Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.03.2007., 00:58   #1
Mandarina Duck

zna li netko di se sve može kupit mandarina duck torbe u zg ( znam da ih je bilo u onom dućanu u kaptol centru, al ne znam drže li još)?
tnx.
bistra is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2007., 01:04   #2
pa gdje si me našla! koliko sam skužila jedino sam ja uopće na modi spominjala md torbe. nešto je došlo u kaptol - to je dini dućan u zg koji ih prodaje - ali meni već cca dvije godine nisu više nešto naročito njihovi modeli, nekako su se profanirali,'grublji' je dizajn. jedino sam ugledala dobru torbu-ruksak za laptop iz one njihove klasične poslovne kolekcije, ali se nabrzinu prodala.

(ovo ti je isti odgovor s furle)
znatiželja is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2007., 01:12   #3
imam malu slatku crnu torbicu
u kaptol centru je kupila
Hana_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2007., 01:13   #4
samo da se obrukam i kazem kako sam mislila da sam na gastronomiju upala umjesto mode
enigma is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2007., 01:20   #5
znatiželja;
ma, znas da sam pomisila da bi ti nekako to mogla znat!
ne znam, nisam odavnogledala u taj dućan u kaptolu, inace sam znala super modele nać vani. prozujala sam ovih dana njihovim sajtom, novu kolekciju imaju, i neki su mi modeli bas zapeli za oko i jaaaako bih ih htjela...
kako to mislis da im je dizajn postao "grublji"?
(mada, gledala sam i kolekciju za fw06, i bila je prilično bezveze, onako dosadnjikava, i pomalo bezlična i prestroga, barem u odnosu na ovu, a i proslu ljetnu.)
bistra is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2007., 01:33   #6
puno manje rade od kože nego prije, a i ono što je kožno je preklasično. puno više upotrebljavaju boje i miješaju materijale, recimo da su mladenačkiji, ali na loš način. pogledaj npr. liniju wash, takvih torbi nije bilo prije, izgledaju kao kombinacija diesela i levisa (ne znam točno s kim bih uspordila jer takvim modelima ne pamtim firmu), a to je zasebno loše, a kamoli fuzirano.
sad sam pregledala cijeli sajt i nijedan model mi se ne sviđa, a prije bih uvijek našla nešto.
što se tebi sviđa?
znatiželja is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2007., 01:51   #7
da, meni su se isto pokvarili dosta.
prije sam ih cesto gledala u lovackom rogu, ali ovo sto sam vidila u kaptol centru - uopce ne idem vise..

poinfantilili su. al meni je dobra ova bowling 1 (+ima i za preko ramena) i moze proc 3.

ostalo, bezveze.. ko da nije MD. nije to taj duh vise.
sunny56 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2007., 02:03   #8
e, sad sam i ja ponovno pregledala sajt i - pazi!- zapisala sta mi se sviđa. a nemam adsl....
da, puno manje koriste kozu, i to se ni meni ne svida. ali, to šta mijesaju materijale i sta su se ušarenili mi i ne smeta ni najmanje, stajaznam, proslo sam ljeto kupila skroz dobru torbu :tamnocrvena/zagasitonarančasta, koža u kombinaciji sa neobično obrađenim nečim (ne znam kako da ti to opisem, ugl, nije koza a nije ni roba), prilično ležerna i neobična ( ima neku fintu s dugom ručkom, nekako je asimetrično stajala).
dakle, sviđaju mi se bowling (2), patch (2,4- draža mi je ona kao s malim preklopom), spoon (3-al, već imam jednu tamnocrvenu, veliku, kožnu sličnog oblika, pa ovu neću ni uzet u obzir. možda jedino u nekoj drugoj boji).
wash mi je loša linija, a i ona s onim malim zutim džepićima i street su bzvz, i da, sve tri pomalo podsjećaju na diesel. ja osobno i nisam fan pretrendi torbi (a ni ostalog).

Zadnje uređivanje bistra : 02.03.2007. at 04:14.
bistra is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2007., 02:15   #9
Quote:
sunny56 kaže: Pogledaj post
prije sam ih cesto gledala u lovackom rogu, ali ovo sto sam vidila u kaptol centru - uopce ne idem vise..
šta, da onda kaptol zaboravim, a?
a zippo, ima li njih negdje, šta da očekujem od tih torbi? nikad nisam imala, čula da su dosta kvalitetne. stara mi je davno imala jednu, bila je ok, al možda malo ipak ozbiljnija.
mislim, ja ću poludit s tim boršama!!! zadnjih pet godina nisam kupila torbu u hrvatskoj. neki dan sam prešetala cijeli grad, ulazila u sve moguće dućane na koje sam naišla, i NIŠTA. ne želim dizelice, riplejice, sislice i ine. oću boršu koju nema svaka treća žena i koja nije zadnji modni krik i štraca koja će se raspast nakon jedne sezone. gdje da više tražim?!?
( da, bowling 3 je ok,al ja volim veće torbe.)

Zadnje uređivanje bistra : 02.03.2007. at 03:05.
bistra is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2007., 04:01   #10
Quote:
sunny56 kaže: Pogledaj post
da, meni su se isto pokvarili dosta.
prije sam ih cesto gledala u lovackom rogu, ali ovo sto sam vidila u kaptol centru - uopce ne idem vise..

poinfantilili su. al meni je dobra ova bowling 1 (+ima i za preko ramena) i moze proc 3.
e sun i bistra, baš smo se našle - sad sam pregledavala vaš izbor.
bowling 1 mi je ok, ali ju ne bih kupila. 3 mi je bolja, nju bi već u nedostatku boljeg i uzela. zapravo mi je od svega najbolja ona koja se prikaze kad klikneš na bowling kolekciju, ali ne znam koja je to.

mora biti da su promijenili dizajnere. imam i imala sam dosta njihovih torbi i novcanika, a sad nisam ni jednu kupila bar godinu dana.
znatiželja is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2007., 04:05   #11
Quote:
bistra kaže: Pogledaj post
da, puno manje koriste kozu, i to se ni meni ne svida. ali, to šta mijesaju materijale i sta su se ušarenili mi i ne smeta ni najmanje, stajaznam, proslo sam ljeto kupila skroz dobru torbu :tamnocrvena/zagasitonarančasta, koža u kombinaciji sa neobično obrađenim nečim (ne znam kako da ti to opisem, ugl, nije koza a nije ni roba), prilično ležerna i neobična ( ima neku fintu s dugom ručkom, nekako je asimetrično stajala).
dakle, sviđaju mi se bowling (2), patch (2,4- draža mi je ona kao s malim preklopom), spoon (3-al, već imam jednu jebenu tamnocrvenu, veliku kožnu sličnog oblika, pa ovu neću ni uzet u obzir. kožda jedino u nekoj drugoj boji).
wash mi je loša linija, a i ona s onim malim zutim džepićima i street su bzvz, i da, sve tri pomalo podsjećaju na diesel. ja osobno i nisam fan pretrendi torbi (a ni ostalog).
ne znam koja je ta tvoja.
bowling 2 nije loša, ove patch mi nisu drage zbog te zgužvane kože, spoon bi mi bila dobra da nije taj bež umetnuti dio.
znatiželja is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2007., 04:09   #12
Quote:
bistra kaže: Pogledaj post
šta, da onda kaptol zaboravim, a?
a zippo, ima li njih negdje, šta da očekujem od tih torbi? nikad nisam imala, čula da su dosta kvalitetne. stara mi je davno imala jednu, bila je ok, al možda malo ipak ozbiljnija.
mislim, ja ću poludit s tim boršama!!! zadnjih pet godina nisam kupila torbu u hrvatskoj. neki dan sam prešetala cijeli grad, ulazila u sve moguće dućane na koje sam naišla, i NIŠTA. ne želim dizelice, riplejice, sislice i ine. oću boršu koju nema svaka treća žena i koja nije zadnji modni krik i štraca koja će se raspast nakon jedne sezone. gdje da više tražim?!?
( da, bowling 3 je ok,al ja volim veće torbe.)
pa pogledaj ipak u kaptolu, a tamo je i zippo, negdje na katu. njihove torbe jesu dosta mainstream, nikad nisam neku kupila.

i meni je najgore kupiti torbu u hrvatskoj (samo malo lakše cipele), jedino sam se mogla osloniti na md. nemam ti što za preporučiti, mislim da ništa ne postoji. tu i tamo neki furlin model, ali ono što se meni eventualno tamo sviđa košta preko 2000 kn.
znatiželja is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2007., 12:04   #13


Zippo je za mene preklasican, pomalo predvidljiv i dosadan dizajn.
Furla mi je pretetkasta, kvalitetnije jesu, ali su mi generalno za zenice.. I vise volim mekse oblike torbi od krutih (!) furlinih..

A sta ja znam, pogledaj i u samsonite-ovim ducanima, imaju vise marki.. isto u kaptolu..
sunny56 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2007., 14:04   #14
Mislim da sam vidjela da imaju Mandarina Duck torbu u Stiefelkonigu u Ilici
(bila je kod blagajne iza prodavacice na polici). Ali sumnjam da imaju neki veliki izbor....
Aggie is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2007., 14:36   #15
Torbe su ugl. odvratne.
__________________
Be patient in affliction, joyful in hope, faithful in prayer
infra red is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2007., 13:03   #16
ima ih u Gundulicevoj 18, cijeli ducan njihov
anchi_007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2007., 13:14   #17
[QUOTE=znatiželja;7588529]pa gdje si me našla! koliko sam skužila jedino sam ja uopće na modi spominjala md torbe. QUOTE]

A ne ne...spominjala sam ih i ja na topicu o aktovkama...MD mi je super još od kraja 90-tih
LadyZg is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2007., 16:05   #18
Quote:
enigma kaže: Pogledaj post
samo da se obrukam i kazem kako sam mislila da sam na gastronomiju upala umjesto mode
__________________
I rest my case...
tough girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2007., 21:24   #19
Thumbs up MD TORBE

Ja pratim vas topic tj.obozavam MD torbe ii nisam mogla odoljeti a da ne javim, jer sam slucajno u subotu vidjela taj ducan, i nemaju veze sa onim u Kaptolu ( a to mi je mrak, jer su mi se oni zamjerili )
anchi_007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2007., 02:42   #20
u gundulićevoj? to je nešto novo. možda konačno nađem torbu.
znatiželja is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:15.