Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.03.2007., 18:59   #1
Gdje je Prostor?

najdublje se ispričavam ako je o tom dućanu već bilo govora. Zna li netko gdje je? I kakve su cijene?

Hvala
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2007., 19:33   #2
Mesnicka?
__________________
veslam u prazno
kem is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2007., 20:03   #3
kakav je to dućančić
__________________
..even the stars look brighter tonight..
plasibou is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2007., 20:29   #4
s simpa odjećom domaćih kreatora. vidjeh neke stvari pa su mi se svidjele. a ne znam gdje je smješten.
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2007., 21:05   #5
kul
jel znaš koi sve?
__________________
..even the stars look brighter tonight..
plasibou is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2007., 21:46   #6
mesnicka 5

http://www.multiracionalnakompanija.com/

mene je malo razocarao, ocekivala sam nesto drugo...
__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2007., 22:37   #7
znala sam da ćeš ti znati, darin
cijene?

meni su torbe kul
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2007., 22:41   #8


vidjela sam par stvari od famoznog Olivera-Julara i jos nekih meni nepoznatih imena, sveskupa preskupo a nije mi djelovalo dovoljno uvjerljivo. ima i par stranih firmi, nisam nista zapamtila od imena malo mi to sve tamo djeluje isforsirano, nazalost. mozda znatizelja ima vise informacija+impresija?

ps. zapravo Jular mi je jos bio najbolji, mislim da sam gledala neke njegove hlace...
__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2007., 22:51   #9
dakle, preskupo. zanima me jesu li cijene visoke kao kod i-gli i popović, primjerice, ili su ipak malo realnije. tnx
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2007., 23:21   #10
meni se cinilo tu negdje...cifre su se kretale od 800 pa na vise, ono sto sam ja ulovila okom je bilo tak, oko 1500kn. ali nedaj se smesti, idi i vidi, mozda sam u krivu ili se promijenila situacija
__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2007., 10:12   #11
sori sto offtopicam ali jel itko zna di je ducklas hippy garden i prodaju li one robu i iz proslih kolekcija i koliko to sve skupa otprilike kosta?
debelakrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2007., 11:54   #12
Quote:
debelakrava kaže: Pogledaj post
sori sto offtopicam ali jel itko zna di je ducklas hippy garden i prodaju li one robu i iz proslih kolekcija i koliko to sve skupa otprilike kosta?

u Tkalcicevoj, u nekom haustoru. Kad ides s Trga, na desnoj strani, ispred su neke cipele. Mislim da ima ploca na ulazu.
Cijene ne bih znala, kad sam isla tamo, bijase zatvoreno (valjda rade dvokratno).
__________________
veslam u prazno
kem is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2007., 13:33   #13
nisam bila par mjeseci tamo, mozda se nesto promijenilo. nisu mi imali nista jako zanimljivo, osim neke pletenine koja nije bila losa. simpaticno mi je i sto imaju gotovo obicnih pamucnih majica, muskih i zenskih. mislim da je sve domaci dizajn (darin, nisam skuzila nista strano), ali dizajneri za koje uglavnom nisam cula. jular je imao vise modela hlaca. cijene su nize nego u i-glama, a za popovicku ne znam jer vise tamo ne idem + što ona zna imati popuste.
znatiželja is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2007., 13:47   #14
Quote:
znatiželja kaže: Pogledaj post
. nisu mi imali nista jako zanimljivo, osim neke pletenine koja nije bila losa. simpaticno mi je i sto imaju gotovo obicnih pamucnih majica, muskih i zenskih. mislim da je sve domaci dizajn (darin, nisam skuzila nista strano), ali dizajneri za koje uglavnom nisam cula. jular je imao vise modela hlaca. .
meni su se te pletene stvari isto svidjele, ali opet nedovoljno da ih kupim ima stranih gotovo sam 100posto sigurna, mislim da cak i na sajtu pise da ima, ali nisam ulovila ni jedno ime
__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2007., 14:51   #15
Quote:
darin kaže: Pogledaj post
meni su se te pletene stvari isto svidjele, ali opet nedovoljno da ih kupim ima stranih gotovo sam 100posto sigurna, mislim da cak i na sajtu pise da ima, ali nisam ulovila ni jedno ime
ma nema stranih kaj si luda? pa bila si neki dan i vidjela si da imaju samo nase dizajnere...pojma nemas

moram samu sebe ispraviti, nije bas tako jako skupo. ono, najskuplje sto sam vidjela je bio Jular i Lalala...btw probala sam jularove hlace, ocajno mi stoje. koliko god da nisam ja izgledam maleno debelo i zdepasto u njima inace, nasla sam jos zanimljive torbe i par haljina koje su bile 2000+ pa sam odustala....
__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2007., 16:29   #16
Quote:
darin kaže: Pogledaj post
ma nema stranih kaj si luda? pa bila si neki dan i vidjela si da imaju samo nase dizajnere...pojma nemas

nasla sam jos zanimljive torbe i par haljina koje su bile 2000+ pa sam odustala....
darin, je li ti to u prvom dijelu sama sa sobom raspravljaš ili?

a za torbe, bila sam i ja i simpa su mi one male crne prošarane - je li na te misliš?
znatiželja is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2007., 16:44   #17
Quote:
znatiželja kaže: Pogledaj post
darin, je li ti to u prvom dijelu sama sa sobom raspravljaš ili?

a za torbe, bila sam i ja i simpa su mi one male crne prošarane - je li na te misliš?
malo, da. ponjelo me

crne prosarane? one sto imaju kopce od automobilskog pojasa? te su mi okej ali ne volim prinicp ruksaka. inace, mislila sam na one plave kockaste, nekakav umjetni pvc materijal.
__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2007., 17:22   #18
Quote:
darin kaže: Pogledaj post
malo, da. ponjelo me

crne prosarane? one sto imaju kopce od automobilskog pojasa? te su mi okej ali ne volim prinicp ruksaka. inace, mislila sam na one plave kockaste, nekakav umjetni pvc materijal.
ne znam koje su to, a mislila sa na one male crne, stajale su ispod tih kao ruksaka (to je totalno nepraktično)
znatiželja is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2007., 12:08   #19
Quote:
znatiželja kaže: Pogledaj post
ne znam koje su to, a mislila sa na one male crne, stajale su ispod tih kao ruksaka (to je totalno nepraktično)
a, znam na koje mislis. skroz male sa ruckicom sastrane...uzela sam ih u ruku ali su mi se na dodir cinile ne bas kvalitetno pa ih nisam ni uzela u obzir.
__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:29.