Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.01.2011., 18:21   #1
Talking Najbedastije u što ste bili (skoro) zaljubljeni

Dakle, inspirirala me tema "Najgluplji razlozi zbog kojih niste htjeli biti s nekim", da otvorim jednu poprilično drugačiju.
A i primjetih da ima ovdje trenutno dosta depresivnih tema, neki već kukaju zbog Valentinova, pa evo da se malo zabavimo uz malo ljepšu stranu priče - uz ono u što smo se sve zaljubili.
Ili samo družili. (Tema se širi u smislu da opišete i iskustva koja ste imali s osobama s kojima ste se družili, a ne samo s onima u koje ste bili zaljubljeni.)


Naime, znate ono kako kad se zaljubite bude vam kod osobe super čak i ono što bi vam kod neke druge bilo stvarno grozno i bezveze?
Zbog nekih osobina koje su vam na objektu vašeg obožavanja tako simpatične, na nekome drugome bi vam proizvele možda čak i pitanje je li osoba malo zakinuta u nekom pogledu.

No, najbolje da primjerom objasnim na što mislim.

Dakle, svojevremeno sam bila zaljubljena u osobu koja je bila blago autistična. I jako nespretna.

Da ilustriram...

Vraćam se doma s posla.
On me dočeka sa sljedećim: "Znaš ono kad ujutro pljuješ krv u lavabo, daj to, pliz, isperi prije nego odeš. Malo mi je gadljivo."
Ja ga blijedo gledam.
Upali mi se lampica i povežem o čemu se radi - kupila sam bila novo rumenilo, koje je bilo malo prahasto i to mi je znalo pasti po lavabou, a u dodiru s vodom bi istu učinilo crvenkastom.
Ali nebitno to, pitam ga: "OK. A nije te zabrinulo to što ja svako jutro pljujem krv u lavabo?!"
Ne. Tog se nije sjetio.
Slatkica!

I situacija kad je pao kao Isus, dok smo hodali držeći se za ruke.
Taman kad smo trebali prijeći cestu.
Onako, baš se ubio. A nikad nismo otkrili što mu se točno dogodilo.
Odnosno, kako je uspio tako pasti na ravnoj cesti.
Što je najbolje, dok je padao, budući da me držao za ruku, tako me odbacio da sam skoro završila pod kotačima auta.
Ali bio mi je presladak tako sav razbijen (ali doslovno sav - razbio je čelo, bradu, koljena, ogulio laktove... ) i sva sam bila puna ljubavi.
Unatoč tome što me skoro ubio.

I tako... moram se prisjetiti još nekih situacija, no ovo je dovoljno od mene za početak.
Molim, nastavite niz!

Zadnje uređivanje dainty : 01.02.2011. at 10:05. Reason: dodatak za proširenje teme
Drvena Marija is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2011., 18:49   #2
u idiota koji nikad u životu ništa nije radio. odustao čak i od srednje. kada je prohodao samnom imao je 23 godine i brijao je na sport pa mi je uredno nabijao osjećaj krivice jer je morao "odabrati između mene i karijere atletičara" baj d vej - rekreativno je trčao po lokalnim brdašcima. od atletike ni a

ovo je već za šupendare

Sniffy is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2011., 18:55   #3
Quote:
Drvena Marija kaže: Pogledaj post
I situacija kad je pao kao Isus, dok smo hodali držeći se za ruke.
Taman kad smo trebali prijeći cestu.
Onako, baš se ubio. A nikad nismo otkrili što mu se točno dogodilo.
Odnosno, kako je uspio tako pasti na ravnoj cesti.
Što je najbolje, dok je padao, budući da me držao za ruku, tako me odbacio da sam skoro završila pod kotačima auta.
Ali bio mi je presladak tako sav razbijen (ali doslovno sav - razbio je čelo, bradu, koljena, ogulio laktove... ) i sva sam bila puna ljubavi.
Unatoč tome što me skoro ubio.

Krepala sam od smijeha.!!

OT-nisam sigurna da imam takvih iskustava. Razmislit ću.
Narona is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2011., 19:02   #4
Joj bilo je bisera. al morala bih prvo klona otvorit, nećem da se netko prepozna.
__________________
For as long as I can remember, I wanted to spend Christmas in a suburban mental institution.
eleuthera is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2011., 19:22   #5
imam i ja jednog blago autisticnog u kolekciji (ustvari nije u pitanju cisti autizam nego asperger), al s obzirom da mi je jos drag vise nego sta bi treba bit necu previse srat po njemu . al zna iznenadit provalama sta se tice medjuljudskih odnosa najbolja stvar kod njega je sta ima uvik uredne patike(a ja ko pravo zensko na to odmah pala), jer ne smije nijedne nosit 2 dana za redom i vidi boje dok slusa glazbu i fali mi strasno
gnjavež is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2011., 19:38   #6
Quote:
gnjavež kaže: Pogledaj post
imam i ja jednog blago autisticnog u kolekciji (ustvari nije u pitanju cisti autizam nego asperger), al s obzirom da mi je jos drag vise nego sta bi treba bit necu previse srat po njemu . al zna iznenadit provalama sta se tice medjuljudskih odnosa najbolja stvar kod njega je sta ima uvik uredne patike(a ja ko pravo zensko na to odmah pala), jer ne smije nijedne nosit 2 dana za redom i vidi boje dok slusa glazbu i fali mi strasno
Sinestezija
I ja vidim boje dok slušam glazbu i osjećam miris
Chansomps is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2011., 19:39   #7
Dah... navest ću samo neke za koje znam da se ne mogu prepoznati (ne, nisu umrli).

Jedan je jako mlatarao rukama ako ga preplašiš, naglim obraćanjem ili ako nije primijetio da sam ušla u sobu. To mi je bilo slatko, što on tako ima "jake instinkte", što je ninđa. Nije vikao, samo je mahao, kao vjetrenjača.
Ogrebotina na usni.

Drugi je htio da se smrzavamo na minus dvjesta dvadeset, na klupici, jedući čokoladu, jer mi trebamo biti skromni i ne davati pokvarenim ugostiteljima novac za splačine (nismo bili najbogatiji na svijetu, ali imali smo za pivo) i mi smo protiv komercijalnih izlazaka u kojima ljudi troše pare jedni na druge, jer pare nisu ljubav. I to mi se sviđalo, jako.
Upala mokraćnih puteva.

Treći je bio karatist i frik zdrave prehrane i sporta. Zaljubila sam se u njegovu želju za vječnim životom. Prestala pušiti (skoro, varala sam u veceju), piti i uživati lake droge. Tablete za smirenje i bolove nisu postojale kod njega u kući. Jedne noći sam pala i boljelo me koljeno. Kako kod njega nije bilo lijekova, a živio je sa roditeljima, maznula sam malo domaće travarice iz kuhinje i krenula to nabrzinu ispiti na balkonu. Onda je ustala njegova mama na wc.
Zamalo davljenje i cjelonoćno kašljanje uz krkljanje.
__________________
They say we all lose 21 grams at the exact moment of our death, everyone. 21 grams, the weight of a stack of 5 nickels, the weight of a chocolate bar, the weight of a hummingbird...
MelodyNine is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2011., 19:52   #8
Quote:
Narona kaže: Pogledaj post
Krepala sam od smijeha.!!

Dakle, da ne bi bilo da sam samo zbog te jedne situacije rekla da je bio nespretan...

Situacija druga.

Idemo doma iz kina Tuškanac. Ilicom prema Trgu.
On se sav zapričao. Rukama sve nešto objašnjava. Ima mi puno toga za reći.
I odjednom se zabije u stup!
I to sve nekako u punom hodu, tako da su mu i ruke i noge poletjele naprijed, a tijelo ostalo pribijeno na stup!
K'o u crtiću!!!
Naravno, meni je to bilo jako simpa.

Ali i jako smiješno. Pa sam do Trga plakala od smijeha.
A on se durio.
Jer kako mu se mogu tako smijati?!
I sad su mu se svi smijali koji su prolazili jer su vidjeli mene da se smijem.
Da, baš su se zbog toga smijali!

I naravno, ljubav velika i grljenje!
Drvena Marija is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2011., 20:45   #9
Ajme, Melody

Ehem.

1) lakirao je nokte na nogama. Crvenim ili crnim lakom. Bilo mi je slatko jer je studirao na umjetničkom faksu i pripisivala sam to prevelikoj uživljenosti u cijelu tu spiku. Na koncu sam shvatila da je samo poremećeni ovisnik o bombonima.

2) vječito je kasnio, pa se dosjetio kako doskočiti meni koja nazivam i pizdim da gdje je - gurnuo bi glavu kroz prozor da se čuje promet i da ja mislim da je krenuo. Bilo mi je užasno slatko kad sam ga skužila jer sam mislila kako je to što čini zapravo jako inteligentno i da vidiš kako je on snalažljiv

3) mogao je učiti samo uz moju pomoć. Meni je to bilo strašno slatko kako se jedan student ne libi pokazati svoju slabost i potrebu za pomoći. Razlog: prešutio mi je da ima ADHD i nastavio me kroz cijelu vezu matretirati svojim čudnim ponašanjem. Do svega toga ne bi došlo samo da je rekao: čuj, ja imam ADHD.
__________________
babe i dide uvik prde i to besramno ako su oni u blizini u tome je izlaz © PO LITRE
Nanuša is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2011., 20:59   #10
Super su mi Melodyn nindža i Nanušin snalažljivko.

A evo i još jedna pričica o mome.

Zbilo se nekako da sam na svakodnevnoj bazi počela primati pozive nepoznatih muškaraca na mobitel.
Sa svakojakim uletima.
Svaki sam razgovor prekidala.
Ali mi je nakon nekog vremena postalo ipak jako čudno.
Jer su pozivi zaredali.
Na dnevnoj bazi.
Pa sam jednog lika napala da mi objasni otkud mu moj broj.
Pa mi je priznao...

...da se nalazi zapisan na stolu porte u vojarni.
Moj je dragi konačno otišao na služenje vojnog roka. Kojeg je godinama izbjegavao.
I kad je dežurao na porti, zvao bi me da ubije vrijeme.
A zvao je, naravno, na račun poreznih obveznika, pa si je moj broj moba, zajedno s mojim imenom, tamo i zapisao. Da mu bude lakše nazvati me. Da ne traži broj po svom mobu.
Drvena Marija is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2011., 21:21   #11
Quote:
Chansomps kaže: Pogledaj post
Sinestezija
I ja vidim boje dok slušam glazbu i osjećam miris


Hocem i ja.

Znam da sam offtopic, ali jel moze malo detaljnije? Fascinantno mi je to.
gititigi is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2011., 21:21   #12
Quote:
eleuthera kaže: Pogledaj post
Joj bilo je bisera. al morala bih prvo klona otvorit, nećem da se netko prepozna.
Pliz, daj!
Drvena Marija is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2011., 21:36   #13
U depresivca, kojem su svi okolo krivi...samo on nije kriv, na njegova jadna mala leđa sve pada, a ne vidi da je sam tome kriv, a ja sam vidjela to..al ljubav čuda čini + je bio narkoman, iako takve ljude nikad nisam htjela u blizini sebe, niti sam se kretala u takvom društvu. Ispočetka to nisam znala. Onda mi je jednu večer kad je došao po mene, drito u glavu pitao, jesi ti ikad čula za mene da se drogiram? ja iznenađena, ne znam uopće, kako mu to palo napamet.
Rekoh; ne, kaže on...e pa jesam!
__________________
Drago srce,šta misliš da se malo počneš baviti samo svojim poslom.Pumpaj tu krv, mani se emocija...
okana is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2011., 22:14   #14
Ahem ahem.

Dakle.
Jedan od deckica s kojima sam se kežuali nalazila bio je polu-partijaner i,onako, zbunjen. I sad, bješe on na poslu jednom (radio je u nekakvoj tvornici) i kaže liku pored sebe: "push the button!" (na temu neke pjesme,jel.)
Odgovara mu lik:
"Puši ti meni kurac,pederčino jedna!!"

Jedan je vozio k'o penzioner, 50 na sat maksimalno, i IPAK uspio okinut neku babu na pješačkom-pa je morao vozit kod doktora i poslije na plac

Treci,micica moja, dan-danas smo pajdaši i volim ga strašno, bio je inteligencija svemira, i jednako toliko sjeban. Kad bi ušao u prostoriju, kretao se vrlo oprezno, i povremeno bi znao odjednom samo popizditi ili se potpuno zbuniti,bez očitog razloga.
Kad je priznao o čemu se radi...
Naime,u svakoj prostoriji svaki kut i ugao mora podijeliti na pola, te iz svakog kuta po sredini izlaze crte koje se međusobno križaju po prostoriji, a on ne smije stati ni na jednu. Ako stane... jebada

Ako se sjetim još.... nastavak slijedi,imala sam bogme primjeraka
__________________
A life-sentence sweeping confetti from the floor of a concrete hole..
Absolutely* is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2011., 22:26   #15
Quote:
Absolutely* kaže: Pogledaj post
Ahem ahem.

Treci,micica moja, dan-danas smo pajdaši i volim ga strašno, bio je inteligencija svemira, i jednako toliko sjeban. Kad bi ušao u prostoriju, kretao se vrlo oprezno, i povremeno bi znao odjednom samo popizditi ili se potpuno zbuniti,bez očitog razloga.
Kad je priznao o čemu se radi...
Naime,u svakoj prostoriji svaki kut i ugao mora podijeliti na pola, te iz svakog kuta po sredini izlaze crte koje se međusobno križaju po prostoriji, a on ne smije stati ni na jednu. Ako stane... jebada
My kind of a girl!
Svi su super, ali ovaj s kutevima!!! Plačem!!!
Drvena Marija is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2011., 23:37   #16
Evo ja sam trenutačno zaljubljena u jednog jako osjetljivog dečka, koji je baš poznat po osjetljivosti i zna se često i uvrijedit i dosta je emotivan (ok, to stvarno smatram pozitivnim) i sve jako prima k srcu. Postoji hrpa anegdota vezana za te njegove osobine, koje se onako po kvartu među prijateljima prepričavaju i svi se smiju (ne zlobno, nego jednostavno zato što su priče stvarno smiješne) .. i ja se smijem.. i uz to si mislim.. tako je sladak.. osjećajan..

a prije.. hmmm.. pa bilo je tu svega.

Kod jednog mi je bilo slatko to što je imao lagani opsesivno-kompulzivni poremećaj ali imam ga i ja u manjoj mjeri Osim toga, nije volio životinje. To mi nije bilo slatko.
Jedan je imao seksi - nos.. I ostalo, ali nos mi se baš sviđao, pogotovo iz profila.
Dalje.. Meni su se jedno vrijeme (bila sam jako mlada) sviđali mršavi dečki, a on je bio jako mršav. Ono što me tada nije zabrinjavalo je to da je mršav jer je narkoman. Osim toga, poklanjao je čudne poklone. Na primjer, plišanu životinju koja svira. Čavlić i još neke takve stvarčice. To mu je bilo fora. A neko vrijeme i meni
I tako dalje..
m_ana is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2011., 00:11   #17
Gdje samo nalazite takve tipove?

Inače, tema je super.
__________________
What the heck, Hek?!
Hekatonhir is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2011., 00:43   #18
TEMA

trgala sam se od smijeha.. odsad ću sigurno gledati na stupove drugačije
presmiješno

ja sam imala normalne dečkiće...

doduše jedan mi je poklonio trulo drveno srce izbodeno čavlima kao znak njegove ljubavi prema meni

prekinuli smo skoro nakon toga...
COWEC is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2011., 00:45   #19
Bila sam beskrajno zaljubljena u lika koji me nije uopće doživljavao ako nije bio pripit. Trijezan - ne pozna me skoro; pripit - skida mi zvijezdice s neba, voli me beskrajno mnogo, ostarit ćemo zajedno uz hrpetinu djece, unučadi i praunučadi

Ja sam to njegovo ponašanje pripisivala onoj "Što trijezan misli, pijan govori". Mislila sam da je sramežljiv, pa je tako hladan dok je trijezan, a dok malo popije se ohrabri

In my defense, imala sam 16 godina
__________________
Like I give a coitus!
neenna is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2011., 01:09   #20
Mogu se hvala bogu pohvaliti da je to bilo prije ( haha )
Uglavnom "pala" sam na tipa koji je volio uživati u alkoholu,dobro bi bilo kad' bi to bila čašica dvije, al ovaj je po litre baruna..

Situacija, idemo m izajedno u grad sve lijepo krasno bubili moj je mene pozvao da idemo skupa
On dođe u grad riješi bocu i zove me da idemo van, sjednemo mi u separe vani i on meni zaspe na krilu ( joj bubica mala jel on to malo popio, a nema veze nek spava bit' će mu bolje )
Nakon 10 minuta ustanem se ja ikažem da hoću unutra ( bez obzira na ogromnu količinu moje ljubavi (haha) počelo mi je biti neugodno jer je brdo ljudi koji su djeili oko nas doslovno zurili )
I sad' ustanem ja, ustane i on jedvanapravi korak i BUM! duša moj se spuca u suncobran men' pukne film i krenem prema ulazu dok se on zamnom dere "Ja tebe volim, čekaj me!" i ruši sve stolice na terasi.
Prekinuli smo, pomirili se i tak oviše puta, dok nisam skužila da nema smisla, a šta ću treba mi više da prepoznam idiota

__________________
https://www.forum.hr/showthread.php?t=620445 - PRODAJA
noname123 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:48.