Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.03.2007., 19:50   #1
Kate Moss-modna ikona 21.stoljeća

"Kate voli zivjeti 100 na sat, cesto podvlaci jedna, od njezinih poznanica. Savrseno je svjesna da sredina nije stvarna ali u njoj je provela pola zivota. Dopada joj se poziranje, oblacenje, sminkanje. Rado se pretvara u lutku jer je navikla na taj svijet!
Medjutim, ni bijele noci, a niti vrijeme, cak ni materinstvo, ne mijenjaju Kate Moss. Njezine, bivse, poznanice sa podija pisu memoare, nastoje opstati u sredini radeci u administraciji ili snimaju serije B. Kate je, uvijek, u vrhu. Kuci u Engleskoj, ona je zivi mit: obozavana, imitirana i slijedjena, bez prestanka, mnostvom paparazzija.
Portret Sigmundovog unuka, slikara Luciana Freuda, sto je pokazuje golu u poodmakloj trudnoci, prodan je kod Christie's za tri milijuna livri sterlinga.
Dior, Chanel, St Laurent, hoce samo nju, za "image" njihovih proizvoda. Znaju da ce postici bolju prodaju jer Kate, sa 45 kilograma i transparentnim licem je - ikona mode. Mlada zena plijeni poglede, pokrece mase, izaziva ne predvidljive reakcije. Manekenka od 30 milijuna, kako je odavno nazivaju zna da misterioznost pomaze dugovjecnosti slave. Zato ne daje interviewe. Ipak, rekla je kako sebe vidi "kao jaku 40.godisnjakinju kojoj nije potreban kokain, za opstanak! Ali, nastavlja sanjati svoj san vjecite djevojcice, sa dva Sid-a: Viciousom iz "Sex Pistols" i psom istog imena! Prijateljica sa Jade Jagger, Stellom McCartney i "mamicom" Marianne Faithfull, luduje po Ibisi i na Komaricinim otocima ili organizira ogromna slavlja u engleskoj provinciji.

Gospodjica Moss sanja o haljini mladenke, ne onoj sa podija, nego pravoj, poput ostalih djevojaka. Istovremeno ne moze se angazirati sa samo jednim, izmedju svih zgodnih mladica, koji je okruzuju. Zaljubljuje se cesto, uvijek ludo i romanticno. Svaki muskarac je nova avantura, nova promjena. Zato i nije bila na trecem rodjendanu svoje kceri Lily Grace, ciji je otac americki izdavac Jeferson Hack.
Kate Moss je bila bolesna, tesko...borila se za zivot u 31.oj godini. Price o stalnom " povratku" su iluzorne. Kraljica mastarija je sama u borbi sa prahom, prozirinim i smrtonosnim! Kratki boravak u svijetu bijelih bluza, nista nije rijesio. Oni su joj vec, zakazali, novi sastanak!
__________________
Živjeti za druge nije samo dužnost,već zakon sreće.
clemensey^^ is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2007., 19:56   #2
Quote:
clemensey^^ kaže: Pogledaj post
Dopada joj se poziranje, oblacenje, sminkanje.
I nesto fali sto joj se jako dopada

Nego, ja ne znam sta svi vide u njoj
__________________
Nitko ti nije rekao da je ta promjena neopoziva. Da ces u vlastitom srcu osjecati svaku bol, svaki gubitak, svako razocaranje, svako odbijanje, svaku okrutnost koju ona dozivi -do kraja zivota.
Ultra* is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2007., 19:58   #3
ne znam kaj ima u njoj
al volem ju jako..još od kad sam klinka bila
__________________
..even the stars look brighter tonight..
plasibou is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2007., 20:20   #4
meni je ona ruznjikava i premrsava..
bzvz
__________________
i u zabranjenom vocu naletis na crva...
lianne is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2007., 20:32   #5
pa mozda je ikona(sto se manekenstva tice) al ne oblaci mi se bas TAK posebno
meni se ljepse oblaci Viki Beckham(zanemarimo kile koje nema)
__________________
I might be schizophrenic but at least we have each other.
Skattemus is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2007., 20:34   #6
nije posebno lipa, al ima u najmanju ruku zanimljivu facu...premrsava je, al drugaciju je ne mogu zamislit - modna ikona u svakom slucaju
amber is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2007., 21:29   #7
koji uvodni post netko je pisanje ucio u engleskih tabloida

ali njoj zaista odgovara engleska, jer bas ima 'engleski' stil - simpatican, jednostavan i jako punk-rock...
__________________
Plastic Jesus shelters me - for His head comes off, you see. He's hollow, and I use Him for a flask.
Plastic Jesus, plastic Jesus, riding on the dashboard of my car... Plastic Jesus is a holy bar!
PrittPen is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2007., 22:27   #8
bezveze.
Miss Poison A. is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2007., 01:04   #9
Bilo bi korektno da autor uvodnog posta navede stvarnog autora teksta.
Uvodni post je zavrsni dio teksta Džane Mujadžić .

Vecina vas, za sada, pise kako im je Kate Moss bezveze.

Brojke ipak govore nesto drugo. Kate Moss je trenutno glavno lice za 14 reklamnih kampanja velikih korporacija i to joj je, po procijenama, donijelo oko 30 miliona funti (45 mil. Eura).

01.05.2007 u TopShop ducanima pocinje prodaja njene kolekcije.

TopShop joj je za tu kolekciju (90 komada) isplatio 3 milona funti (4,5 mil. Eura). Oko toga je nastao i skandal posto se ustanovilo da Kate Moss nije dizajnirala tu kolekciju, vec je ona samo mamac.
Kolekciju je dizajnirala Katy England (i tim od 300 suradnika), a kolekcija se, kako je to obicaj u zadnje vrijeme, pripisuje nekoj poznatoj osobi, zbog trzisnih razloga. (u ovom slucaju Kate Moss). Jasno je da te poznate osobe nemaju pojma o dizajniranju, meterijalima itd. i to prepustaju skolovanim strucnjacima.

Bilo kako bilo, ocekuje se veliki uspjeh. Predbiljezbe govore o nevidjenom bumu. Vidjet cemo. H&M lupa glavom u zid sto se prije 2 godine olako odrekao Kate Moss.
UK Vogue za travanj ce objaviti prve slike kolekcije. Ovo su prijedlozi naslovne stranice za travanj s "njenom" kreacijom.
bbc is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2007., 02:51   #10
nema mi lijepu ni inspirativnu facu, nema mi tijelo, da ne pise po novinama ne bih ni skuzila robu koju nosi jer mi je totalno bezlicna, ne izgleda mi zabavno a opet je po svim revijama i izgleda da joj dobro ide festanje. ne znam, trebala bih je upoznat
vilinska musica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2007., 03:02   #11
Uzalud joj sva slava, krpice i pare kad je jadna, jadna do bola
Od nje su jadniji samo oni koji je uzdizu
bibobu is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2007., 03:25   #12
Ikona...hm, pa lici...onako djeluje isposnicki i ko da 7 gladnih godina nije jela, bas kao sveci na ikonama.

Mislim da mi je jedna od vecih misterija (sto se mode tice ) zasto nju, koja niti ima tijelo niti neko lice (bez fotosopa i puno sminke) toliko guraju i guraju i guraju svi...i na revijama i po casopisima i u reklamnim kampanjama...

Pocinjem da vjerujem da ima istine u pricama o gej lobiju koji protura ruzne zene (gura Kejt Mos ), da bi se zene ugledale sto vise na nju, pa bi se muskarcima zene zgadile i oleee niko sretniji od gej kreatora sa pocetka price...
M@3X is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2007., 10:57   #13
Meni je krajnje odvratno koliko ju novinari uzdižu i tome sl. Ono, podržavaju sve što radi i što ti ja znam. Pri ovome mislim prvenstveno na šmrkanje.

Iako, moram priznati kako je jako fotogenična. Inače, kada ju vidim snimljenu na ulici - bezveznjakuša. I ja izgledam bolje na cesti
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2007., 11:13   #14
nije lijepa, ali je totalni kameleon, i izgleda prirodno, nema hard make-upa,....
meni u svemu izgleda dobro
JADE 1.618 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2007., 13:07   #15
Meni je Kata dobra malecka. Ja da sam muško ne bi ju ni pogledala jer nije atraktivna, ali za modu je ko stvorena. Ima nešto što zna isfurati svakakve nespojive kombinejšn.
A i super mi je to što je visoka ko ja i mršavija kojih 15 ak kila (ako ne i dvadeset). Koliko ima kila???
U svakom slučaju dobar model, ali ne i atraktivna žena.
ninana23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2007., 14:18   #16
Quote:
UltraViolet kaže: Pogledaj post
Nego, ja ne znam sta svi vide u njoj
ni ja ne razumijem to uzdizanje Katice u nebesa...

ima toliko ljepših žena, privlačnijih, iskreno rečeno ni njen stil mi se baš ne sviđa. what's the point?
aibreann is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2007., 14:19   #17
katica je prava pi... u spotu od white stripesa
http://www.youtube.com/watch?v=zS5fkPFUskQ
kako se dobro zavrti oko stange. . .ka prava profesionalka
amber is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2007., 14:29   #18
Kate Moss mi je jedna od najboljih manekenki na kugli zemaljskoj.
Niti jedna osoba tako savrseno ne prijanja uz svaki stil, svaku marku, svaki djir...
Takodjer je jedina manekenka koju danas volim vidjeti u casopisu i kad ju vidim na 10 reklama u jednom broju, nemam nista protiv.
Dapace, svakoj reklami ona je samo plus vise za uspjeh.
Bila seksi, bila kao klinka, bila bezveze, bila gola... sve odgovara mom oku.

Takodjer ne mislim da je mrsava. Izgledala je mrsavije kad je postala popularna u 90tima kad je manekenski ideal bio nesto drugo, ali danas jedna Kate Moss niposto ne moze izgledat premrsavo

Sto starija, to bolja - kao vino
__________________
Ptičica! :)
Ipanema is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2007., 16:49   #19
meni je ona baš spešl nekak,ko lutkica mi je
__________________
Half a bee, philosophically,Must, ipso facto, half not be.But half the bee has got to be..Vis a vis, its entity. D'you see?
dida i ja idemo istom frizeru :s :s
3nina3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2007., 17:50   #20
...evo baš san maloprije na kokošinjcu komentirala taj spot...meni ona tu tako jadno izgleda,ko da pleše za crtu koke...tamo joj neki kamerman maše s tim i viče:ajd,dobiješ kad otplešeš...a ona udri oko štange...
gica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:13.