Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.09.2024., 08:36   #61
Quote:
SummerNight kaže: Pogledaj post
pa, nije dozvoljeno samo je dekriminalizirano.
A potejto potato
U rangu pišanja uz cestu.
__________________
ivoo20: Zbog takvih kao ti ljeto će se vratiti u 10. mjesecu.
makake is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2024., 08:43   #62
Alkohol je bezveze, ima puno boljih opijata.

Nego kad smo već na temi, zanima me jeste li imali iskustava s ljudima/prijateljima iz ekipe koje alkohol potpuno izobliči?
Davnih dana bi kolega iz srednje znao povesti svog daljnjeg rođaka na neka druženja, tipa more, nogomet, kartanje i sl. I dečko uredan skroz, 1/1.
Tako jednom išao on i s nama vani, popilo se malo više i lik se transformirao u Hulka. Tolika razina agresije da mislim da bi vlastitu mater centrirao šakom u glavu.
Još par puta je s nama išao vani i onako uvijek je bilo na rubu incidenta. S njim si bio siguran da će se desiti neko sranje.

Da li alhohol popali neke centre za agresiju u mozgu ili osoba samo uspješno skriva svoju pravu narav?
Odakle izađe ta druga osoba, manijak i monstrum?
__________________
O moj bože što sam proklet, jučer zgodan danas opet!
partyboy is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2024., 08:49   #63
Quote:
vodainebo kaže: Pogledaj post
Najgora stvar koju sam pod utjecajem alkohola izvela je plivanje do jedne barke s cijelim društvom, gdje sam ja na pola puta shvatila da ne budem mogla doplivati natrag i okrenula sam se i otplivala do plaže, legla iza nekog kamena i zaspala. Probudila sam se 3 sata kasnije kada je društvo već panično zvalo policiju da sam se utopila. Srećom su policajci bili ljubazni i uviđavni, nisu se ljutili. .

Quote:
partyboy kaže: Pogledaj post
Alkohol je bezveze, ima puno boljih opijata.

Nego kad smo već na temi, zanima me jeste li imali iskustava s ljudima/prijateljima iz ekipe koje alkohol potpuno izobliči?
Davnih dana bi kolega iz srednje znao povesti svog daljnjeg rođaka na neka druženja, tipa more, nogomet, kartanje i sl. I dečko uredan skroz, 1/1.
Tako jednom išao on i s nama vani, popilo se malo više i lik se transformirao u Hulka. Tolika razina agresije da mislim da bi vlastitu mater centrirao šakom u glavu.
Još par puta je s nama išao vani i onako uvijek je bilo na rubu incidenta. S njim si bio siguran da će se desiti neko sranje.

Da li alhohol popali neke centre za agresiju u mozgu ili osoba samo uspješno skriva svoju pravu narav?
Odakle izađe ta druga osoba, manijak i monstrum?
Olabavi kontrolu, a izađe ono što jesi
Znača sam jednu curu koja se vadila na alkohol cijelu srednju i faks, jer bi svaki put završila s nekim, bila u vezi ili ne, čim bi popila. Odlična klarta, alkohol je kriv,
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2024., 08:50   #64
Davno smo u drustvu imali curu koja bi cim bi popila dobila samopouzdanje tiranina i zapocinjala svadje, prcanja, guranja i sl. A nije joj trebalo puno, mozda casa i pol bambusa.

Ono, svi se zabavljamo okej guzva je i odjednom se ona pocupa s random zenskom koja joj je rekla "Pazi". Nekad sam imala osjecaj da sam vani s Begbijem iz Trainspottinga.

A onda smo je prestali zvati.
__________________
If men could get pregnant, abortion would be a sacrament.
VeronaM is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2024., 08:51   #65
Sad si me sjetila nekog tko se slično ponašao. Na jednom firminom eventu je popila i išla udariti direktora. Očito se može i tako.
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2024., 08:54   #66
Je li realizirala plan?
__________________
If men could get pregnant, abortion would be a sacrament.
VeronaM is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2024., 08:58   #67
Quote:
VeronaM kaže: Pogledaj post
Nekad sam imala osjecaj da sam vani s Begbijem iz Trainspottinga.

A onda smo je prestali zvati.

Begbi, odlična usporedba, to mi je falilo.
Ovaj lik je isto uvijek imao potrebu s nekim se počupati, ali ono u stilu da se namjeri na 4 kutije od izbacivača na ulazu u diskać - šta me gledaš koji kurac, ja i moji prijatelji ćemo vas razbit sve. Ok, ok, razbijaj ti koga hoćeš ali isključi mene iz tih pizdarija.

I onda smo ga prestali zvati.
__________________
O moj bože što sam proklet, jučer zgodan danas opet!
partyboy is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2024., 08:58   #68
Je, odradila je što je naumila
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2024., 09:00   #69
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
Je, odradila je što je naumila
I sta kaze direktor?
__________________
If men could get pregnant, abortion would be a sacrament.
VeronaM is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2024., 09:01   #70
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
Je, odradila je što je naumila


tako bi trebali izgledati team buildinzi; da svi olakšaju dušu
baja is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2024., 09:01   #71
Bilo je davno, ali ispeglalo se. Malo je reći da nije očekivao
Ona se ispričavala, alkohol je kriv.

Što je najbolje, nije bio loš direktor, nije se zamjerao i radio probleme ljudima, ovu je prehitilo i samo ga je udarila.
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2024., 09:10   #72
Ahahah super ovo s himnom, prija i ja smo bile na tulumu kod nekih izvidaca, u blizini njih je 1. Policijska postaja u st, ukrale smo onaj fenjer i isle ispred policije, jarbola sa zastavom i pivale izvidacku himnu, rumbala onaj frizider ispred neke trafike jer smo bile zedne, uzele samo bocu jamnice. Ukrala onu ogromnu fotelju iz kafica. Ima tih anegdota dosta. Nisam radila neke opasne stvari
Zadnjih godina slabo se pije, zadnje sam se napila u 5. mjesecu, izbacilo me iz kluba, jer naravno alkohol te cini hrabrijim. Bolje je da ne pijem u svakom slucaju.
pingpongloptica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2024., 09:41   #73
Ja sam pila kroz mladost baš puno, i ja i ekipa mi.
Uvijek u prigodama, nikad doma i to, ali prigoda je bilo jako puno.
Sada jedva da podnosim akohol, oporavljam se po 5 dana nakon malo poštenijeg izlaska.
Pijem i dalje, ali sve manje i rjeđe.

Nisam nikad liječila stres ili tugu alkoholom, uvijek su to bile vesele prigode i nisam u životu sama otvorila alkoholno piće i natočila si.
__________________
After this we have to rewrite all definitions of what awesome stands for.
Morticia Addams is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2024., 10:53   #74
Quote:
Kamill kaže: Pogledaj post
Nisi nikad prije o tome razmišljala?

Razgovor pomaže, puno razgovora. Objasniti kakve posljedice ostavlja previše alkohola i droga.
Biti tu da dođeš po djecu ako previše popiju, a nemaju prijevoz za doma itd.
Naravno da pricam i pricam, moji su vec poodrasli. Prosli smo fazu prvih izlazaka, sve je za sada u najboljem redu.
Sad sam vec opustenija, ali svjesna sam da briga nikad nece nestati. Ni kad budu imali 50.
Vise me je brinuo alkohol i voznja. Manja smo sredina, pa nekako mislim da droga nikad nije bila rasirena tu, ali moguce da i grijesim. Uglavnom, nekako vjerujem da su pametniji od toga.
Rexica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2024., 10:55   #75
Quote:
Morticia Addams kaže: Pogledaj post
Ja sam pila kroz mladost baš puno, i ja i ekipa mi.
Uvijek u prigodama, nikad doma i to, ali prigoda je bilo jako puno.
Sada jedva da podnosim akohol, oporavljam se po 5 dana nakon malo poštenijeg izlaska.
Pijem i dalje, ali sve manje i rjeđe.

Nisam nikad liječila stres ili tugu alkoholom, uvijek su to bile vesele prigode i nisam u životu sama otvorila alkoholno piće i natočila si.
Ovak i ja, iako ponekad popijem nešto sama, ali vrlo, vrlo rijetko.


Padanje u plitko more s visokog mola usred noći (sama), noćni parcours direkt doma prek tuđih vrtova (ne sjećam se, došla sam do toga dedukcijom ), traženje moje sudbinske ljubavi (koju sam vidjela prije toga jednom prošle godine) u šumi i utrpavanje u njegovu vreću, grabe, jednom sam ostala i zaključana u Močvari u WC-u, pa sam izlazila kroz prozor....nema tog puno jer sam stvarno uglavnom odgovorni pijanac (na faksu su profaći uvijek bili sretni da sam prisutna kad se ide pit), ali da mi ponekad preskoči, preskoči.



Volim cognac, whisky mi je isto postao drag, dobre rakije, a može i ostalo. Ljeti uglavnom u društvu pijem gemišt.
QuercusRobur is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2024., 10:55   #76
nema se para za drogicu, dobar je i alkohol
__________________
Don't confuse my personality with my attitude. My personality is who I am. My attitude depends on who you are.
(Frank Ocean)
MarLov is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2024., 10:56   #77
Pa nije ni drogica tak skupa .
QuercusRobur is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2024., 10:57   #78
Quote:
Fanhp kaže: Pogledaj post
pa evo, otisla sam na firmini tulum u subotu, zapravo da se vidim sa simpatijom s posla i eto smuvali se. to mi alkohol cini. sad mi je malo bed.
al pijem mozda jednom u 2 mj na kucnim provodima.
Quote:
Fanhp kaže: Pogledaj post
znas sta cu ti reci, em ne jebe dobro, em je bas bio kao da ga diskomodiran jutro nakon. nit pillow talk nit nis. a kad prica, prica o sebi.
Well, that escalated quickly...
Pravi se mrtva i ćao, proći će.
__________________
After this we have to rewrite all definitions of what awesome stands for.
Morticia Addams is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2024., 10:57   #79
a ne?
__________________
Don't confuse my personality with my attitude. My personality is who I am. My attitude depends on who you are.
(Frank Ocean)
MarLov is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2024., 10:59   #80
Quote:
MarLov kaže: Pogledaj post
nema se para za drogicu, dobar je i alkohol
Ma i to sam obilno trošila, ajde.
Pusti.
__________________
After this we have to rewrite all definitions of what awesome stands for.
Morticia Addams is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:27.