Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera

Posao i karijera Od vratara do direktora u tri tjedna
Podforum: Informacije o poslodavcima, Iza katedre

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.07.2006., 23:18   #1
poslovna izvrsnost d.o.o.

isplati li se upisati kod njih i može li se očekivati posao s njihovim programom
pastelica24 is offline  
Old 12.07.2006., 16:20   #2
nikad cuo...
another cheetah is offline  
Old 12.07.2006., 22:22   #3
www.poslovnaizvrsnost.hr
pastelica24 is offline  
Old 13.07.2006., 10:16   #4
mene bi to isto zanimalo, osobito HR, ima li tko s njima kakvih iskustava?
__________________
ajme majko
dador is offline  
Old 15.07.2006., 10:33   #5
Bože me sačuvaj! Tamo dođeš i potrošiš vrijeme. Obećaju ti razne 'velike' face koje se spominju u prospektu i na webu, a onda sve završi s nekim nikad čuo tipovima koji u životu nisu radili u praksi već samo su čitali hrpu(?) knjiga o tome
 
Old 19.07.2006., 11:25   #6
Zaboravi Poslovnu izvrsnost, Experta je milijun puta bolja, ima jači program i predavace, prostor je prekrasan i uglavnom... sve 5! Moja preporuka!
__________________
Looking into my future, I saw death...

upoznajtemojukokos
Leia is offline  
Old 07.08.2006., 12:54   #7
hm steta s poslovna izvrsnost bas ima dobar i web i newsletter, hm. steta ak nije to to... cije ste jos seminare poslovne pohadjali?
pozdrav
cosmicmama158 is offline  
Old 07.08.2006., 14:17   #8
Quote:
BenWebster kaže:
Bože me sačuvaj! Tamo dođeš i potrošiš vrijeme. Obećaju ti razne 'velike' face koje se spominju u prospektu i na webu, a onda sve završi s nekim nikad čuo tipovima koji u životu nisu radili u praksi već samo su čitali hrpu(?) knjiga o tome
Pa normalno kad su to sve firme maminih i tatinih sineka i kcerkica koji su malo zesci kompleksasi, a misle da su velike face. Te spike koji oni prodaju moze prodavati bilo tko sa minimumom inteligencije. Razlika je u tome sto vecina nema roditeljsko zalede koje im osigurava razvoj tvrtke, prostor, pocetne klijente, nesto drugo u slucaju propasti itd. pa si ne mogu priustiti otvoriti firmu za prodavanje magle.
snowleopard is offline  
Old 07.08.2006., 21:05   #9
Quote:
Leia kaže:
Zaboravi Poslovnu izvrsnost, Experta je milijun puta bolja, ima jači program i predavace, prostor je prekrasan i uglavnom... sve 5!
Ma sve ti je to slično.
just Sandy is offline  
Old 16.01.2007., 21:45   #10
Quote:
pastelica24 kaže:
isplati li se upisati kod njih i može li se očekivati posao s njihovim programom

Čuo sam da su svi koji su završili jako zadovoljni. Tako da vrijedi probati. Što se tiče Experte, navodno rade grupe od 50 ljudi (spajaju smjerove), znači nema šanse da se kvalitetno nešto odradi...Ovisi što želiš...
 
Old 16.01.2007., 23:09   #11
mislim ad se isplati ako nesto vec slicno radis... al doci u nesto novo mislim ad i nije bas ..
antest is offline  
Old 16.01.2007., 23:59   #12
dalje od poslovne izvrsnosti. Znam iz vlastitog iskustva. Firma ništa ne valja, hrpa nesposobnjakovića koji puno obećavaju, pokupe lovu, i ništa ne daju
takooo is offline  
Old 17.01.2007., 11:05   #13
Hm. Ja sam tamo bila na razgovoru za posao i ponudili mi ga, ali sam smatrala sa uvjeti (plaća) nije o.k. pa odustala. A možda sam i pogriješila. Ako nekog zanima...
malaika is offline  
Old 17.01.2007., 13:38   #14
Quote:
malaika kaže: Pogledaj post
Hm. Ja sam tamo bila na razgovoru za posao i ponudili mi ga, ali sam smatrala sa uvjeti (plaća) nije o.k. pa odustala. A možda sam i pogriješila. Ako nekog zanima...
a koliko je to bilo i za skoji posao...

reci mozad nekom pomognes u toliko sto se nece javiti na oglas za posao..
antest is offline  
Old 17.01.2007., 23:51   #15
poznati su po malim placama, i to neredovitim isplatama (blaga rijec), po ogromnom maltretiranju, i tako dalje. Dobro sto si odbila posao, vjeruj mi!
takooo is offline  
Old 18.01.2007., 12:39   #16
Quote:
takooo kaže: Pogledaj post
poznati su po malim placama, i to neredovitim isplatama (blaga rijec), po ogromnom maltretiranju, i tako dalje. Dobro sto si odbila posao, vjeruj mi!
Stvarno?! Ne znam kaj da velim, ja sam neko vrijeme poslije žalila da sam možda trebala uzeti posao.
A bilo ovako.
Bio bi to rad na telemarketingu. Plaća prva 3 mjeseca bi bila 2000 kn + provizija (ovisna o tome koliko novih klijenata privučeš). Ta 3 mjeseca me ne bi prijavili. Nakon 3 mj. ako im se dopadnem (tak su rekli), dali bi mi za stalno, a onda plaća 3000 kn + provizija i mogućnost napredovanja.
Ja nisam iz Zagreba, nego 65 km dalje. Iskreno, mislila sam da su u Zg-u veće plaće nego recimo u Varaždinu ali to je tema za neki drugi topić.
Osim toga dosta me mučila ta prijava tj. ne prijava (to mi se nije dopalo), ali oni imaju takve principe. Ja sam odbila posao. Čovjek koji mi je ponudio posao rekao je da sam odbila jako dobru priliku.
Poslije mi je bilo žao jer su se činili pristoji. Osim mog dojma ništa drugo nisam znala o njima. Pitala sam na jednom forumu ali nitko ništa nije znao.
Vi morate ocijeniti ovo moje gore napisano tj. neću reči nemojte nikad k njima zato je ne znam kako je stvarno tamo. Ovo je samo moje iskustvo oko plaće.

Možete slobodno komentirati. Jel' ovo što se meni nudilo nešto što je "uobičajno" tj. što se može očekivati ili sam ja previše očekivala od Zagreba?
Imam VŠS, 5 god. radnog iskustva. A dobro svjesna sam da se nisam javila za poziciju managera pa ne mogu ni očekivati čuda...
malaika is offline  
Old 18.01.2007., 12:47   #17
mislim da si previše očekivala u zg su ti plaće iste ko u vž samo ti je tamo jeftinije živjet
__________________
Pored kurve vrijedis koliko i ona
KILLERDOG is offline  
Old 18.01.2007., 22:55   #18
gle, bolji posao od toga u poslovnoj izvrsnosti naravno da mozes naci. Samo da te obavjestim, placa ti tamo nikada ne ide iznad 2500 kn, osim ako nisi u rodu s direktorima, jer su oni svi jedna velika obitelj. I place kasne po par mjeseci... ma katastrofa je tamo. Ne trebas se sada gristi i zaliti sto si odbila posao
takooo is offline  
Old 19.01.2007., 10:04   #19
Quote:
takooo kaže: Pogledaj post
gle, bolji posao od toga u poslovnoj izvrsnosti naravno da mozes naci. Samo da te obavjestim, placa ti tamo nikada ne ide iznad 2500 kn, osim ako nisi u rodu s direktorima, jer su oni svi jedna velika obitelj. I place kasne po par mjeseci... ma katastrofa je tamo. Ne trebas se sada gristi i zaliti sto si odbila posao
Hvala ti puno. Da sam to znala prije par mjeseci bilo bi mi lakše pri duši, ali u redu je i ovako. Bude neki drugi posao došao...
malaika is offline  
Old 25.01.2007., 14:24   #20
Quote:
takooo kaže: Pogledaj post
gle, bolji posao od toga u poslovnoj izvrsnosti naravno da mozes naci. Samo da te obavjestim, placa ti tamo nikada ne ide iznad 2500 kn, osim ako nisi u rodu s direktorima, jer su oni svi jedna velika obitelj. I place kasne po par mjeseci... ma katastrofa je tamo. Ne trebas se sada gristi i zaliti sto si odbila posao
Malaiko!

Frendica mi je direktorica tamo i neko očito zavidan šalje ovakva sranja. Plaće su od 2.500-20.000 kn... Vjerovatno ti tako piše netko tko je možda radio tamo, pa mu je sad krivo ili se idemo igrati pokvarenog telefona čuo od frenda koji je čuo od drugog frenda... Obiteljska firma je, i atmosfera je super! Svi koji rade za njih ti mogu to potvrditi, tako da ne vjeruj pričama... Ne volim zločestoće od isfrustriranih ljudi... Eto nadam se da sam pomogao! A tebi sretno u potrazi za poslom!
 
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:21.