ovog
McVily is offline  
Old 02.06.2012., 22:37   #202
Quote:
adryy kaže: Pogledaj post
sve bi to bilo ok da nismo primili taj golček u zadnjim sekundama
mda, idila bi vladala
Ajutokintumi is offline  
Old 02.06.2012., 22:41   #203
Quote:
McVily kaže: Pogledaj post
Al super mi je kak nakon svake prijateljske ista spika i ozračje u naciji. Ćos kaže najgore poluvrijeme u 10 godina. i tak.

Jebote, memorija ko u one Dory iz Nema

ja si ne mogu pomoći.
__________________
Dammir!
zvonzi is offline  
Old 02.06.2012., 22:43   #204
Eo Portugal zianio 1:3 od Turske na svom terenu. Sta oni da kazu?
Super Kokuz is offline  
Old 02.06.2012., 22:58   #205
Quote:
zvonzi kaže: Pogledaj post
ja se tješim da je sve ovo samo predstava, zavaravanje protivnika.
a ja se nikako ne mogu utješit šta san ima oko 500 kuna troška za pogledat ovaj užas... nabijen ove kolege Japance na kurac, štaš od njih satrali, aj aj na utakmicu, totalni fanatici iz Hirošime, Mikića obožavaju, a za Tomića su rekli ajme majko()...čoviče koji je to fanatizam, zbog ova dva propaliteta znaju sve o Dinamu,a zbog Inohe sve o Hajduku...

ne znan šta bi reka o utakmici, tia san u nekoliko navrata iskidat žile od dosade, komorna atmosfera(klasična norveška), debil Bilić(kad vidin zamjenu Dujmović-Vukojević, bacia bi se sa zgrade) i debil Srna, Šimunić je nažalost bivši, Strinić ka i uvik(limitirano, točnije nikako), Vida još gori, Pranjić zasluženo odjeban iz Kine, Šifo nevidljiv šta je dobro, Mile Kitić nemoćan(taj momak je totalno propa, sljedeća destinacija Austrija), Feta Mraka potvrdia klasu, Kranjčar debel, Jelavić neće dat gol na EP...
__________________
Did the CIA write Wind of Change?
reg. ovisnik is offline  
Old 02.06.2012., 23:26   #206
Quote:
Super Kokuz kaže: Pogledaj post
Eo Portugal zianio 1:3 od Turske na svom terenu. Sta oni da kazu?
Čudnovatom metodologijom bi išlo ovak:
Naši sredili Turke, a oni Portugalce, na svom terenu. A isti Portugalci zabili Španjolskoj 4 komada. Što dovodi do toga da smo bolji od Španjolaca. Ae
Imran is offline  
Old 02.06.2012., 23:46   #207
http://www.youtube.com/watch?v=pHVkmyMSjLk

Kranjčarova reakcija kod njihovog drugog gola.
Cedric is offline  
Old 02.06.2012., 23:51   #208
Quote:
Cedric kaže: Pogledaj post
http://www.youtube.com/watch?v=pHVkmyMSjLk

Kranjčarova reakcija kod njihovog drugog gola.


__________________
Dammir!
zvonzi is offline  
Old 02.06.2012., 23:52   #209
Quote:
Cedric kaže: Pogledaj post
http://www.youtube.com/watch?v=pHVkmyMSjLk

Kranjčarova reakcija kod njihovog drugog gola.
s takvima bi ja: ne igraš u matičnom klubu, goodbay

jel ima tko link bilićeve izjave?
Ajutokintumi is offline  
Old 02.06.2012., 23:55   #210
Quote:
Ajutokintumi kaže: Pogledaj post
s takvima bi ja: ne igraš u matičnom klubu, goodbay

jel ima tko link bilićeve izjave?
imaš tu nešto

bilić: nije dobro

http://www.index.hr/euro-2012/clanak...o-/618534.aspx
__________________
Stato libero di Fiume
rocco4 is offline  
Old 02.06.2012., 23:59   #211
Kranjčar je zaslužan za prvi i drugi gol bez da je dotaka loptu

Kod prvog gola je svojim skokom (reda radi) zbunija protivničke igrače i golmana, a kod drugog gola nije ispratija svog igrača
penso positivo is offline  
Old 03.06.2012., 00:14   #212
ovi što su rezerve po matičnim klubovima djeluju istrošeno kao da su igrali za barcu cijelu sezonu.
tko tu koga jebe?
Ajutokintumi is offline  
Old 03.06.2012., 00:22   #213
Uhhh... tog Jelavića dočekat nikak i nikak ... i kad me se lijepo servira lopta, on je cijelu promaši
Zato bolje ne riskirat s njih protiv Irske, bolje da lijepo Dudu njima zabije jednoga, a Mandžo drugoga. Zadnjih 15 minuta može ući Ola da ih malo razvuče po terenu, a usput i zabije jednoga
Jelavić... njega najbolje ostavit za Španjolce... možda čovjek konačno proradi, nikad se ne zna
Atlantis_hr is offline  
Old 03.06.2012., 00:27   #214
Quote:
Atlantis_hr kaže: Pogledaj post
Uhhh... tog Jelavića dočekat nikak i nikak ... i kad me se lijepo servira lopta, on je cijelu promaši
Pa tak i u Evertonu igra. Bio je podatak da je 90% golova dao iz prve, al pitaj boga koliko je šansi propalo jer je fualo loptu "iz prve"

Dobar je Jela, jak je, ima reputaciju golgetera trenutno, tak da i ak zabi 0 golova na cijelom Euru, samom pojavom u igri će otvarati prostor drugom napadaču i veznjacima... A takva situacija je ko stvoren za Dudua
__________________
Nemam pametniji potpis od ovog
McVily is offline  
Old 03.06.2012., 00:34   #215
Quote:
Super Kokuz kaže: Pogledaj post
Eo Portugal zianio 1:3 od Turske na svom terenu. Sta oni da kazu?

da zgubili su, al su bar igrali solidan nogomet i fulali gro čistih zicera



mi smo faking katastrofa
brioni is offline  
Old 03.06.2012., 00:48   #216
Quote:
Cedric kaže: Pogledaj post

Kranjčarova reakcija kod njihovog drugog gola.
__________________
tinyurl.com/pobjednikATD8
tinyurl.com/pobjednikTuthankopa21
tinyurl.com/pobjednikBaltiCopa23
sesve is offline  
Old 03.06.2012., 00:54   #217
Quote:
brioni kaže: Pogledaj post
da zgubili su, al su bar igrali solidan nogomet i fulali gro čistih zicera



mi smo faking katastrofa
Da, dosta ekipa tako jalovo izgleda protiv Norveške kad dođu u Oslo, to ne može bit slučajno nit je slučajno to da su dobili doma Portugal i remizirali sa Dancima
Ali koga briga za to, mi smo Hrvatska i možemo tjedan dana prije Eura nakon priprema doć kod njih bez ključnog igrača u vezi i obrani i lagano ih izdominirat, ma koja Norveška .

Tipično za naš mentalitet da znamo podcijenit određene ekipe, nekad poletimo radi jedne utakmice pa se opet spustimo doli nakon druge...jbg takav mentalitet .

I bolje je da je ovako ispalo, neka euforija nam i ne triba
penso positivo is offline  
Old 03.06.2012., 01:11   #218
Quote:
penso positivo kaže: Pogledaj post
Da, dosta ekipa tako jalovo izgleda protiv Norveške kad dođu u Oslo, to ne može bit slučajno nit je slučajno to da su dobili doma Portugal i remizirali sa Dancima
Ali koga briga za to, mi smo Hrvatska i možemo tjedan dana prije Eura nakon priprema doć kod njih bez ključnog igrača u vezi i obrani i lagano ih izdominirat, ma koja Norveška .

Tipično za naš mentalitet da znamo podcijenit određene ekipe, nekad poletimo radi jedne utakmice pa se opet spustimo doli nakon druge...jbg takav mentalitet .

I bolje je da je ovako ispalo, neka euforija nam i ne triba
uvijek neke izlike kod nas, daj nam pogledaj statistiku danas - 5 udaraca prema golu i jedan korner na cijeloj tekmi

to kaj nisu igrali modrić i ćorluka - i kaj onda - igrači se uvijek mogu ozljedit ili dobiti kartone - zato imaju zamjene

šteta kaj naši nisu igrali protiv neke prave repke danas da nas ogoli do kraja
brioni is offline  
Old 03.06.2012., 01:27   #219
Ma i bolje je da nismo ništa posebno odigrali.Kad se sjetim samo 2004. i odlične utakmice protiv Danske prije europskog i onda užas protiv Švicarske s istim sastavom.Ovako je dobro,nisu neka očekivanja i teško da se možemo puno razočarat.

Samo mi smeta forsiranje Vide i zanemarivanje Dudua,na kojem se vidi da je željan igre i u dobroj formi.
cantona007 is offline  
Old 03.06.2012., 01:27   #220
Ma moje misljenje je da smo daleko jaci i bolji nego sto smo pokazali u ova zadnja dva susreta, jedna ozljeda bi nas psiholoski ubila , rizik od ozljede jednog od nasih igraca malo boljih je veliki i sigurno racunaju oni na to.Bit cemo mi jaki i dodbri na ovom euru.Ova veceras utakmica je pokazala gdje bilic i sta mora uraditi gdje grijesi,ovako da smo ih razbili 5-0 nebi se vidjelo to..ima tu svega pustimo momke da odigraju tu eto irsku pa onda cemo suditi i srati.
Mostaraccc is offline  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:51.