Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.01.2009., 23:52   #1
Naša mjesta nakon što više nema nas

idete li na ona mjesta na koja ste išli dok ste bili s njom/njim? izbjegavate li ih možda?

ako imate novu osobu u svom životu, vodite li ju na ista mjesta? nekako mi to nema smisla jer bi mi svaki put na pamet palo ono vrijeme kad sam bio s njom tamo, al opet ako je grad mali onda i nema baš previše lokacija

bili se mogli seksat na istim mjestima ali sa drugom ljubavi?
Z€uS is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2009., 00:41   #2
Quote:
Z€uS kaže: Pogledaj post

bili se mogli seksat na istim mjestima ali sa drugom ljubavi?
a ko ne bi?!
sad trebam promijeniti stan i sav namjestaj nakon sto nadjem novog decka?
__________________
Strange What Love Does
white panties is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2009., 01:04   #3
Bas je dobro kad se nadjete sa starom ljubavi na istom mijestu, recimo restoranu, svak sa svojim novim prartnerom.
__________________
Sve one tajne o kojima prava dama ne govori , naci cete na mom blogu.
http://madamvalentina.blog.hr/ Uzivajte svaku sekundu svog zivota.
MadamValentina is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2009., 01:17   #4
Ja sam bila s novim dečkom u stanu svog bivšeg dečka.. neću u detalje, al kad sam si malo razmišljala o tom, bilo mi je jako smiješno tak da.. jbg, neću cijeli zg izbjegavat jer smo prekinuli, iako na početku je bilo teško..
Patuljka is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2009., 01:19   #5
postoje neka mjesta koja me na njega podsjete ali ih ne izbjegavam.. stvaram neka nova sjećanja sa novim dečkom
Treci kamencic is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2009., 01:20   #6
uf ja sam takva mjesta izbjegavala u širokom luku... a i još uvijek to radim... i nikada nebi odvela nikoga drugoga na ta mjesta...
ineče, ti očito misliš na mjesta na kojima si spavala s tim dečkom, al ja više mislim na mjesta koja smo voljeli ovako općenito...
__________________
When you lose small mind you free your life
awia is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2009., 01:25   #7
Quote:
Z€uS kaže: Pogledaj post
idete li na ona mjesta na koja ste išli dok ste bili s njom/njim? izbjegavate li ih možda?

ako imate novu osobu u svom životu, vodite li ju na ista mjesta? nekako mi to nema smisla jer bi mi svaki put na pamet palo ono vrijeme kad sam bio s njom tamo, al opet ako je grad mali onda i nema baš previše lokacija

bili se mogli seksat na istim mjestima ali sa drugom ljubavi?
o boze kakvo je to pitanje e sad ti meni reci sta bi npr. da ste spavali u tvom krevetu i sad bi kupio novi krevet il sta
v4ga is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2009., 01:53   #8
Quote:
Z€uS kaže: Pogledaj post
bili se mogli seksat na istim mjestima ali sa drugom ljubavi?
E, ovo me podsjetilo na jednu prijeteljicu koja se nije mogla seksat u krevetu svog dečka jer se on tamo seksao sa bivšom
A Simple Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2009., 01:58   #9
Quote:
A Simple Girl kaže: Pogledaj post
E, ovo me podsjetilo na jednu prijeteljicu koja se nije mogla seksat u krevetu svog dečka jer se on tamo seksao sa bivšom

mene bi to napalilo?




ps. u gradu gdje zivim imam jedno mjesto gdje sam vodila sve sa kojima sam nesto imala
jebiga kada je super mjesto.
i svi su bili impresionirani
__________________
Strange What Love Does
white panties is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2009., 01:59   #10
Quote:
A Simple Girl kaže: Pogledaj post
E, ovo me podsjetilo na jednu prijeteljicu koja se nije mogla seksat u krevetu svog dečka jer se on tamo seksao sa bivšom
strasno to su bolesni meni bi bilo smjesno kad bi svaki novi krevet trebao kupit zamisli jos i autu
v4ga is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2009., 03:16   #11
Quote:
vr4g kaže: Pogledaj post
strasno to su bolesni meni bi bilo smjesno kad bi svaki novi krevet trebao kupit zamisli jos i autu
Meni ipak nije jasno kako se on može seksati na plahti koju sam mu ja dala i koju nije ni oprao i jastuku mome i ispoed deke koju sam mu ja poklonila... a jadničak nije imao stvari prije nego je mene upoznao. Dok sam mu sve dofurala me je ostavio... :
__________________
Mislim... ja bar tak mislim.
sagesse is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2009., 19:44   #12
To su gluposti. Naravno da ne treba izbjegavat ta mjesta. Ja sam sa svojom prohodao pola grada i pola grada me podsjeća na nju, ali neću dopustiti da mi to upropasti buduće veze ili sl. Ako ti je teško ta mjesta obilazit s drugom, onda to znači da imaš neku grižnju savjesti.
LostForever is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2009., 19:49   #13
Quote:
Z€uS kaže: Pogledaj post
idete li na ona mjesta na koja ste išli dok ste bili s njom/njim? izbjegavate li ih možda?

ako imate novu osobu u svom životu, vodite li ju na ista mjesta? nekako mi to nema smisla jer bi mi svaki put na pamet palo ono vrijeme kad sam bio s njom tamo, al opet ako je grad mali onda i nema baš previše lokacija

bili se mogli seksat na istim mjestima ali sa drugom ljubavi?
Buraz... Po tom pitanju, ili bi svaki put morao mjenjati stan, ili bar kupit novi krevet... Neke se stvari ne mogu izbjeći... Mislim da kad potpuno preboliš bivšu, svejedno ti je...
__________________
"You're a trophy wife? What contest in hell did I win?" -Frank Barone
Majk is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2009., 20:00   #14
da moram izbjeći svako mjesto ili većinu njih na koja sam išla sa bivšima bojim se da bi mi bilo najbolje da ostanem doma,a pošto su mi bivši dolazili i doma,onda je bolje da se odselim.
ponekad me neko mjesto sjeti na nekog bivšeg,osobito ako mi je puno značio,ali ne sjetim se svega sa nekom čežnjom ili žaljenjem,jednostavno ponekad dok prolazim kroz grad,vozim se u busu,sjetim se na neka prošla vremena.
ako me boli briga za neku osobu onda se niti ne sjetim ničega.
ne vidim razlog zašto ne bi išla sa novim dečkom na neka "stara mjesta".
to uključuje i sex na tim mjestima.
bivši su ipak bivši,ono što je bilo ne možemo vratiti,čemu onda ograničavati sadašnjost i budućnost?
Quote:
A Simple Girl kaže: Pogledaj post
E, ovo me podsjetilo na jednu prijeteljicu koja se nije mogla seksat u krevetu svog dečka jer se on tamo seksao sa bivšom
prijateljica ti ima velikih problema sa sobom.
__________________
Kome se ne sviđam mora još poraditi na sebi.
Roly is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2009., 05:09   #15
dok god imam problem ici s nekim novim na mjesta na koja sam isla s bivsim, znaci da nisam uopce spremna za novu vezu...
Trshna is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2009., 13:56   #16
Pa nemam "naša mjesta".. Imam "moja mjesta".

Ako sam nekoga vodila na moje posebno mjesto, tam se posexala, ne znači da je to tim činom postalo "naše mjesto".
I dalje je "moje".

Ne vidim razloga zašto ne bi išla na te lokacije?

Stanove, kuće, aute i krevete neću ovdje nit spominjat..
Čiste plahte bez tuđih tragova su izuzetak!
__________________
The older we become, the more serious we become about life. An adult laughs an average of 15 times a day; a preschooler laughs an average of 400 times.
Herbion is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2009., 21:24   #17
Jako brzo zaboravim ta "nasa mesta", a kada ih se i setim nemam apsolutno nikakav osecaj oko toga. Bude mi bas svejedno, kao da se nikada nista nije desilo.
Hm, ovo zvuci pomalo hladno.
lignja is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2009., 21:26   #18
afkors da idem na ista mjesta (i na neka nova)...nakon sto ju prebolim...
__________________
Nijedan život nije promašen! Uvijek možeš biti loš uzor.
StetoCina is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2009., 22:35   #19
a eto ja baš promijenila dečka a i krevet ali ne zbog toga
Treci kamencic is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2009., 23:15   #20
ne izbjegavam ta mjesta..drugo je vrijeme, okolnosti, okruženje, raspoloženje..

izbjegavam samo jedno 'posebno' naše mjesto. tamo nebi s nikim drugim došla.
ovo ostalo hu kerz
*anja is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:44.