Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Na rubu znanosti

Na rubu znanosti Istraživanja bez granica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.05.2018., 19:02   #241
Quote:
Cosmic Wanderer kaže: Pogledaj post
Naravno da je i tada Zemlja bila okrugla, ali to je bila činjenica-istina koja nije bila dostupna većini, jer su manipulatori manipulacijama svijesti te većine tu činjeničnu istinu pretvorili u laž, da je Zemlja ravna, pa je većina ljudi držala za istinu ono što je bila laž, ali u percepciji tih ljudi ta laž je bila jedna i jedina istina za koju bi i krv proljevali, kao i sada što bi bilo da ljude zakoni ne spriječavaju da druge spaljuju na lomačama zbog različitih istina.
Većina ljudi se tada uopće nije opterećivala razmišljanjem je li Zemlja okrugla ili ravna jer su uglavnom bili nepismeni i trudili se preživjeti.
pronađena is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2018., 23:18   #242
To je bio samo primjer koji baš i nije bio dobar, ali eto, poanta je u manipulaciji i upravo ta nepismenost koju spominješ je bila plodno tlo za manipulaciju, dok su "istinu" dijelili samo manipulatori kroz svećenstvo i sl., a tko bi govorio ili pisao protiv "istine" , za te ljude su manipulatori smislili razna mučenja, razapinjanja, spaljivanja i sve je to bilo podržavano od masa ljudi, jer su im takva vjerovanja nametnuli manipulatori, da je to Božje....a danas su ljudi potpuno zaboravili tko je zvjerski mučio i spaljivao nevine ljude na lomači, sve u ime Boga...toliko o kolektivnoj memoriji čovječanstva.
Cosmic Wanderer is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2018., 00:12   #243
trebala bi jedno stivo za citanje po vasoj preporuci, o cemu se treba raditi? e pa ne znam ni sama, vamo tamo naidem na neke vase teme i postove pa cu napomenuti tagove sto bi htjela nauciti/povezati u cjelinu/istraziti : dimenzije,denziteti,entiteti, vibracije, raznorazne veze medu planetima, sva ta bica koja su u drugim dimenzijama a i koja su na zemlji, ljudski duh i sve o astralnom etericnom i neznam kojem jos tijelu,dakle od svega znam po mrvicu a nikako da sve to povezem u neku cjelinu... neznam ni dal sam na pravoj temi pomagajte, nemojte odmah nesta jako tesko za shvatiti jer nisam par godina dosla u doticaj sa tezim teorijama i filozofijom,ali neke jasnije teorije bi mogla,ionak mi fale knjige vec mjesec dana

mozete u pm,illi ovdje,tako mi svejedno,prije cu na pm uociti,
danke sehr !
Gaissa is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2018., 02:23   #244
Quote:
Gaiaree kaže: Pogledaj post
trebala bi jedno stivo za citanje po vasoj preporuci, o cemu se treba raditi? e pa ne znam ni sama, vamo tamo naidem na neke vase teme i postove pa cu napomenuti tagove sto bi htjela nauciti/povezati u cjelinu/istraziti : dimenzije,denziteti,entiteti, vibracije, raznorazne veze medu planetima, sva ta bica koja su u drugim dimenzijama a i koja su na zemlji, ljudski duh i sve o astralnom etericnom i neznam kojem jos tijelu,dakle od svega znam po mrvicu a nikako da sve to povezem u neku cjelinu... neznam ni dal sam na pravoj temi pomagajte, nemojte odmah nesta jako tesko za shvatiti jer nisam par godina dosla u doticaj sa tezim teorijama i filozofijom,ali neke jasnije teorije bi mogla,ionak mi fale knjige vec mjesec dana

mozete u pm,illi ovdje,tako mi svejedno,prije cu na pm uociti,
danke sehr !
- to nisu teorije, to su baljezganja.
Earnest is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2018., 06:26   #245
Quote:
Gaiaree kaže: Pogledaj post
trebala bi jedno stivo... : dimenzije,denziteti,entiteti, vibracije, raznorazne veze medu planetima, sva ta bica koja su u drugim dimenzijama a i koja su na zemlji, ljudski duh i sve o astralnom etericnom i neznam kojem jos tijelu,dakle od svega znam po mrvicu a nikako da sve to povezem u neku cjelinu... .
Jedna od verzija, prema Ra izvoru: link
Druge se verzije razlikuju.
Danas ima mnogo svježih izvora. Osobno pratim izbor na Sananda website, onaj koji je dostupan besplatno. To mi je dovoljno. Svježi izvori imaju tu prednost što dobivaš informacije o najnovijim događanjima, i što su informacije o takvim donekle teorijskim temama koje si navela usklađene s trenutnim duhovnim stanjem - razvojem čovječanstva. Stariji su tekstovi usklađeni s ondašnjim stanjem.
LLSkylights is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2018., 02:36   #246
ti tam gore mene stvarno ne zanima dal su to teorije ili baljezganja,niti je moje pitanje glasilo: da li su to teroije? ili su pak baljezganja? -.-




Quote:
LLSkylights kaže: Pogledaj post
Jedna od verzija, prema Ra izvoru: link
Druge se verzije razlikuju.
Danas ima mnogo svježih izvora. Osobno pratim izbor na Sananda website, onaj koji je dostupan besplatno. To mi je dovoljno. Svježi izvori imaju tu prednost što dobivaš informacije o najnovijim događanjima, i što su informacije o takvim donekle teorijskim temama koje si navela usklađene s trenutnim duhovnim stanjem - razvojem čovječanstva. Stariji su tekstovi usklađeni s ondašnjim stanjem.

o tome sam negdje nesta nacula da je nekakav pojedinac ili sta vec odgovarao na mnoga pitanja,pogledat cu svakako,a ima li na hrvatskom kakva knjiga dostupna u lknjiznicama mozda?


baljezganja ili ne,rade cu citati to nego bibliju
Gaissa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:20.