Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.01.2011., 16:27   #1
Što ste sve radili da bi vas netko primijetio?

Evo još jedne možda potencijalno zanimljive teme.
Ne znam da li je već bila tema...ako jest..sorry

Koliko ste vi bili spremni daleko ići da bi vas osoba primjetila....odnosno želim čitati najsmješnije najsramotnije gluposti koje ste radili da bi se netko zainteresirao za vas

.. i naravno da li je bilo uspješno?

evo moja prijateljica je prije dosta godina išla u crkvu jer joj se sviđao neki dečko koji je išao na misu nedjeljom. i tako gledala ga je dugo dugo..a onda je jednu nedjelju "pukla" i na "mir s tobom" je doslovno s potpuno drugog kraja crkve dojurila do tog tipa da mu pruži ruku (sa smrtno ozbiljnom facom btw )

poslije joj je bilo neugodno.
nisu se nikad više vidjeli
Sniffy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2011., 16:37   #2
smiješno dakle nije (možda očajno smiješno, ajd), ali sramotno svakako: od hodočašćenja na SVAKU njegovu tekmu (s minimalnim znanjem o košarci naravno), pojavljivanja na svim mjestima gdje bi On mogao biti, druženja s njegovim frendovima, šetnji ulicom u kojoj stanuje do fakat glupih pijanih uleta nakon čega bih svaki put pobjegla prije neg sam stigla vidjet jadničkovu reakciju

sada smo u sretnoj vezi već godinu dana cerek
*šarena* is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2011., 19:22   #3
Amateri

Ja sam bila očajnički zaljubljena u jednog poznatog glumca (iz Srbije ). I jednom prilikom sam došla u posed profesionalne kamere, one prave novinarske (zamolio me dečko da mu je pričuvam na par dana).
Naravno, odmah sam joj našla svrhu, šteta da se ne iskoristi kad je već tu

Zakažem intervju u pozorištu (iliti kazalištu ) pošto je on u to vreme bio upravnik istog i zaputimo se nas dve već sutra tamo.Uspele smo da zakažemo tako brzo jer je u toku bilo previranje oko sledećeg upravnika pa mu je bio potreban svaki intervju.

Uglavnom, prijateljica se prethodno naduvala a ja obukla najlepše što imam i uđemo unutra, gde nas je spopala neka službenica da pita koga tražimo i odakle smo. Ja je odmerim prezrivo i rekoh "mi smo iz Pro Media Promotion, imamo zakazano sa upravnikom" Naravno da sam smislila ovo tog momenta kad me je pitala, ali ona se sva raspilavila i sa ovakvom facom kaže "Samo izvolite" i uputi nas do kancelarije.

Uđemo, ja se predstavim, prijateljica se nekako dokotrlja za mnom sa crvenim očima i sednemo da radimo "intervju". Njoj ruke drhte od suspregnutog smeha a ja se sva zacrvenela čim sam postavila prvo pitanje (koje je bilo glupo, da gluplje ne može biti).

Ređala su se pitanja, sve gluplje od glupljeg. Na kraju sam od muke izvadila svesku u kojoj sam zapisala pitanja prethodni dan , iščitala to i zaždile smo odatle.
Imam i dalje taj snimak, ali ga nisam nikada pustila, mislim da bih umrla od sramote da to pogledam
__________________
Tako je dobro biti sam: u daljini neko čeka. Zagledam se u sunce i polako žutim.
MimFox is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2011., 19:31   #4
Quote:
MimFox kaže: Pogledaj post
Amateri :fr ajer:

Ja sam bila očajnički zaljubljena u jednog poznatog glumca (iz Srbije ). I jednom prilikom sam došla u posed profesionalne kamere, one prave novinarske (zamolio me dečko da mu je pričuvam na par dana).
Naravno, odmah sam joj našla svrhu, šteta da se ne iskoristi kad je već tu

Zakažem intervju u pozorištu (iliti kazalištu ) pošto je on u to vreme bio upravnik istog i zaputimo se nas dve već sutra tamo.Uspele smo da zakažemo tako brzo jer je u toku bilo previranje oko sledećeg upravnika pa mu je bio potreban svaki intervju.

Uglavnom, prijateljica se prethodno naduvala a ja obukla najlepše što imam i uđemo unutra, gde nas je spopala neka službenica da pita koga tražimo i odakle smo. Ja je odmerim prezrivo i rekoh "mi smo iz Pro Media Promotion, imamo zakazano sa upravnikom" Naravno da sam smislila ovo tog momenta kad me je pitala, ali ona se sva raspilavila i sa ovakvom facom kaže "Samo izvolite" i uputi nas do kancelarije.

Uđemo, ja se predstavim, prijateljica se nekako dokotrlja za mnom sa crvenim očima i sednemo da radimo "intervju". Njoj ruke drhte od suspregnutog smeha a ja se sva zacrvenela čim sam postavila prvo pitanje (koje je bilo glupo, da gluplje ne može biti).

Ređala su se pitanja, sve gluplje od glupljeg. Na kraju sam od muke izvadila svesku u kojoj sam zapisala pitanja prethodni dan , iščitala to i zaždile smo odatle.
Imam i dalje taj snimak, ali ga nisam nikada pustila, mislim da bih umrla od sramote da to pogledam
izvrsna priča
nadam se da ćeš snimak nekad stavit na YT

ja nisam pak išao dalje od nekog muvanja korzom u nadi da ću sresti mladu gospođicu koja me privlači...više sam onaj lijeni tip koji odustane kad se situacija krene komplicirat
canex is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2011., 19:48   #5
Quote:
canex kaže: Pogledaj post
izvrsna priča
nadam se da ćeš snimak nekad stavit na YT

ja nisam pak išao dalje od nekog muvanja korzom u nadi da ću sresti mladu gospođicu koja me privlači...više sam onaj lijeni tip koji odustane kad se situacija krene komplicirat
Ma gde da stavim, ne smem ni sama da ga pogledam a prošlo je jedno 3 godine od tada

Ja inače lako odustajem, ali kada su u pitanju glumci i pevači bila sam dosadna kao stenica

Imam još par takvih priča, od čega su dve sa Brunom Langerom i Darkom Rundekom
__________________
Tako je dobro biti sam: u daljini neko čeka. Zagledam se u sunce i polako žutim.
MimFox is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2011., 23:14   #6
oke,nije sramotno,ali je malo čudno šta sve cura neće napraviti

na našem trećem spoju smo otišli kod mene u stan...imao je savršene ruke,a kako je to bilo u 3.mj,bio je u dugoj majici,pa nisam ništa vidjela...on je znao da se ja jako palim kad muški (tj.ON) furaju majice bez rukava,pa mi je dok smo još bili na kavi rekao kako ispod te duge ima bez rukava....

kako je treći spoj,odemo kod mene,ali naravno da nema skidanja,a ja sva napaljena hoću vidjet te ruke napokon...on ode u wc,a ja pojačam grijanje na najjače...

nakon 5 min što se vratio : ''kod tebe je vruće,jel bed da se skinem?''
nikako,nikako,samo daj,budem i ja,ali se okreni a znala sam da će gledat
pao je samo tako i bio moj

nakon 3 godine veze je tek saznao moj plan

Zadnje uređivanje Sany Enola : 30.01.2011. at 23:36.
Sany Enola is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2011., 23:43   #7
A nisam ništa takvo učinio do sad al recimo da bi mi granica bila negdje kod hodanja u kostimu psa kroz kvart u 7 mjesecu na +30..
Čekkić is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2011., 23:47   #8
Nikad nisam ništa specijalno radila da bi me netko primjetio.Uvijek sam bila ono što jesam,nikad nisam glumatala ono što nisam.
mala ptica is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2011., 00:03   #9
... naučila svirati gitaru kako bi se upisala u crkveni zbor u kojem je on svirao

... nikad ništa od nas, bio zaljubljen u pijanisticu...
Equuleus is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2011., 00:13   #10
Hm..
Sad sam se sjetila jedne anegdote iz daleke prošlosti.
Imala sam, mislim 15godina, nisam se još ni poljubila.
Sviđao mi se jedan jako povučen dečko.
I pokušala sam ga gledati, pokušala sam se i nasmiješiti mu, ali ništa.

Ne znam od kud mi ideja za slijedeće što sam napravila.
Bili smo na školskom odmoru, ispred jednog kafića.

Prolazio je pored mene i ja sam, blesava kakva jesam, podmetnula mu nogu, jer sam mislila da će me onda sigurno primijetiti.

On je pao.

Pao je preko lončanice sa cvijećem, zatim preko stola i zaljepio se glavom u suncobran koji je srušio na pod.

Da, i uspio me primijetiti i da uspio me zamrziti.
Pikova dama is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2011., 00:37   #11
ja sam u srednjoj bila zatreskana u jednog dečka koji je stalno visio u bircu pored škole gdje se igrao playstation. i bio je nepobjediv.

naravno da sam se usavršila u playstationu i počela igrati s njim...tj protiv njega. pa smo se skompali. bilo je tu poslije svašta nešta
Sniffy is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2011., 00:50   #12
Quote:
Čekkić kaže: Pogledaj post
A nisam ništa takvo učinio do sad al recimo da bi mi granica bila negdje kod hodanja u kostimu psa kroz kvart u 7 mjesecu na +30..
Deluje da pozadinska priča ima potencijala
__________________
Tako je dobro biti sam: u daljini neko čeka. Zagledam se u sunce i polako žutim.
MimFox is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2011., 00:53   #13
Ah, PS dani.

Učila sam manijakalno doma igrat Tony Hawka (mlađeg brata sam tjerala da mi pokazuje sve finte ) da bih 'zavela' dečka iz društva koji mi se jako jako sviđao. Onda smo ga igrali skupa kod frendica i ja sam bila sva ponosna na sebe.

(kasnije smo prohodali)


A ove neugodije stvari gdje ispadneš debil u pokušaju ispadanja uberkul radije ne bih pisala.
__________________
For as long as I can remember, I wanted to spend Christmas in a suburban mental institution.
eleuthera is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2011., 00:56   #14
Quote:
eleuthera kaže: Pogledaj post


A ove neugodije stvari gdje ispadneš debil u pokušaju ispadanja uberkul radije ne bih pisala.

daaaj
Sniffy is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2011., 01:23   #15
Imam ja još jednu, sad kad sam već krenula da se prisećam

Ova epizoda je sa Borom Đorđevićem (verovatno će na kraju ispasti da sam manijak i stalker )

Uglavnom, otvorio se klub Čorba Caffe koji valjda treba da predstavlja svetilište Riblje Čorbe. I ja tu vidim savršenu priliku da se upoznam sa Borom. Zaređala sam par dana tamo sa društvom ali nikako da ubodem vreme kada je on tamo.

U međuvremenu je ekipa izgubila interes da me prati u mom pohodu pa sam krenula sama da idem tamo (dala sam rok sebi 10 dana, nakon čega odustajem ) U međuvremenu sam se sprijateljila sa jednim konobarom, on je jedini iz ekipe odatle sa kojim se i dalje družim

Negde pred kraj isteka roka sedim ja sama kao i uvek prethodnih dana za stolom, već ukrstila očima i prilazi mi neki čovek. Sedne kraj mene i pita me zašto već danima sedim tu sama. Ja onako uroljana rekoh: "Čekam Boru".

Kaže on meni: "A jel zna Bora da ga ti čekaš" ? Na moje odrečno mahanje glavom (posle kog umalo nisam pala sa stolice ) kaže on meni da ćemo sad to rešiti. (kasnije se ispostavilo da je to jedan od dva vlasnika kafića).

Okrene on neki broj i sledi razgovor, kaže "Gde si Boro? Evo ima ovde jedna devojčica (odmeri me podrobno i pita koliko imam godina) od xx godina, kaže da te čeka" i pruži mi slušalicu. Ja ubeđena da se zeza uzmem i javim se kad ono Bora pita koliko ga već dugo čekam Ja kažem par sati. Kaže on : " Ja mogu da stignem tamo za nekih pola sata, hoćeš me čekati?" Rekoh: " Pa čekam te celo popodne, pola sata više mi ništa ne znači )

Međutim, ja se silno uplašila posle toga i najzad zastala da malo promislim o svojim akcijama i rešila da ne izigravam grupie nego da lepo odem kući. Iskradem se odatle i odem na tramvaj. Sad sledi neverovatan deo

Negde pred kućom zvoni meni telefon. Nepoznat broj. Bora . Pita što me nema, on stigao. Ja mu lepo objasnim da sam se zaletela i da ipak ne bih sprovodila akciju , na šta mi on kaže da upravo sad treba da ide na neko slavlje svog prjatelja, i jel hoću da odem sa njim. Tu sam posustala i rekla da hoću. Uzeo taxi i došao po mene, istvarno odemo na to neko slavlje, dosadno do bola, pritom su njega stalno terali da peva. Uglavnom, odbacio me taxijem kući nakon toga (nakon što sam odbila kafu kod njega ) i nikad više nismo spomenuli tu noć

Inače, kažem spomenuli jer sam ja ubrzo nakon toga ušla u vezu sa njegovim dobrim prijateljem pa smo prinuđeni da se viđamo često iako se ja uvek postidim kad ga vidim. Znam da zvuči neverovatno, ali kunem se da je istina sve što sam napisala
__________________
Tako je dobro biti sam: u daljini neko čeka. Zagledam se u sunce i polako žutim.
MimFox is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2011., 01:42   #16
Quote:
MimFox kaže: Pogledaj post
Imam ja još jednu, sad kad sam već krenula da se prisećam

...


price su ti genijalne

Zadnje uređivanje dainty : 31.01.2011. at 14:50. Reason: quote
samarra is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2011., 01:51   #17
Quote:


price su ti genijalne
Hvala Imam ih još par, ali ne znam da li da ih pišem, plašim se da me ne proglase lažljivcem, a nisam, samo sam malo više okasnila sa pubertetom
__________________
Tako je dobro biti sam: u daljini neko čeka. Zagledam se u sunce i polako žutim.

Zadnje uređivanje dainty : 31.01.2011. at 14:50. Reason: quote
MimFox is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2011., 03:38   #18
Quote:
Equuleus kaže: Pogledaj post
... naučila svirati gitaru kako bi se upisala u crkveni zbor u kojem je on svirao

... nikad ništa od nas, bio zaljubljen u pijanisticu...


Bio je konobar u obližnjoj birtiji. Znala sam tamo "odraditi" malte ne cijelu smjenu uz njega dok bi radio U svoju obranu, imala sam 16. On 10ak više. I curu. Nije me baš doživljavao

I znala sam zapaliti jer to je kao kul

A ono što i danas znam raditi je bockati svakakvim izjavama jer ako je zgodan sigurno je previše cura koje mu ionako povlađuju. Treba se istaknuti nečim

(Mislim da naslov teme treba nadopuniti sa: da vas primjeti jer ja sam npr. prvo pomislila da dokle sam spremna ići u vezi...)
__________________
Čovjek nikad nije djelatniji no kad ništa ne čini, nikad manje sam no kad je sa samim sobom. (Katon)
Zlica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2011., 03:49   #19
Quote:
MimFox kaže: Pogledaj post
Hvala Imam ih još par, ali ne znam da li da ih pišem, plašim se da me ne proglase lažljivcem, a nisam, samo sam malo više okasnila sa pubertetom
samo ti piši, ove dvije do sad su jako zabavne
a tkogod je uvjeren da lažeš nije svjestan da su selebritiji u biti ful pristupačni
canex is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2011., 03:56   #20
Quote:
canex kaže: Pogledaj post
samo ti piši, ove dvije do sad su jako zabavne
a tkogod je uvjeren da lažeš nije svjestan da su selebritiji u biti ful pristupačni
ocito da su pristupaniji nego normalni

ali da samo ti nastavi
ah da sam ja bar kao ti
samarra is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:19.